דף הבית עסקים מכירות מגיעים אל הלקוח
מגיעים אל הלקוח
יחיאל לוי 13/01/19 |  צפיות: 67

בעלי עסקים מתמודדים היום עם הרבה יורת קשיים מפעם. זה לא רק העניין הזה של יוקר המחיה שמשפיע גם על שרשרת האספקה של בעלי עסקים, אלא גם העובדה כי יש יותר תחרות מאי פעם אשר מגיעה גם מחוץ לגבולות הארץ וכוללת גם את התחרות שקיימת בארץ עצמה.

איך בעל עסק יכול ליצור הכנסה טובה לאור כל אלה בכל חודש מחודשי השנה ולא לקרוס תחת כל הנטל החדש? פעולה של שיווק ישיר מביאה אל יצירת קשר מול הלקוח עצמו, ואם הניתוח של הלקוחות נעשה בצורה נכונה, מגיעים אל פילוח ברמה גבוהה ואל החזר ההשקעה שבוצעה.


שיווק ממוקד מטרה

המטרה של בעלי עסקים שאר מבצעים פעולה של שיווק היא בסופו של דבר להיות מוכרים בפני ההמונים ולהגדיל את המכירות ככל האפשר. זה יכול להיות חשיפה של חברה חדשה, מכירה של מוצר חדש או איסוף של מידע עבור קהל לקוחות שאליו ישלח חומר פרסומי מידי כמה זמן.

וכאן טמונה לה השאלה לגבי הדרך הכי יעילה עבור הביצוע של השלב של השיווק הזה כדי להגיע בצורה מוצלחת אל המטרה שסומנה. שיווק שחותר להגיע אל המטרה הוא לא פעם שיווק ישיר שמגיע בצורה בלתי עקיפה אל לקוחות החברה, וכאן זה מאוד חשוב לעמוד על פעולת שיווק איכותית שבה כל השקעה כספית מחזירה את עצמה.


בחירת חומר פרסומי

את השיווק הישיר יכולים לבצע בכל מיני דרכים, כשאר המוכרת מכולם היא זו שמפרסמת את הלקוח על עלון שמועבר אל תיבת הדואר. מלבד זאת יש את האפשרות של תליית תלי דלת על דלת הלקוח וכן העברת עלונים באזור העסקי ברדיוס קטן. הצלחה של השיווק תלויה גם בבחירה הזו, ולכן יש להקדיש לה מחשבה מעמיקה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
חשודים במעשה פלילי
16/01/19 | פלילי
זה חשוב לבחור עו"ד נכון כדי שההשלכות של הבחירה תהיינה מועילות ככל האפשר.

מגיעים אל הלקוח
13/01/19 | מכירות
עולה של שיווק ישיר מביאה אל יצירת קשר מול הלקוח עצמו, ואם הניתוח של הלקוחות נעשה בצורה נכונה, מגיעים אל פילוח ברמה גבוהה ואל החזר ההשקעה שבוצעה.

מגשרים על הפערים
גירושין זו דילמה מאוד גדולה, והפתרון הוא בהחלט על ידי אדם אחד שעובד מול שניים במשותף.

האם לערוך צוואה לבד
24/12/18 | ירושה
עורך דין מיומן הוא כזה אשר יש לו את הבקיאות הנדרשת לגבי כל מה שחייב להופיע על גבי צוואה על מנת שלא יהיה קל לערער עליה, אם בכלל

הדרך אל עסק עצמאי מוצלח
העובדה הבסיסית שבעל עסק חייב להפנים, היא שעל מנת שהעסק יכניס כסף צריכים קודם כל לבצע את המהלך שבו מבצעים את ההשקעה

מסמך בעל תוקף משפטי
קבלת רישיון של נוטריון שאותו יכולים לקבל רק עורכי דין שעומדים בכמה וכמה קריטריונים שמפורטים היטב בחוק הנוטריונים.

יודעים כי העסק קיים
27/11/18 | מיתוג
זה יכול להיות יותר אפקטיבי לפרסם אותו בצורה אחרת, וכאן נכנסת לפעולה הפעולה של הפצה שכוללת כל מיני אפשרויות בתוכה.

איך העסק שלכם נראה
העיצוב של כל סוג של עסק חייב להיות מותאם אליו.

בחר את המזרון שלך
21/11/18 | רהיטים
זה חשוב לבחור גם מחיר טוב עם דגמי מזרון במבצע שקיימים כמעט בכל חנות, בייחוד עם מבצעי סוף השנה. איך מנווטים בין כל אלה ויוצאים עם שינה נעימה?

שדרוגי בנייה בחסות הממשלה
להקים תוכנית שבה ירגישו בנוח הדיירים להתקדם אל עבר משהו חדש, והקבלנים יקבלו את מירב התמורות כדי שיהיה להם עניין מקצועי בקידום פרויקטים כאלה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI