דף הבית עסקים מכירות מגיעים אל הלקוח
מגיעים אל הלקוח
יחיאל לוי 13/01/19 |  צפיות: 1891

בעלי עסקים מתמודדים היום עם הרבה יורת קשיים מפעם. זה לא רק העניין הזה של יוקר המחיה שמשפיע גם על שרשרת האספקה של בעלי עסקים, אלא גם העובדה כי יש יותר תחרות מאי פעם אשר מגיעה גם מחוץ לגבולות הארץ וכוללת גם את התחרות שקיימת בארץ עצמה.

איך בעל עסק יכול ליצור הכנסה טובה לאור כל אלה בכל חודש מחודשי השנה ולא לקרוס תחת כל הנטל החדש? פעולה של שיווק ישיר מביאה אל יצירת קשר מול הלקוח עצמו, ואם הניתוח של הלקוחות נעשה בצורה נכונה, מגיעים אל פילוח ברמה גבוהה ואל החזר ההשקעה שבוצעה.


שיווק ממוקד מטרה

המטרה של בעלי עסקים שאר מבצעים פעולה של שיווק היא בסופו של דבר להיות מוכרים בפני ההמונים ולהגדיל את המכירות ככל האפשר. זה יכול להיות חשיפה של חברה חדשה, מכירה של מוצר חדש או איסוף של מידע עבור קהל לקוחות שאליו ישלח חומר פרסומי מידי כמה זמן.

וכאן טמונה לה השאלה לגבי הדרך הכי יעילה עבור הביצוע של השלב של השיווק הזה כדי להגיע בצורה מוצלחת אל המטרה שסומנה. שיווק שחותר להגיע אל המטרה הוא לא פעם שיווק ישיר שמגיע בצורה בלתי עקיפה אל לקוחות החברה, וכאן זה מאוד חשוב לעמוד על פעולת שיווק איכותית שבה כל השקעה כספית מחזירה את עצמה.


בחירת חומר פרסומי

את השיווק הישיר יכולים לבצע בכל מיני דרכים, כשאר המוכרת מכולם היא זו שמפרסמת את הלקוח על עלון שמועבר אל תיבת הדואר. מלבד זאת יש את האפשרות של תליית תלי דלת על דלת הלקוח וכן העברת עלונים באזור העסקי ברדיוס קטן. הצלחה של השיווק תלויה גם בבחירה הזו, ולכן יש להקדיש לה מחשבה מעמיקה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI