דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר Trend Micro IoT Security 2.0 משפרת את ההגנה למשתמשים והמוניטין של היצרנים
Trend Micro IoT Security 2.0 משפרת את ההגנה למשתמשים והמוניטין של היצרנים
איריס וינשטיין 24/01/19 |  צפיות: 735

הגרסה האחרונה של פלטפורמת ההגנה על התקניIoT משפרת את ההגנה, מספקת נראות משופרת ומאפשרת שליטה גדולה יותר

Trend Micro, מובילה עולמית בתחום פתרונות אבטחה מקוונים, הודיעה על ההשקה של פלטפורמת ההגנה על התקניIoT- Trend Micro IoT Security 2.0 . הפלטפורמה החדשה משפרת את ההגנה, מספקת נראות ומאפשרת שליטה גדולה יותר, כדי לסייע ליצרנים וספקי שירותים מנוהלים לשפר את האבטחה של המוצרים שלהם ולהגן על מערכת האקו סיסטם הרחבה יותר של ה-IoTכמו גם יצירת בידול תחרותי.

רוב מוצרי האבטחה המסורתיים לא מאפשרים למשתמשים להתקין הגנה על פתרונות IoT בעצמם, ופה יתרונה של פלטפורמת ההגנה על IoT של Trend Micro.

"איומי IoT כבר אינם תיאורטיים: נקודות קצה ברחבי העולם מנוצלות לגניבת נתונים, מותקפות על ידי תוכנות זדוניות ותוכנות כופר, מגויסות ל-botnetsDDoSועוד", אמר אקיהיקו אומיקאווה, סגן נשיא בכיר ב- Trend Micro. זה חיוני שהיצרנים יגבירו את רף ההגנה. על ידי שילוב של יכולות ניטור איומים, איתור והגנה על המכשיר עצמו, הצרכנים והארגונים שיתקינו אתSecurity 2.0Trend Micro IoTישפרו את ביטחונם. זה סוג הערך שהשוק דורש מיצרני IoT" הוא הוסיף.

פלטפורמת ה TMIS 2.0 יכולה להיות מותקנת מראש על מכשירי IoT במהלך פיתוח המוצר, במאמץ פיתוח מינימלי ותספק הגנה מרבית באמצעות מגוון של אמצעי הקשחה וגילוי סיכונים.

גרסה מעודכנת של של פלטפורמת ההגנה על IoT, עובדת בסינכרון הדוק עם פלטפורמת ההגנה של החברהTrend Micro Network Protection וביחד הן מציעות הגנה על הרשת ועל התקני IoT וחוסמות גלישה לכתובות / אתרי אינטרנט זדוניים.

סקריפט ההתקנה המשופר הופך את האינטגרציה לקלה יותר עבור יצרני התקנים ונותני השירותים, ומספק יכולות למידה אוטומטיות חדשות לאבטחה עבור חברות שהמאמץ התפעולי שלהן קטן יותר.

דוחות על פגיעויות ( Vulnerabilities) , פריסת טלאים וירטואלית ( Virtual Patch Deployment)ועוד... נשלחים אל מנהלי המערכת ויצרני ההתקנים כדי לספק יכולות ניהול גמישות יותר.Security Detection Log מאוחסן באופן מקומי כך שהיצרן יכול לגשת אליו לכל מטרה ספציפית (לדוגמה, כדי להציג אור אדום במכשיר) TMIS 2.0 תומכת גם במצב לא מקוון וב- Proxy עבור מגוון רחב יותר של סביבות עבודה ברשת.

כל השיפורים הללו מגיעים לצד מגוון מקיף של יכולות ההגנה של המוצר:

· Application Whitelisting

· Hosted Intrusion Prevention Services (HIPS)

· System Vulnerability Scanning.

יחד הם פועלים כדי להקטין את שטח ההתקן החשוף להתקפה,להבטיח את הקשחת המערכת ולחסום התקפות אקטיביות - צמצום הסיכון עבור הלקוח הסופי, אך גם שמירה על עלויות תחזוקת המכשיר נמוכות ככל האפשר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
מחקר F5 Labs: אזור EMEA נמצאת בחזית מתקפות Brute Force
באזור EMEA מתקפות ה- brute force על יישומים תופסות את הנתח הגדול ביותר מכלל מתקפות הסייבר

ThetaRay ממשיכה להתרחב: פותחת משרדים חדשים במקסיקו שיספקו תמיכה ייעודית לבנקים ומוסדות פיננסים באמריקה הלטינית
המטה החדש יספק שירותים ותמיכה לבנקים וחברות פיננסיות הממוקמים באמריקה הלטינית, ויסייע להם באיתור פשעי סייבר והונאות. זהו המשרד החמישי ש- ThetaRay פותחת, המצטרף לאלה שבישראל, ארצות הברית, בריטניה וסינגפור.

חברת Infor מודיעה על חילופי תפקידים בהנהגה הבכירה
מקדמת את קווין סמואלסון לתפקיד מנכ"ל צ'רלס פיליפס ממונה ליו"ר הדירקטוריון

חברת Comm-IT מקימה מערך סייבר לתחנות כוח עבור Energy Services
במסגרת הפרויקט, שהחל בימים אלו ויימשך כשנתיים, Comm-IT תשמש כארכיטקטית פתרונות הגנת הסייבר בתחנת כוח חדשנית אותה מקימהEnergy Services בישראל. תחנת כוח זו, המונעת בגז טבעי, תייצר כ-400 מגה וואט ותספק גיבוי לרשת החשמל הארצית בשעות של צריכת השיא (Peaker). תחנת הכוח תספק אנרגיה אמינה וגמישה שהינה קריטית לתמיכה במקורות האנרגיה המתחדשת בישראל.

חברת F5 Networks ממנה את ארן אראל למנהל הפעילות של החברה בישראל, יוון וקפריסין
במסגרת תפקידו יהיה אראל אחראי על הרחבת פעילות החברה, החדרת פתרונות חדשים והעמקת הפתרונות הקיימים. אראל יוביל יוזמות אסטרטגיות להרחבת שיתוף הפעולה עם השותפים העסקיים בישראל, פיתוח שווקים וגיוס לקוחות חדשים. בנוסף, אראל יוביל את מערך השיווק וההסברה של החברה.

כרמל פרנקל בוחרת ב- Infor M3 13.4 כפתרון ה- ERP שלה
הפרויקט, שנאמד במאות אלפי שקלים, ישרת 160 עובדים בשני אתרי ייצור

חברת F5 Networks מקיימת כנס בנושא: יישומים כמנוע להצלחה עסקית
הכנס, שיתקיים ב"ארקה" בתל אביב, מתמקד ביצירת ערך עסקי (Application Capital) באמצעות יישומים גמישים, מהירים ומאובטחים, הנמצאים בבסיס פעילותו של הארגון הדיגיטלי המודרני.

חברת Infinidat משתפת פעולה עם Thales על מנת לספק אבטחת מידע כפולה ללקוחות אחסון הנתונים בארגוני אנטרפרייז
אינטגרציה של InfiniBox עם פלטפורמת SafeNet KeySecure מספקת הצפנה למידע במנוחה יחד עם תיעוד מרכזי ויכולת בקרה

ThetaRay ממנה את עידן קרת למנהל לקוחות ראשי
קרת יהיה אחראי להטמעה המוצלחת של כל פרויקטי היישום של לקוחות ThetaRay, ליצירת שותפויות עם ארגונים מייעצים בינלאומיים, ולסיוע ללקוחות למקסם את ההחזר על ההשקעה שלהם בטכנולוגיית Intuitive AI של ThetaRay.

מודול ההצפנה של Infinidat זוכה להכרה פדרלית
קבלת תקן FIPS 140-2 מאשרת כי רמת האבטחה בטכנולוגיות הגנת המידע של Infinidat עומדת בסטנדרטים הממשלתיים המחמירים בארה"ב
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI