דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים צבע שמגיע עם אופי
צבע שמגיע עם אופי
יחיאל לוי 08/03/19 |  צפיות: 1549

צבע יכול ליצור זרימה, להביא אופי, תנועה ישירה או להביא להדגשת פרטים אדריכליים. צבע להוסיף תחושה של שלווה למרחבים בהם הוא נוסף. צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. צבע אדריכלי הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.


מעצב פנים עשוי להציע להתחיל עם השטיח בו מתכננים להשתמש בחדר, או אובייקט מועדף כי הוא מרכז הלב של הבית שלכם. פלטת הצבעים שאתה אוהב ביותר תביא אל נקודת התחלה חזקה. אם אדם בא עם שלושה צבעים אהובים, אחד משלושת יהפוך צבע הקיר שלך ושני האחרים יכולים לשמש גם ביישומים צבע משני. מה קורה כאשר זהו צבע המיועד למתכת? כאן חשובה בחירת צבעים למתכות מתוך המגוון הקיים לרכישה.


בחירת צבע עדין או צבעים ניטרליים

עבור הדגש עדין, אך עם מראה בעל גימור בולט, למעצבים יש לעתים קרובות נטייה לצבוע את האזור של הפתחים רק בגוון בהיר או כהה יותר מזה של הצבע העיקרי על הקירות. זה לא מצריך הרבה שימוש בצבע עדין כדי למשוך את העין של הצופה כדי ליהנות מהפרט המודגש, הוספת צבעים למתכת עם זיגוג מתכתי למעלה עבור אלמנט צבוע הקיים, כמו פתחי הבית, היא דרך נוספת ליצור מוקד של עניין מבלי להעמיס יתר על המידה ברחבי הבית וגם כדי להציג תכונה אדריכלית בעיצוב הקיים.


צבעים שמדגישים את הבית

עבור בעל הבית אשר בוחר ללכתעל עיצוב יותר נועז, רצוי להשתמש בשני צבעים שונים באותו החדר. לדוגמה, צבע חלון מובנה או נישה של ישיבה בגוון של כתום חם לצד חדר עם קירות אדומים. אפשרות נוספת המשמשת לעתים קרובות בבית קטן יותר כדי להרחיב את החלל, היא להשתמש באותו צבע או בשינויים קלים מחדר לחדר, המספק המשכיות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI