דף הבית קניות וצרכנות צרכנות רוכשים רכב משפחתי חדש
רוכשים רכב משפחתי חדש
יחיאל לוי 18/08/19 |  צפיות: 2349

רכישה של רכב חדש היא כזו שמתבצעת יותר ויותר בשנים האחרונות, ואת זה ניתן לראות עם הרבה מאוד דגמים שנמצאים על הכביש, יחד עם העובדה כי הכמות של המגרשים שבהם יש רכבים משומשים בני כמה שנים בודדות ואף שנה בלבד, שמחכים לרוכש השמח שיקנה אותם.


כמה עולה רכב משפחתי

העלות של רכב משפחתי היא כזו אשר מזמן כבר עברה את המחיר של מאה אלף השקלים, עם עלות ממוצעת של 130 אלף שקלים עבור רכב פשוט שאינו מסוג ג'יפון. אם רוצים רכב שיהיה גם עם כל מה שרכב משפחתי צריך להיות לצד העובדה כי הרכב יהיה תחת קטגוריה של ג'יפון, צריכים כבר לעלות בצורה ניכרת עם המחיר שמתחיל עם 140 אלף שקלים וממשיך אל עבר 180 אלף שקלים ואף מעבר לכך, תלוי בשדרוגים שמתווספים ובדגם שיכול להיות זול או יקר. איך כולם מבצעים מימון רכב חדש במחיר כה יקר? הפרטים בפסקה הבאה.


איך משלמים עליו

לאחר שמבינים כי צריכים לממן רכב עם הוצאה של מעל למאה אלף שקללים, יכולים לבדוק האם ישנה מקדמה שאיתה אפשר להוריד את העלות המיידית של הרכב לסכום שמתחת למאה אלף השקלים, וישנה גם האפשרות השנייה, שבה פונים אל היבואן של הרכב מהדגם המועדף, ושם לנסות ולבדוק האם קיימת אפשרות של מימון רכב כדי לבצע סגירה של עסקה.

במקרים רבים היבואנים כבר מאפשרים רכישה של רכב בצורה שמחלקת את הרכישה לשלושה חלקים של תשלום מקדמה, תשלומים חודשיים לשלוש עד חמש שנים ותשלום של החלק האחרון בתום התקופה. התנאים של המימון משתנים להם מחברה לחברה, וכאן זה חשוב מאוד לעמוד על אותם ההבדלים כדי לקבל את המימון הכי משתלם שאפשר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
צובעים את הבית בצבעי חג
16/09/20 | שיפוצים
המשימה הכי בולטת אולי היא זו של צביעת הבית עצמו, שכן קירות הבית עוברים סוג של בלאי ולפעמים פשוט רוצים לשנות את הצבע שהיינו רגילים אליו שנים רבות

דואר שיווקי המופץ לעסק
מה יש לוודא כשמעוניינים לבצע מהלך מן הסוג הזה? לענות על שתי שאלות שאותן כדאי טרם לכן להבין.

מיטה זוגית שכולם קונים
30/12/19 | רהיטים
ההתלבטות היא גם כזו אשר אצל רבי כוללת את הבחירה בין מיטה ללא ארגז מצעים לבין מיטה זוגית עם ארגז מצעים

צבעים המיועדים לטמפרטורה גבוהה
אלו פריטים בשימוש בני האדם צריכים להיות עם צבע עמיד בחום

משדרגים לרכב 2020
13/11/19 | רכב
העלות של רכב חדש מגיעה עם מבחר רחב של מבצעים המיועדים עבור הקידום של הרכבים מהדגמים החדשים

צובעים הכל באפוקסי
השימוש עם צבע אפוקסי לרצפה הוא כזה שמשלב את שני אלה די בהצלחה.

פרמטרים לבחירה של צבע לקיר
איך בדיוק יודעים כי בוחרים צבעים נכונה?

הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI