דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר דלתא גליל ערוכה לחגי הקניות של נובמבר/דצמבר
דלתא גליל ערוכה לחגי הקניות של נובמבר/דצמבר
איריס וינשטיין 26/11/19 |  צפיות: 600

הטמיעה פתרון מתקדם של חברת Infor לניהול מחסנים כדי לעמוד בעליה מסיבית בהזמנות הצרכנים און-ליין בעונת הקניות


חברת דלתא גליל, יצרנית ומשווקת הטקסטיל המובילה בישראל, ערוכה לחגי הקניות של נובמבר/דצמבר, בלאק פריידיי וסייבר מאנדיי. החברה הודיעה כי הטמיעה פתרון טכנולוגי מתקדם לניהול מחסנים של חברת Infor, המיוצג בישראל על ידי חברת Intentia, במטרה לעמוד בהזמנות הצרכנים און ליין. היקף הפרויקט, שנמשך כחצי שנה, נאמד בחצי מיליון שקלים.

אבי אביטל, סמנכ"ל מערכות המידע של דלתא אמר כי: "היעד שלנו היה לשפר את יעדי האספקה לצרכנים און-ליין עד פי שלושה לעומת יעדי השנה הקודמת. עמדנו בכך ואף יותר מזה – התשתית הטכנולוגית החדשה כבר נוסתה החודש במהלך יום הרווקים הסיני ובמהלך ימי הקניות של Shopping IL והוכיחה את עצמה ביעדים גבוהים מכך במידה ניכרת. אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם Intentia שאפשר זאת וגאים ביכולת שלנו לעמוד בדרישות הגבוהות של לקוחותינו לאספקה מהירה ואיכותית של כלל הפריטים המוצעים באתר און-ליין".

הפתרון שהוטמע בדלתא גליל הינו פתרון ייחודי לניהול מחסנים שהותאם להרחבת הפעילות של המרלו"ג החדש של החברה בקיסריה, בו מתבצעים איסוף, אריזה ואספקה של הזמנות המתבצעות על ידי צרכנים און ליין. פתרון זה המהווה חלק מפתרון ERPכולל שעומד בבסיס פעילות הייצור והאספקה של דלתא מזה מספר שנים, Infor M3. חברת Intentia ביצעה בפתרון זה פיתוח והרחבות על מנת להתאימו לדרישות ולסטנדרטים של דלתא. הפרויקט בוצע בשיתוף פעולה בין מחלקת מערכות המידע של דלתא לבין Intentia.

הפרויקט מאפשר לדלתא אוטומציה, צמצום עלויות תפעוליות, בקרת איכות מתקדמת ויעילות חסרת תקדים בליקוט הפריטים ואיסוף ההזמנות. יתרה מכך, הפרויקט שיפר את יכולות הניהול של ההזמנות והאספקה על ידי מתן שקיפות מלאה וניתוח נתונים ויזואלי של המתרחש במרכז המרלו"ג, הכולל ניטור הזמנות, ציוד ועובדי קו הליקוט באמצעות יישום חדשני וידידותי למשתמש.

דדי מלאך, סמנכ"ל התפעול של Intentia אמר כי: "דלתא הינה חברת האופנה מהמתקדמות ביותר טכנולוגית בישראל ובעולם. החברה מקפידה לעמוד בקצב הזמן ולאמץ פתרונות חדשניים שמאפשרים לה לספק את השירות הטוב ביותר עבור לקוחותיה במהירות, בקלות וברמה האיכותית הגבוהה ביותר. הפרויקט הנוכחי מאפשר אופטימיזציה של אספקת המוצרים לצרכנים און ליין ומבטיח לדלתא כי תוכל לעמוד ביעדים הגבוהים ביותר בעונות השיא".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת Infinidat חוצה רף אחסון של 6 אקסה בייט בפריסה גלובלית
חברת Infinidat, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים מרובי פטה בייט, הודיעה היום כי היא פרסה נפח אחסון של יותר מ- 6 אקסה בייט גלובלית. העלייה מ- 5 אקסה בייט ליותר מ- 6 אקסה בייט בפחות משישה חודשים משקפת את הגידול המהיר בדרישה בשוק למערכות אחסון גדולות ובעלות זמינות גבוהה ואת המשך ההצלחה של Infinidat באספקת פתרונות איכותיים ומותאמים למשימות קריטיות.

חברת Comm-IT פיתחה פלטפורמה חדשנית שתעזור לקניונים לנצח את התחרות בזירה הדיגיטלית
הפרויקט התבצע עבור חברת הסטארט-אפ האמריקאית RTDS במהלך שנה ובהיקף של 3 מיליון דולר

חברת F5 משיקה את הדור הבא של NGINX Controller המאיץ אספקת יישומים
המהדורה החדשה והמשמעותית מגבירה את הפרודוקטיביות של המפתחים עם יכולות API הכוללות שירות עצמי, מיקוד ביישומים וקונפיגורציה

חברת Infinidat הוכרה על ידי Gartner Peer Insights כבחירת הלקוחות לאחסון עיקרי לחודש ינואר 2020
בחירת הלקוחות של Gartner Peer Insights מבוססת על משוב ודירוגים של אנשי מקצוע מקרב משתמשי קצה, אשר התנסו ברכישה, יישום ו/או שימוש בפתרונות אחסון ספציפיים

חברת Comm-IT משיקה שירות האקר וירטואלי על בסיס פתרון בדיקות החדירות האוטומטי של חברת Pcysys
השירות, שמוצע על בסיס פתרון בדיקות החדירות האוטומטי Penetration Testing)) של חברת Pcysys, כולל ביצוע בדיקות חדירות לארגונים כמעט ללא התערבות אנושית, על פי דרישה, על מנת לאמוד את חסינותם להתקפות סייבר. במסגרת השירות, Comm-IT תספק גם דוחות מפורטים, המלצות לשיפור מערך אבטחת המידע ותכנית עבודה להתמודדות עם הפגיעויות שהתגלו במהלך הבדיקות. השירות מאפשר בדיקה רציפה של חסינות הארגון על פי תדירות שנקבעת מראש במדיניות אבטחת המידע של הארגון.

פגישה אופנתית במיוחד ב- Intentia
מומחי האופנה של חברת Infor הבינלאומית נפגשו עם Intentia וחברת תפרון בישראל

דוח F5 Labs: פושעי רשת אינם עונים על מגמות הפישינג העונתיות ומאמצים אוטומציה כדי להרחיב את השפעת הפריצה
F5 Labs חושפת את דוח הפישינג וההונאות לשנת 2019 פישינג סומן כטקטיקה מספר 1 של פריצות למידע

חברת F5 תרכוש את Shape תמורת מיליארד דולר ותחולל מהפכה באבטחת אפליקציות
חברת Shape בנתה פלטפורמה מתקדמת, תוך שימוש בלמידת מכונה, הנתמכת על ידי אנליטיקה מבוססת ענן, כדי להגן מפני התקפות שעוקפות בקרות אחרות של אבטחה והונאה." אמר ארן אראל, מנהל פעילות F5 בישראל, יון וקפריסין. "רכישה זו מאחדת את המומחיות של F5 בהגנה על יישומים בסביבות מרובות עננים עם יכולות מניעת ההונאות של Shape כדי לחולל מהפכה של ממש באבטחת יישומים. ביחד, F5 ו-Shape מציעות לארגונים אבטחה מקיפה וחסכון פוטנציאלי של מיליארדי דולרים שעשויים לאבוד בשל הונאה, נזקי מוניטין ושיבושים בשירותים מקוונים קריטיים".

רבל השלימה פרויקט ERP עם Infor M3
הפתרון ישמש למעלה מ- 150 משתמשי החברה במוקדי הייצור וההפצה בישראל לוקסמבורג, סין וארה"ב

חברת Comm-IT הקימה תשתית ענן AWS לחברת הפינטק Splitit למטרת ניהול תשלומים
הפרויקט, שמשרת את לקוחות Splitit ברחבי העולם, נאמד במאות אלפי שקלים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI