דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר חברת F5 תרכוש את Shape תמורת מיליארד דולר ותחולל מהפכה באבטחת אפליקציות
חברת F5 תרכוש את Shape תמורת מיליארד דולר ותחולל מהפכה באבטחת אפליקציות
איריס וינשטיין 29/12/19 |  צפיות: 880

תאגיד F5 Networks (NASDAQ: FFIV) ו-Shape Security הכריזו על הסכם סופי לפיו F5 תרכוש את כל המניות המונפקות וההון העומד של Shape שבבעלות פרטית תמורת שווי כולל של כמיליארד דולר במזומן, בכפוף להתאמות מסוימות.

חברת Shape מגנה על הבנקים הגדולים ביותר בעולם, חברות אשראי (הפתרון מוטמע ב-12 מהבנקים המובילים בארצות הברית ובחמשת חברות האשראי הגדולות), חברות תעופה, גופים קמעונאיים, והגופים הממשלתיים הגדולים ביותר באמצעות הגנה מפני בוטים, הונאה וניצול. בפרט, Shape מגנה מפני התקפות Credential Stuffing, בהן פושעי סייבר משתמשים בסיסמאות גנובות מפריצות למידע שבוצעו בצד שלישי כדי להשתלט על חשבונות מקוונים אחרים.

"חברת Shape בנתה פלטפורמה מתקדמת, תוך שימוש בלמידת מכונה, הנתמכת על ידי אנליטיקה מבוססת ענן, כדי להגן מפני התקפות שעוקפות בקרות אחרות של אבטחה והונאה." אמר ארן אראל, מנהל פעילות F5 בישראל, יון וקפריסין. "רכישה זו מאחדת את המומחיות של F5 בהגנה על יישומים בסביבות מרובות עננים עם יכולות מניעת ההונאות של Shape כדי לחולל מהפכה של ממש באבטחת יישומים. ביחד, F5 ו-Shape מציעות לארגונים אבטחה מקיפה וחסכון פוטנציאלי של מיליארדי דולרים שעשויים לאבוד בשל הונאה, נזקי מוניטין ושיבושים בשירותים מקוונים קריטיים".

פלטפורמת הגנת האפליקציות של Shape מבצעת הערכה בזרימת הנתונים מהמשתמש ליישום וממנפת אנליטיקה מבוססת ענן כדי להבחין בין תעבורה טובה לרעה. עם המיקום של F5 בזרימת הנתונים בתעבורה של למעלה מ-80% מתשתיות היישומים שב-Fortune 500, חברת F5 מספקת את נקודת הכניסה האידיאלית לשירותי האבטחה של Shape. ביחד, F5 ו-Shape יפחיתו באופן דרמטי את הזמן והמשאבים הדרושים לארגונים על מנת לפרוס הגנות ברמה עולמית מפני הונאות.

"אנו יודעים מהחברות שאנו עובדים איתן כי יישומים הם קריטיים לניהול העסק שלהם. כדי להפיק ערך עסקי מקסימלי ואת החוויות הטובות ביותר עבור הלקוחות שלהם, יישומים אלה צריכים להציג ביצועים ללא רבב תוך שמירה על אבטחת מידע ופרטיות המשתמשים. כאשר החוויה באתר או ביישום מושפעת מהונאה, התוצאה היא אובדן הכנסות, אובדן המוניטין של המותג ולקוחות שנוטשים וקופצים למתחרים," אמר נשיא ומנכ"ל F5, פרנסואה לוקו-דונו.

"באמצעות Shape, אנו נספק הגנה ליישומים מקצה לקצה. משמעות הדבר היא שהיישומים מניבי ההכנסות, המהווים את העוגן של המותג, מוגנים מהנקודה בה הם נוצרים ועד לנקודה בה צרכנים מתקשרים איתם - מקוד ללקוח," המשיך לוקו-דונו. "מעבר לפתיחת שוק סמוך הגדל במהירות, בהיקף של 4 מיליארד דולר, יכולות למידת המכונה והבינה המלאכותית של Shape יגדלו בקנה מידה, ירחיבו את פורטפוליו שירותי היישומים המקיף של F5, ויגדילו את היכולת שלנו לאפשר אופטימיזציה של יישומים ולהגן על יישומי הלקוחות בעולם מרובה עננים ההופך מורכב יותר ויותר".

דרק סמית', מייסד משותף ומנכ"ל Shape, אמר כי "מאז הקמתה של Shape, הבחנו בדפוס עקבי בלקוח אחר לקוח: השימוש בטכנולוגיה של F5 כדי לספק יישומים ולאפשר פעילותם התקינה. כעת אנו מצפים להזדמנות להשתלב עמוק בפלטפורמת F5 להעברת יישומים ואבטחתם - F5 מספקת את נקודת הכניסה האופטימלית בזרימת התעבורה עבור פתרונות מניעת ההונאה והניצול המובילים של Shape. בשילוב עם קנה המידה הגלובלי של F5, נוכל להגן במשותף על יותר אפליקציות ויותר משתמשים מפני התקפות מתוחכמות ותעבורה זדונית".

עם סגירת הרכישה, דרק סמית' וצוות ההנהגה יצטרפו ל-F5 בתפקידי ניהול מרכזיים. Shape תישאר ממוקמת במטה הנוכחי שלה בסנטה קלרה.

פרטי העסקה: https://www.f5.com/company/news/press-releases/f5-to-acquire-shape-security

מידע נוסף בבלוג של F5: A Letter to F5 Employees from CEO François Locoh-Donou Announcing Shape Security Acquisition


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת Infinidat ממנה את Exclusive Networks ישראל כמפיצה שלה
חברת Infinidat, הספקית המובילה לפתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, ממנה את Exclusive Networks ישראל כמפיצה שלה. במסגרת ההתקשרות בין החברות הוסכם כי EN ישראל תהיה אחראית להפצה של פתרונות Infinidat לשוק הישראלי, תיקח חלק בהכשרת המשווקים ובהדרכות ללקוחות ותתמוך במערך המכירות המקומי של החברה.

דו"ח STKI: בית התוכנה Comm-IT מדורג כספק Tier 1 בישראל בקטגוריות IoT Implementation וב- Cyber Security Managed Services
בנוסף, דורגה Cloud Valley, חברת בת של Comm-IT, כספק Tier 1 בקטגוריית Cloud PaaS and IaaS Implementation & maintenance

כלל ביטוח בחרה שוב בטכנולוגיית אבטחת המידע של חברת F5
השלימה, בימים אלו, פרויקט מקיף לשדרוג תשתיות אבטחת המידע שלה הפרויקט מספק הגנה מלאה על כלל היישומים של כלל ביטוח ומשרת את עשרות אלפי הלקוחות, סוכני הביטוח ועובדי החברה

Santander, הבנק הספרדי המוביל, בחר בפתרון נגד הלבנת הון (AML) של ThetaRay עבור הבנקאות המקשרת שלו (Correspondent Banking)
הפתרון, המבוסס בינה מלאכותית ( (AI, ישפר משמעותית את איתור סיכוני הלבנת הון

היזם אראל מרגלית, מייסד ויו"ר קרן JVP, מונה ליו"ר הדירקטוריון של חברת הסייבר הישראלית, ThetaRay
מרגלית, שנבחר על ידי עיתון העסקים פורבס כאחד מ-50 אנשי ההון סיכון הטובים בעולם ברשימת "בעלי מגע הזהב", יסייע ל- ThetaRay להשיג את יעדיה הבאים.

חברת אלגרונט בוחרת בשנית ב- Infinidat
במהלך הפרויקט הוטמע נפח אחסון בהיקף של מעל לפטה בייט, למערכות הליבה ולשירות מערכות ה- DR של אלגרונט, באמצעותן תוכל החברה לספק שירותי גיבוי והמשכיות עסקית

חברת Intentia מרחיבה את מסלולי השירות בתחום ה- ERP
חברת Intentia, המייצגת בישראל את פתרון ה- ERP המוביל לתעשייה, Infor M3, מכריזה על הרחבת מסלולי השירות לארגוני תעשייה. ההרחבה הינה חלק מתכנית אסטרטגית ממוקדת לקוח, המיושמת על רקע עליה במספר הלקוחות של החברה מסדרי גודל שונים והרצון לספק מענה גמיש לדרישות לקוחות בעלי היקפי פעילות שונים.

קרן TPG וגולדמן זקס מובילים את סבב הגיוס החדש של Infinidat
סבב הגיוס יאפשר ל- Infinidat להאיץ את תכניות הצמיחה הממוקדות לקוח בהובלת שדרת ההנהגה החדשה

חברת F5 מאיצה טרנספורמציה דיגיטלית של עסקים תוך מתן נראות ובקרת יישומים מקצה לקצה
הפתרונות של החברה משפרים תפוקה של מפתחים ותפעול ה-IT עם נראות ממוקדת יישומים ושליטה מדויקת על אספקה ואבטחה של שירותים דיגיטליים

חברת Infinidat מצמצמת סיכונים לתשתיות האחסון עם הצעות חדשות ותמיכה בפרוטוקול NVMe over Fabrics
ספקית האחסון המובילה מכריזה על הצעות חדשות כדי להעניק ללקוחות אמינות, זריזות וגמישות מוגברת
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI