דף הבית עסקים שיווק ופרסום דואר שיווקי המופץ לעסק
דואר שיווקי המופץ לעסק
יחיאל לוי 05/01/20 |  צפיות: 2253

בעלי עסקים תמיד מחפשים אחר הדרך שלהם אל הצרכנים. יש כאלה שעורכים מסע פרסום אונליין, כאלה שיוצאים עם פרסום בעיתון מקומי, כאלה שמעדיפים פרסום ברדיו וכאלה שיש להם מספיק הון עבור פרסום בטלביזיה בשעות השיא. בין כל הדרכים הללו ישנה שיטה וותיקה של חלוקת דואר שיווקי, שמאז היווסדה ועד לעצם היום הזה מבצעים בה שימוש יעיל גם בעלי עסקים גדולים וגם בעלי עסקים יחסית קטנים. מה יש לוודא כשמעוניינים לבצע מהלך מן הסוג הזה? לענות על שתי שאלות שאותן כדאי טרם לכן להבין.


מי מחלק את הדואר

זו שאלה מאוד חשובה. מדוע? כי לאדם שמנהל את העסק שלו אולי יש זמן בשנה הראשונה עבור שיטוט ברחובות הערים לשם חלוקה של מידע שיווקי, אבל גם בתחילת הדרך וגם בהמשך שלה, זה תמיד הרבה יותר יעיל להעניק את המשימה הזו עבור חברה שמבצעת חלוקת דואר באופן מסודר, והשקי את הזמן הזה עם ייצור של עוד תנועה אל העסק לצד טיפול בנושאים חשובים אחרים. זה אולי נראה דבר שמוביל אל חיסכון כספי, אבל בפועל יוצר בזבוז של ההון האנושי הכי חשוב עבור צמיחה של עסק באספקט הניהולי.


מי מקבל את הדואר

איך בכלל יודעים מי אמור לקבל את הדואר השיווקי שעליו עמלים שעות ארוכות עם יצירה של טקסט נכון ותמונה מושכת מבחינה ויזואלית? זו בהחלט שאלה חשובה וכזו שעליה צריכים לענות עוד בשלבים הראשוניים שבהם את העסק מתכננים. זה חשוב להכיר את קהל היעד שאליו מטרגטים את המידע השיווקי, וזה עד יותר חשוב לבצע סוג של פילוח שאיתו יודעים היכן זה יהיה הכי נכון לחלק את אותו מידע שיכול להגיע בצורה של מכתבים, עלונים, תלי דלת ואפילו בלונים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.

רכב מפואר לכל אחד
לא חייבים להיות אנשים עם ממון רב על מנת לצאת אל הדרך מאובזרים ברכב שמכל עבר רואים שהוא נמנה על רכבים מפוארים ששטים להם בנוחיות רבה בארץ

מעבירים פליירים אל המטרה
28/10/20 | מכירות
יצירה של פליירים. זו דרך מאוד וותיקה שעדיי מוכיחה את עצמה בתור כזו שמסייעת לחברות גדולות וקטנות גם יחד להגיע אל קהל היעד שלהם בעסק קיים, ולגייס לקוחות עבור עסק שאך זה הרגע הוקם.

צבע שמתחיל באבקה
22/10/20 | שיפוצים
אלו סוגים של צבעים ישנם עבור יישום שונה, הצבע הכי מוכר הוא זה שמגיע בצורה נוזלית, וזה שאולי הכי פחות מוכר הוא צבע המגיע בצורה של אבקה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI