דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר חברת BlueSnap בוחרת בשנית ב-F5 ומשדרגת לפתרונות וירטואליים
חברת BlueSnap בוחרת בשנית ב-F5 ומשדרגת לפתרונות וירטואליים
איריס וינשטיין 05/04/20 |  צפיות: 384

הפלטפורמה הווירטואלית מאפשרת ל- BlueSnap גמישות, שליטה בתקציב ויכולת לגדול על פי דרישה

חברת BlueSnap, העוסקת בפיתוח טכנולוגיה לניהול תשלומים ברשת, בוחרת בשנית ב-F5 Networks. במהלך פרויקט שדרוג מקיף, שבוצע יחד עם חברת אואזיס, החברה הטמיעה פלטפורמת BIG-IP וירטואלית המתמקדת בזמינות יישומים, בקרת גישה ואבטחת מידע. הפתרונות הווירטואליים שהוטמעו, הכוללים Advanced Web Firewall ופתרון BIG-IP LTM לניהול תעבורת יישומים, יחליפו גרסאות מבוססות חומרה קודמות שהותקנו בחברה. הפרויקט החל לפני מספר חודשים ועתיד להסתיים במהלך חודש אפריל.

BlueSnap בחרה בפלטפורמה הווירטואלית של F5 על מנת לאפשר גמישות ויכולת לגדול ולהתנסות בפתרונות נוספים על פי דרישה. תכנית הרישיונות של F5 לארגוני אנטרפרייז (ELA – Enterprise License Agreement) מאפשרת פריסה של גרסאות וירטואליות בשירות עצמי וללא תלות בחומרה, תוך קבלת שקיפות מלאה ושליטה בתקציב.

פתרון BIG-IP LTM מאפשר ל- BlueSnap אספקת יישומים מהירה יותר באמצעות שליטה טובה יותר בתעבורת הרשת, בהתבסס על ביצועים, אבטחת מידע וזמינות היעד. הפתרון מאפשר אופטימיזציה של ביצועים ואמינות של יישומים, הן בשכבת הרשת והן בשכבת היישום. ה- Advanced Web Firewall שהוטמע מגן על היישומים של החברה באמצעות אנליטיקה התנהגותית, הגנה פרו-אקטיבית מפני בוטים והצפנה של מידע רגיש בשכבת היישומים.

ליעד פיצ'ון, ראש תחום אבטחה ומערכות מידע ב-BlueSnap אמר כי: "כחברה שמתמקדת בתחום התשלומים ודוגלת בחוויית לקוח מתקדמת, בטוחה וחלקה, הפתרונות הטכנולוגיים של F5 מספקים לנו יתרון מובהק, מאחר שהם מאפשרים לנו מהירות באספקת יישומים וביצועים גבוהים תוך קבלת רמת אבטחת המידע הגבוהה ביותר. הגרסה הווירטואלית מספקת לנו גמישות ויכולת להיערך לקראת גידול הצפוי בפעילות ויכולת לפרוס שירותים על פי הצורך".

ארן אראל, מנהל הפעילות של F5 בישראל, יוון וקפריסין אמר כי: "ארגונים שנמצאים בעיצומו של תהליך טרנספורמציה דיגיטלית זוכים למינוף משמעותי בזכות תכנית ה-ELA של F5, שכן הם מקבלים גמישות חסרת תקדים, שליטה בעלויות ומענה מהיר לדרישות הדינמיות של העסק מתוך סל הפתרונות שלנו. BlueSnap מצטרפת לשורת ארגונים שעשו את הבחירה הזאת וכתוצאה מכך הצליחו למצות את הפוטנציאל המלא שלהם ולהגיע להצלחות עסקיות משמעותיות".

תומר שרון, מנכ"ל אואזיס, הוסיף: "העולם מתקדם למודל צריכה עסקית חדש. ישנה דרישה גוברת בשוק לפתרונות וירטואליים, שמאפשרים גמישות מקסימלית. בעידן בו קיימת חשיבות עליונה ליכולת להגיב במהירות לשינויים בדרישות הלקוחות, פתרונות אלו מאפשרים לכל ארגון להיות ערוך ומוכן לכל תרחיש ולספק חווית לקוח ברמה הגבוהה ביותר".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת Comm-IT נבחרה על ידי סאפיינס אינטרנשיונל לפרויקט תקשורת גלובלי
הפרויקט מספק לסאפיינס יכולות מתקדמות של עבודה מרחוק עם שיחות ועידה מבוססות Webex עבור עשרות סניפי החברה ברחבי העולם, הכוללים אלפי משתמשים

ThetaRay משיקה פתרון ייחודי להאצת חקירות פשע פיננסיות כפתרון ללחצי קורונה
מובילת Big Data Analytics מבוסס AI מחויבת להגנה על בנקים שנפגעים ממשבר הבריאות העולמי

Cellebrite בוחרת בשרותי התקשורת השיווקית הגלובאליים של Fusion
חוברת ל- Fusion להגדרת ולהובלת שוק הבינה הדיגיטלית על מנת לאפשר עולם בטוח יותר

בעקבות משבר הקורונה: חברת Comm-IT העבירה את המוקד הטלפוני של עיריית תל-אביב למתכונת בית
בעקבות משבר הקורונה, חברת Comm-IT העבירה את מוקדי השירות הטלפוני של עיריית תל אביב לעבודה מרחוק במתכונת בית. עיריית תל אביב מפעילה יותר מ- 10 מוקדי שירות שונים, הכוללים למעלה מ- 100 מוקדנים לטובת כ- 444 אלף תושבי העיר. הפרויקט התבצע תוך ימים ספורים על ידי צוות המומחים של Comm-IT ללא פגיעה במהלך השוטף של השירות וניהול המוקדים.

חברת Comm-IT זוכה לסטטוס AWS SaaS Competency
ההסמכה מהווה הכרה בניסיון העמוק של Comm-IT בסיוע לארגונים בתכנון ובניית פתרונות SaaS ופתרונות ענניים ב- AWS, כולל מחזור החיים של פיתוח מוצר, פיתוח מיומנויות לקוח הקצה ותמיכה בבניית היסודות הנדרשים לפיתוח מוצרי SaaS מורכבים ב- AWS.

מחקר חדש של F5: כ- 91% מארגוני EMEA מפעילים תכניות טרנספורמציה דיגיטלית
F5 Networks מפרסמת את דוח מצב היישומים ל- 2020: ארגוני EMEA הם החזקים ביותר בתכניות וביצוע של טרנספורמציה דיגיטלית: 91% מפעילים תכניות בפועל על פי מחקר חדש של F5 Networks, כלכלת יישומים משגשגת ומתדלקת טרנספורמציה דיגיטלית חסרת תקדים ברחבי EMEA

חברת Infinidat קובעת סטנדרט חדש לאחסון נתונים בסביבות קונטיינרים
Container Storage Interface (CSI) Driver חדש ל- InfiniBox מספק למשתמשים בקונטיינרים שליטה רבה יותר וגמישות

ThetaRay הישראלית הוכתרה כחברה הטובה ביותר בתחום מניעת הונאות
קיבלה את פרס FinTech Breakthrough לשנת 2020
החברה המובילה בתחום Big Data Analytics מבוסס AI מציינת את האחרון בסדרה של פרסים מטעם תעשיית הפינטק


חברת BlueSnap בוחרת בשנית ב-F5 ומשדרגת לפתרונות וירטואליים
הפלטפורמה הווירטואלית מאפשרת ל- BlueSnap גמישות, שליטה בתקציב ויכולת לגדול על פי דרישה

הכשרה חברה לביטוח בוחרת בפתרונות האחסון של Infinidat
היקף הפרויקט, בנפח של מעל פטה בייט, עומד על מיליוני שקלים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI