דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר חברת BlueSnap בוחרת בשנית ב-F5 ומשדרגת לפתרונות וירטואליים
חברת BlueSnap בוחרת בשנית ב-F5 ומשדרגת לפתרונות וירטואליים
איריס וינשטיין 05/04/20 |  צפיות: 689

הפלטפורמה הווירטואלית מאפשרת ל- BlueSnap גמישות, שליטה בתקציב ויכולת לגדול על פי דרישה

חברת BlueSnap, העוסקת בפיתוח טכנולוגיה לניהול תשלומים ברשת, בוחרת בשנית ב-F5 Networks. במהלך פרויקט שדרוג מקיף, שבוצע יחד עם חברת אואזיס, החברה הטמיעה פלטפורמת BIG-IP וירטואלית המתמקדת בזמינות יישומים, בקרת גישה ואבטחת מידע. הפתרונות הווירטואליים שהוטמעו, הכוללים Advanced Web Firewall ופתרון BIG-IP LTM לניהול תעבורת יישומים, יחליפו גרסאות מבוססות חומרה קודמות שהותקנו בחברה. הפרויקט החל לפני מספר חודשים ועתיד להסתיים במהלך חודש אפריל.

BlueSnap בחרה בפלטפורמה הווירטואלית של F5 על מנת לאפשר גמישות ויכולת לגדול ולהתנסות בפתרונות נוספים על פי דרישה. תכנית הרישיונות של F5 לארגוני אנטרפרייז (ELA – Enterprise License Agreement) מאפשרת פריסה של גרסאות וירטואליות בשירות עצמי וללא תלות בחומרה, תוך קבלת שקיפות מלאה ושליטה בתקציב.

פתרון BIG-IP LTM מאפשר ל- BlueSnap אספקת יישומים מהירה יותר באמצעות שליטה טובה יותר בתעבורת הרשת, בהתבסס על ביצועים, אבטחת מידע וזמינות היעד. הפתרון מאפשר אופטימיזציה של ביצועים ואמינות של יישומים, הן בשכבת הרשת והן בשכבת היישום. ה- Advanced Web Firewall שהוטמע מגן על היישומים של החברה באמצעות אנליטיקה התנהגותית, הגנה פרו-אקטיבית מפני בוטים והצפנה של מידע רגיש בשכבת היישומים.

ליעד פיצ'ון, ראש תחום אבטחה ומערכות מידע ב-BlueSnap אמר כי: "כחברה שמתמקדת בתחום התשלומים ודוגלת בחוויית לקוח מתקדמת, בטוחה וחלקה, הפתרונות הטכנולוגיים של F5 מספקים לנו יתרון מובהק, מאחר שהם מאפשרים לנו מהירות באספקת יישומים וביצועים גבוהים תוך קבלת רמת אבטחת המידע הגבוהה ביותר. הגרסה הווירטואלית מספקת לנו גמישות ויכולת להיערך לקראת גידול הצפוי בפעילות ויכולת לפרוס שירותים על פי הצורך".

ארן אראל, מנהל הפעילות של F5 בישראל, יוון וקפריסין אמר כי: "ארגונים שנמצאים בעיצומו של תהליך טרנספורמציה דיגיטלית זוכים למינוף משמעותי בזכות תכנית ה-ELA של F5, שכן הם מקבלים גמישות חסרת תקדים, שליטה בעלויות ומענה מהיר לדרישות הדינמיות של העסק מתוך סל הפתרונות שלנו. BlueSnap מצטרפת לשורת ארגונים שעשו את הבחירה הזאת וכתוצאה מכך הצליחו למצות את הפוטנציאל המלא שלהם ולהגיע להצלחות עסקיות משמעותיות".

תומר שרון, מנכ"ל אואזיס, הוסיף: "העולם מתקדם למודל צריכה עסקית חדש. ישנה דרישה גוברת בשוק לפתרונות וירטואליים, שמאפשרים גמישות מקסימלית. בעידן בו קיימת חשיבות עליונה ליכולת להגיב במהירות לשינויים בדרישות הלקוחות, פתרונות אלו מאפשרים לכל ארגון להיות ערוך ומוכן לכל תרחיש ולספק חווית לקוח ברמה הגבוהה ביותר".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
מחקר F5: בענף השירותים הפיננסיים רק 40% בטוחים ביכולתם לעמוד בהתקפת יישומים בענן הציבורי
דוח מצב שירותי היישומים של F5 מגלה כי עם עליית קצב אימוץ טכנולוגיות הענן, ארגוני שירותים פיננסיים מבקשים לאזן בין צו החדשנות לבין צרכי האבטחה המתבקשים

מסתמן: פרשת סנודן פיננסית: הדלפת ענק של דו"חות בנקאיים סודיים
יותר מ-2,000 דיווחים של בנקים ברחבי העולם על העברות כספים חשודות הודלפו, וחשפו, לכאורה, כיצד צפון קוריאה העבירה כספים דרך בנקים אמריקניים, מקורב לפוטין התחמק מסנקציות בעזרת בנק בלונדון, ובנק אמריקני אפשר העברת מיליארד דולר למאפיונר. במסמכים ישנם גם מאות דיווחים מבנקים בישראל.

חברת Comm-IT משלימה פרויקט הקמת תשתית ענן AWS ב- Peer39
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, משלימה בימים אלו פרויקט להקמת תשתית ענן AWS ואבטחת מידע בחברת Peer39. היקף הפרויקט, שארך כשלושה חודשים, מוערך במאות אלפי שקלים.

מחקר F5: ענף השירותים הפיננסיים עובר למודל רב ענני ככל שהטרנספורמציה הדיגיטלית מואצת
דוח מצב שירותי היישומים של F5 מגלה כי 87% מארגוני השירותים הפיננסיים שנסקרו מפעילים סביבות רב ענניות

גילת טלקום תספק פתרונות חכמים לניהול תעבורה ברשת עם התשתית המתקדמת של F5
היקף הפרויקט מוערך במאות אלפי שקלים

פתרון חדש של F5 מגן על אתרי הלקוחות מפני בוטים ושימוש בפרטים וסיסמאות גנובים
F5 Silverline Shape Defense משפר את החוויה המקוונת והביטחון של המשתמש על ידי הבסת התקפות אוטומטיות המובילות להונאה מקוונת

חברת Comm-IT זוכה לסטטוס AWS Data and Analytics Competency
קבלת הסטטוס מהווה הכרה ביכולת, בניסיון ובמומחיות המעמיקים של Comm-IT בביצוע פרויקטים ב- AWS

חברת F5 משיקה תכנית לתמיכה בשותפים בעידן הקורונה
התכנית כוללת כלים ומשאבים המאפשרים לשותפים לספק מענה מהיר וגמיש ללקוחותיהם

חברת Infinidat ממנה את Exclusive Networks ישראל כמפיצה שלה
חברת Infinidat, הספקית המובילה לפתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, ממנה את Exclusive Networks ישראל כמפיצה שלה. במסגרת ההתקשרות בין החברות הוסכם כי EN ישראל תהיה אחראית להפצה של פתרונות Infinidat לשוק הישראלי, תיקח חלק בהכשרת המשווקים ובהדרכות ללקוחות ותתמוך במערך המכירות המקומי של החברה.

דו"ח STKI: בית התוכנה Comm-IT מדורג כספק Tier 1 בישראל בקטגוריות IoT Implementation וב- Cyber Security Managed Services
בנוסף, דורגה Cloud Valley, חברת בת של Comm-IT, כספק Tier 1 בקטגוריית Cloud PaaS and IaaS Implementation & maintenance
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI