דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר חברת Infinidat קובעת סטנדרט חדש לאחסון נתונים בסביבות קונטיינרים
חברת Infinidat קובעת סטנדרט חדש לאחסון נתונים בסביבות קונטיינרים
איריס וינשטיין 03/05/20 |  צפיות: 226

Container Storage Interface (CSI) Driver חדש ל- InfiniBox מספק למשתמשים בקונטיינרים שליטה רבה יותר וגמישות

חברת Infinidat, הספקית המובילה לפתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, הודיעה היום על הזמינות הכללית של Container Storage Interface (CSI) Driver עבור Kubernetes וקונטיינרים אחרים תואמי CNCF.

ה- InfiniBox CSI Driver החדש מסייע למשתמשים בפתרונות האחסון המהירים והאמינים של InfiniBox לנהל ביעילות את האחסון שלהם בפלטפורמות קונטיינרים התומכות בתקן CSI. ה- InfiniBox CSI Driver הוא תוצאה ישירה של דרישות הלקוחות להביא את האוטומציה והקלות בשימוש של InfiniBox לפעילות ה- DevOps, ומדגים את המשך המחויבות של Infinidat לסביבת העבודה של Kubernetes, כפי שהוכח לאחרונה ב- GigaOm Radar for Data Storage for Kubernetes.

אחסון הופך לאתגר קריטי ככל שאימוץ הקונטיינרים גדל והלקוחות דורשים יכולת לגדול, גמישות וסטנדרטיזציה. ה- Container Storage Interface (CSI) הוא התקן החדש לתזמור תפעול שכבת הניהול(Control Plane)של אחסון קבצים ובלוקים. בין מאפייני המפתח האחרים, ה- InfiniBox CSI Driver מאפשר למשתמשים:

• לפרוס מאות ואלפי Persistent Volumes לכל InfiniBox.

• לנהל Persistent Volumes המגובים בפרוטוקולי iSCSI, NFS או Fibre Channel.

• לשלוט במספר פתרונות InfiniBox בתוך אשכול Kubernetes יחיד.

• לנהל העתקי בזק ושיכפולים של InfiniBox, כולל שחזור מהעתקי הבזק.

• לבצע שיכפולים, להרחיב ולנהל Persistent Volumes שנוצרו מחוץל- InfiniBox CSI Driver.

Infinidat מציגה את מחויבותה לפריסות Kubernetes למשימות קריטיות עם InfiniBox CSI Driver, שעבר הסמכה מלאה עם הפצות מסחריות מרכזיות של Kubernetes, Red Hat OpenShift Container Platform ו- VMware Tanzu Kubernetes Grid Integrated Edition. לקוחות יכולים לגשת ל- Infinidat Operator עבור ה-InfiniBox CSI Driverדרך ה- Red Hat Ecosystem Catalog ולפשט את הפריסה בסביבות של Red Hat. משתמשים בפלטפורמות Kubernetes אחרות יכולים לפרוס עם Helm charts. ה- InfiniBox CSI Driver מופיע גם ב- VMware Solutions Exchange.

"החל משנת 2019 אנו רואים פופולריות הולכת וגוברת של הצעת ה- 'Containers-as-a-Service' שלנו, המופעלת על ידי Kubernetes. לקוחותינו משיקים סביבות קונטיינרים תובעניות ביותר וממנפים אמינות ומדרגיות של הסביבה הזאת. עבודה עם אחסון מסורתי היא אתגר בסביבות Kubernetes. ה- Infinidat CSI Driver יאפשר לנו ולקוחותינו להשתמש בפתרון InfiniBox בעל הביצועים הגבוהים ביותר בסביבות קונטיינרים. יכולת חדשה זו מפשטת את שילוב האחסון בלקאסטרים של Kubernetes והופכת את InfiniBox לנוח אפילו יותר עבורנו. אני בטוח שלקוחות Kubernetes שלנו יעריכו את החידוש הזה ב- InfiniBox" אמר מיכאיל סולוביוב, מנהל פיתוח מוצר ב- DataLine.

"קצב השינוי בסביבות הקונטיינרים הוא מדהים. ההכרזה של היום מעניקה ללקוחות שליטה רבה יותר על סביבות הקונטיינרים שלהם כדי להאיץ את החדשנות מבלי לדאוג שהאחסון יעמוד בקצב", אמר גרגורי טורצקי, מנהל מוצר בכיר ב- Infinidat. "אנו לוקחים את כל היתרונות הכלכליים שיש ל- InfiniBox להציע - ביצועים גבוהים, אמינות גבוהה ועלות בעלות נמוכה בקנה מידה מרובה פטה-בייט - והופכים אותם לזמינים ברחבי הסביבה המתפתחת של Kubernetes".

ה-InfiniBox CSI Driver רשום בטבלת מנהלי ההתקנים הרשמיים של CSI, וזמין היום ללא עלות דרך GitHub ו- Docker Hub.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת Comm-IT נבחרה על ידי סאפיינס אינטרנשיונל לפרויקט תקשורת גלובלי
הפרויקט מספק לסאפיינס יכולות מתקדמות של עבודה מרחוק עם שיחות ועידה מבוססות Webex עבור עשרות סניפי החברה ברחבי העולם, הכוללים אלפי משתמשים

ThetaRay משיקה פתרון ייחודי להאצת חקירות פשע פיננסיות כפתרון ללחצי קורונה
מובילת Big Data Analytics מבוסס AI מחויבת להגנה על בנקים שנפגעים ממשבר הבריאות העולמי

Cellebrite בוחרת בשרותי התקשורת השיווקית הגלובאליים של Fusion
חוברת ל- Fusion להגדרת ולהובלת שוק הבינה הדיגיטלית על מנת לאפשר עולם בטוח יותר

בעקבות משבר הקורונה: חברת Comm-IT העבירה את המוקד הטלפוני של עיריית תל-אביב למתכונת בית
בעקבות משבר הקורונה, חברת Comm-IT העבירה את מוקדי השירות הטלפוני של עיריית תל אביב לעבודה מרחוק במתכונת בית. עיריית תל אביב מפעילה יותר מ- 10 מוקדי שירות שונים, הכוללים למעלה מ- 100 מוקדנים לטובת כ- 444 אלף תושבי העיר. הפרויקט התבצע תוך ימים ספורים על ידי צוות המומחים של Comm-IT ללא פגיעה במהלך השוטף של השירות וניהול המוקדים.

חברת Comm-IT זוכה לסטטוס AWS SaaS Competency
ההסמכה מהווה הכרה בניסיון העמוק של Comm-IT בסיוע לארגונים בתכנון ובניית פתרונות SaaS ופתרונות ענניים ב- AWS, כולל מחזור החיים של פיתוח מוצר, פיתוח מיומנויות לקוח הקצה ותמיכה בבניית היסודות הנדרשים לפיתוח מוצרי SaaS מורכבים ב- AWS.

מחקר חדש של F5: כ- 91% מארגוני EMEA מפעילים תכניות טרנספורמציה דיגיטלית
F5 Networks מפרסמת את דוח מצב היישומים ל- 2020: ארגוני EMEA הם החזקים ביותר בתכניות וביצוע של טרנספורמציה דיגיטלית: 91% מפעילים תכניות בפועל על פי מחקר חדש של F5 Networks, כלכלת יישומים משגשגת ומתדלקת טרנספורמציה דיגיטלית חסרת תקדים ברחבי EMEA

חברת Infinidat קובעת סטנדרט חדש לאחסון נתונים בסביבות קונטיינרים
Container Storage Interface (CSI) Driver חדש ל- InfiniBox מספק למשתמשים בקונטיינרים שליטה רבה יותר וגמישות

ThetaRay הישראלית הוכתרה כחברה הטובה ביותר בתחום מניעת הונאות
קיבלה את פרס FinTech Breakthrough לשנת 2020
החברה המובילה בתחום Big Data Analytics מבוסס AI מציינת את האחרון בסדרה של פרסים מטעם תעשיית הפינטק


חברת BlueSnap בוחרת בשנית ב-F5 ומשדרגת לפתרונות וירטואליים
הפלטפורמה הווירטואלית מאפשרת ל- BlueSnap גמישות, שליטה בתקציב ויכולת לגדול על פי דרישה

הכשרה חברה לביטוח בוחרת בפתרונות האחסון של Infinidat
היקף הפרויקט, בנפח של מעל פטה בייט, עומד על מיליוני שקלים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI