דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר חברת Infinidat קובעת סטנדרט חדש לאחסון נתונים בסביבות קונטיינרים
חברת Infinidat קובעת סטנדרט חדש לאחסון נתונים בסביבות קונטיינרים
איריס וינשטיין 03/05/20 |  צפיות: 471

Container Storage Interface (CSI) Driver חדש ל- InfiniBox מספק למשתמשים בקונטיינרים שליטה רבה יותר וגמישות

חברת Infinidat, הספקית המובילה לפתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, הודיעה היום על הזמינות הכללית של Container Storage Interface (CSI) Driver עבור Kubernetes וקונטיינרים אחרים תואמי CNCF.

ה- InfiniBox CSI Driver החדש מסייע למשתמשים בפתרונות האחסון המהירים והאמינים של InfiniBox לנהל ביעילות את האחסון שלהם בפלטפורמות קונטיינרים התומכות בתקן CSI. ה- InfiniBox CSI Driver הוא תוצאה ישירה של דרישות הלקוחות להביא את האוטומציה והקלות בשימוש של InfiniBox לפעילות ה- DevOps, ומדגים את המשך המחויבות של Infinidat לסביבת העבודה של Kubernetes, כפי שהוכח לאחרונה ב- GigaOm Radar for Data Storage for Kubernetes.

אחסון הופך לאתגר קריטי ככל שאימוץ הקונטיינרים גדל והלקוחות דורשים יכולת לגדול, גמישות וסטנדרטיזציה. ה- Container Storage Interface (CSI) הוא התקן החדש לתזמור תפעול שכבת הניהול(Control Plane)של אחסון קבצים ובלוקים. בין מאפייני המפתח האחרים, ה- InfiniBox CSI Driver מאפשר למשתמשים:

• לפרוס מאות ואלפי Persistent Volumes לכל InfiniBox.

• לנהל Persistent Volumes המגובים בפרוטוקולי iSCSI, NFS או Fibre Channel.

• לשלוט במספר פתרונות InfiniBox בתוך אשכול Kubernetes יחיד.

• לנהל העתקי בזק ושיכפולים של InfiniBox, כולל שחזור מהעתקי הבזק.

• לבצע שיכפולים, להרחיב ולנהל Persistent Volumes שנוצרו מחוץל- InfiniBox CSI Driver.

Infinidat מציגה את מחויבותה לפריסות Kubernetes למשימות קריטיות עם InfiniBox CSI Driver, שעבר הסמכה מלאה עם הפצות מסחריות מרכזיות של Kubernetes, Red Hat OpenShift Container Platform ו- VMware Tanzu Kubernetes Grid Integrated Edition. לקוחות יכולים לגשת ל- Infinidat Operator עבור ה-InfiniBox CSI Driverדרך ה- Red Hat Ecosystem Catalog ולפשט את הפריסה בסביבות של Red Hat. משתמשים בפלטפורמות Kubernetes אחרות יכולים לפרוס עם Helm charts. ה- InfiniBox CSI Driver מופיע גם ב- VMware Solutions Exchange.

"החל משנת 2019 אנו רואים פופולריות הולכת וגוברת של הצעת ה- 'Containers-as-a-Service' שלנו, המופעלת על ידי Kubernetes. לקוחותינו משיקים סביבות קונטיינרים תובעניות ביותר וממנפים אמינות ומדרגיות של הסביבה הזאת. עבודה עם אחסון מסורתי היא אתגר בסביבות Kubernetes. ה- Infinidat CSI Driver יאפשר לנו ולקוחותינו להשתמש בפתרון InfiniBox בעל הביצועים הגבוהים ביותר בסביבות קונטיינרים. יכולת חדשה זו מפשטת את שילוב האחסון בלקאסטרים של Kubernetes והופכת את InfiniBox לנוח אפילו יותר עבורנו. אני בטוח שלקוחות Kubernetes שלנו יעריכו את החידוש הזה ב- InfiniBox" אמר מיכאיל סולוביוב, מנהל פיתוח מוצר ב- DataLine.

"קצב השינוי בסביבות הקונטיינרים הוא מדהים. ההכרזה של היום מעניקה ללקוחות שליטה רבה יותר על סביבות הקונטיינרים שלהם כדי להאיץ את החדשנות מבלי לדאוג שהאחסון יעמוד בקצב", אמר גרגורי טורצקי, מנהל מוצר בכיר ב- Infinidat. "אנו לוקחים את כל היתרונות הכלכליים שיש ל- InfiniBox להציע - ביצועים גבוהים, אמינות גבוהה ועלות בעלות נמוכה בקנה מידה מרובה פטה-בייט - והופכים אותם לזמינים ברחבי הסביבה המתפתחת של Kubernetes".

ה-InfiniBox CSI Driver רשום בטבלת מנהלי ההתקנים הרשמיים של CSI, וזמין היום ללא עלות דרך GitHub ו- Docker Hub.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת Infinidat ממנה את Exclusive Networks ישראל כמפיצה שלה
חברת Infinidat, הספקית המובילה לפתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, ממנה את Exclusive Networks ישראל כמפיצה שלה. במסגרת ההתקשרות בין החברות הוסכם כי EN ישראל תהיה אחראית להפצה של פתרונות Infinidat לשוק הישראלי, תיקח חלק בהכשרת המשווקים ובהדרכות ללקוחות ותתמוך במערך המכירות המקומי של החברה.

דו"ח STKI: בית התוכנה Comm-IT מדורג כספק Tier 1 בישראל בקטגוריות IoT Implementation וב- Cyber Security Managed Services
בנוסף, דורגה Cloud Valley, חברת בת של Comm-IT, כספק Tier 1 בקטגוריית Cloud PaaS and IaaS Implementation & maintenance

כלל ביטוח בחרה שוב בטכנולוגיית אבטחת המידע של חברת F5
השלימה, בימים אלו, פרויקט מקיף לשדרוג תשתיות אבטחת המידע שלה הפרויקט מספק הגנה מלאה על כלל היישומים של כלל ביטוח ומשרת את עשרות אלפי הלקוחות, סוכני הביטוח ועובדי החברה

Santander, הבנק הספרדי המוביל, בחר בפתרון נגד הלבנת הון (AML) של ThetaRay עבור הבנקאות המקשרת שלו (Correspondent Banking)
הפתרון, המבוסס בינה מלאכותית ( (AI, ישפר משמעותית את איתור סיכוני הלבנת הון

היזם אראל מרגלית, מייסד ויו"ר קרן JVP, מונה ליו"ר הדירקטוריון של חברת הסייבר הישראלית, ThetaRay
מרגלית, שנבחר על ידי עיתון העסקים פורבס כאחד מ-50 אנשי ההון סיכון הטובים בעולם ברשימת "בעלי מגע הזהב", יסייע ל- ThetaRay להשיג את יעדיה הבאים.

חברת אלגרונט בוחרת בשנית ב- Infinidat
במהלך הפרויקט הוטמע נפח אחסון בהיקף של מעל לפטה בייט, למערכות הליבה ולשירות מערכות ה- DR של אלגרונט, באמצעותן תוכל החברה לספק שירותי גיבוי והמשכיות עסקית

חברת Intentia מרחיבה את מסלולי השירות בתחום ה- ERP
חברת Intentia, המייצגת בישראל את פתרון ה- ERP המוביל לתעשייה, Infor M3, מכריזה על הרחבת מסלולי השירות לארגוני תעשייה. ההרחבה הינה חלק מתכנית אסטרטגית ממוקדת לקוח, המיושמת על רקע עליה במספר הלקוחות של החברה מסדרי גודל שונים והרצון לספק מענה גמיש לדרישות לקוחות בעלי היקפי פעילות שונים.

קרן TPG וגולדמן זקס מובילים את סבב הגיוס החדש של Infinidat
סבב הגיוס יאפשר ל- Infinidat להאיץ את תכניות הצמיחה הממוקדות לקוח בהובלת שדרת ההנהגה החדשה

חברת F5 מאיצה טרנספורמציה דיגיטלית של עסקים תוך מתן נראות ובקרת יישומים מקצה לקצה
הפתרונות של החברה משפרים תפוקה של מפתחים ותפעול ה-IT עם נראות ממוקדת יישומים ושליטה מדויקת על אספקה ואבטחה של שירותים דיגיטליים

חברת Infinidat מצמצמת סיכונים לתשתיות האחסון עם הצעות חדשות ותמיכה בפרוטוקול NVMe over Fabrics
ספקית האחסון המובילה מכריזה על הצעות חדשות כדי להעניק ללקוחות אמינות, זריזות וגמישות מוגברת
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI