דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר Cellebrite בוחרת בשרותי התקשורת השיווקית הגלובאליים של Fusion
Cellebrite בוחרת בשרותי התקשורת השיווקית הגלובאליים של Fusion
איריס וינשטיין 17/05/20 |  צפיות: 428

חוברת ל- Fusion להגדרת ולהובלת שוק הבינה הדיגיטלית על מנת לאפשר עולם בטוח יותר

ניו יורק, ניו יורק, 17 במאי Fusion, 2020 - יחסי ציבור, מובילה בתחום התקשורת השיווקית הטכנולוגית, הודיעה היום כי נבחרה על ידי Cellebrite, המובילה בתעשייה בפתרונות בינה דיגיטלית (DI), כשותפת התקשורת שלה שתוביל את תוכנית התקשורת האסטרטגית הגלובלית שלה.

Cellebrite היא המובילה העולמית בפתרונות בינה דיגיטלית למגזר הציבורי והפרטי, כולל אלפי סוכנויות ועסקים מובילים ביותר מ -150 מדינות. מכיוון שהשימוש במכשירים דיגיטליים ובענן הפך לנפוץ כמעט בכל פעילות פלילית, האפשרות לגשת, לנהל ולנתח את כמות הנתונים האינסופית הדרושה כדי להביא לסיום את החקירות וההליכים המשפטיים ללא שימוש בטכנולוגיות מתקדמות הפכה ללא מציאותית.

Cellebrite מספקת את החבילה הרחבה ביותר של פתרונות תוכנה וכלים אנליטיים שנועדו להאיץ את החקירות הדיגיטליות ולהתמודד עם המורכבות הגוברת של הטיפול באתגרי פשע ואבטחה בעידן הדיגיטלי.

"כיום, רשויות אכיפת החוק ועסקים כאחד עוברים טרנספורמציה דיגיטלית במטרה לנתח ולפעול על פי כמות המידע העיצומה בחקירות," אמר מארק גמביל, מנהל השיווק הראשי של Cellebrite. "הרגשנו ש- Fusion נמצאת במקום הטוב ביותר לעזור לנו להגדיל את ההבנה בשוק כיצד פתרונות ההכשרה וההדרכה שלנו בתחום הדגיטל יכולים להאיץ את השינוי הזה. הידע שלהם בטכנולוגיה ובשווקים והיצירתיות שראינו בתהליך הבחירה שלנו הפכו אותם לבחירה ברורה עבורנו. "

"אנו גאים מאוד בכך שזכינו באמון של מותג כה מוכר ולשתף פעולה עם חברה שהשפעתה כה חשובה וחיובית על הקהילות שלנו," אמר ג'ורדן צ'נופסקי, מנכ"ל Fusion. "אנו מתכננים להדגיש את הבינה הדיגיטלית כפי שהיא חלה על יצירת עולם בטוח יותר ולסייע לCellebrite בהרחבת יכולות הפלטפורמה שלה על תחומי הפעילות שלה, כמו חקירות ארגוניות. זהו תחום שיווקי מרגש ולעיתים אזוטרי ואנו מצפים לאמץ את האתגר. "


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת Infinidat ממנה את Exclusive Networks ישראל כמפיצה שלה
חברת Infinidat, הספקית המובילה לפתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, ממנה את Exclusive Networks ישראל כמפיצה שלה. במסגרת ההתקשרות בין החברות הוסכם כי EN ישראל תהיה אחראית להפצה של פתרונות Infinidat לשוק הישראלי, תיקח חלק בהכשרת המשווקים ובהדרכות ללקוחות ותתמוך במערך המכירות המקומי של החברה.

דו"ח STKI: בית התוכנה Comm-IT מדורג כספק Tier 1 בישראל בקטגוריות IoT Implementation וב- Cyber Security Managed Services
בנוסף, דורגה Cloud Valley, חברת בת של Comm-IT, כספק Tier 1 בקטגוריית Cloud PaaS and IaaS Implementation & maintenance

כלל ביטוח בחרה שוב בטכנולוגיית אבטחת המידע של חברת F5
השלימה, בימים אלו, פרויקט מקיף לשדרוג תשתיות אבטחת המידע שלה הפרויקט מספק הגנה מלאה על כלל היישומים של כלל ביטוח ומשרת את עשרות אלפי הלקוחות, סוכני הביטוח ועובדי החברה

Santander, הבנק הספרדי המוביל, בחר בפתרון נגד הלבנת הון (AML) של ThetaRay עבור הבנקאות המקשרת שלו (Correspondent Banking)
הפתרון, המבוסס בינה מלאכותית ( (AI, ישפר משמעותית את איתור סיכוני הלבנת הון

היזם אראל מרגלית, מייסד ויו"ר קרן JVP, מונה ליו"ר הדירקטוריון של חברת הסייבר הישראלית, ThetaRay
מרגלית, שנבחר על ידי עיתון העסקים פורבס כאחד מ-50 אנשי ההון סיכון הטובים בעולם ברשימת "בעלי מגע הזהב", יסייע ל- ThetaRay להשיג את יעדיה הבאים.

חברת אלגרונט בוחרת בשנית ב- Infinidat
במהלך הפרויקט הוטמע נפח אחסון בהיקף של מעל לפטה בייט, למערכות הליבה ולשירות מערכות ה- DR של אלגרונט, באמצעותן תוכל החברה לספק שירותי גיבוי והמשכיות עסקית

חברת Intentia מרחיבה את מסלולי השירות בתחום ה- ERP
חברת Intentia, המייצגת בישראל את פתרון ה- ERP המוביל לתעשייה, Infor M3, מכריזה על הרחבת מסלולי השירות לארגוני תעשייה. ההרחבה הינה חלק מתכנית אסטרטגית ממוקדת לקוח, המיושמת על רקע עליה במספר הלקוחות של החברה מסדרי גודל שונים והרצון לספק מענה גמיש לדרישות לקוחות בעלי היקפי פעילות שונים.

קרן TPG וגולדמן זקס מובילים את סבב הגיוס החדש של Infinidat
סבב הגיוס יאפשר ל- Infinidat להאיץ את תכניות הצמיחה הממוקדות לקוח בהובלת שדרת ההנהגה החדשה

חברת F5 מאיצה טרנספורמציה דיגיטלית של עסקים תוך מתן נראות ובקרת יישומים מקצה לקצה
הפתרונות של החברה משפרים תפוקה של מפתחים ותפעול ה-IT עם נראות ממוקדת יישומים ושליטה מדויקת על אספקה ואבטחה של שירותים דיגיטליים

חברת Infinidat מצמצמת סיכונים לתשתיות האחסון עם הצעות חדשות ותמיכה בפרוטוקול NVMe over Fabrics
ספקית האחסון המובילה מכריזה על הצעות חדשות כדי להעניק ללקוחות אמינות, זריזות וגמישות מוגברת
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI