דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר חברת Infinidat מצמצמת סיכונים לתשתיות האחסון עם הצעות חדשות ותמיכה בפרוטוקול NVMe over Fabrics
חברת Infinidat מצמצמת סיכונים לתשתיות האחסון עם הצעות חדשות ותמיכה בפרוטוקול NVMe over Fabrics
איריס וינשטיין 31/05/20 |  צפיות: 538

ספקית האחסון המובילה מכריזה על הצעות חדשות כדי להעניק ללקוחות אמינות, זריזות וגמישות מוגברת

חברת Infinidat, הספקית המובילה לפתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, הודיעה היום על הצעות חדשות שמפחיתות את עלויות תשתית האחסון ומצמצמות את הסיכונים של כשלים וליקויים טכנולוגיים ומוסיפה אפשרות ניתנת להרחבה של NVMe over Fabrics. הצעות ושיפורים פונקציונליים אלה יספקו ללקוחות חדשים וקיימים גמישות רבה יותר בניהול תשתית האחסון המתקדמת שלהם, תוך הפחתת העלות והסיכון הכרוכים בעמידה ביעדי השירות של הארגון.

הצעות עסקיות חדשות

מיגרצית נתונים ללא עלות ללקוחות חדשים: חברות המבקשות לשדרג או לבצע קונסולידציה לתשתיות האחסון שלהן כבר לא צריכות להתעכב בשל עלויות המיגרציה, הסיכונים או המחסור במיומנויות. על ידי הסרת חוסר הוודאות הנלוות בדרך כלל למיגרציות, לקוחות חדשים יכולים להכפיל את יכולתם ויותר מכך ביחס לכל פתרונות ה- Flash Array מבלי להגדיל את התקציב.

אחריות לזמינות 100% לנתונים: עם הרחבת האחריות לזמינות נתונים של 100% גם במערכות יחידות, Infinidat מתחייבת באופן מלא מול לקוחות קיימים ופוטנציאליים שהם לעולם לא יחוו השבתה הנגרמת על ידי Infinidat. אם לקוח אי פעם יסבול מאירוע השבתה לא צפוי, Infinidat תעגן את מודל הפיצוי בחוזה בהתאם למודל העסקי עמו עובדים וכמו גם, ניתוח root-cause מפורט כדי להבטיח שאירוע ההשבתה יהיה אירוע חד פעמי.

תמחור אלסטי: באמצעות מודל התמחור האלסטי של Infinidat, לקוחות אינם צריכים לבחור בין עלות נמוכה לגמישות. תמחור אלסטי מציע ללקוחות את היכולת לרכוש Base Capacity, לשכור Burst Capacity ולהמיר את ה- Burst ב- Base Capacity בכל עת - ללא קנסות או פרמיות. התוצאה: תמחור אלסטי מבטל את הצורך של הלקוחות לשלם פרמיה או להתחייב לטווח ארוך בעת מענה לדרישות אחסון לטווח קצר, תוך מתן אפשרות להוסיף קיבולת על פי דרישה.

יגאל ג'אני, סמנכ"ל מערכות מידע ב- IFOM (מכון FIRC לאונקולוגיה מולקולרית) אמר כי "בהיותנו בתחום המחקר והאונקולוגיה, כל השבתה מזיקה לעסקים שלנו. Infinidat הבטיחה לנו זמינות נתונים וסיפקה - אנחנו מפעילים את InfiniBox כבר שנתיים ולא חווינו שנייה אחת של השבתה. אנו מנהלים את הפעילות שלנו בביטחון, בידיעה שהנתונים שאנו צריכים כדי לעמוד ביעדים עסקיים ולספק את דרישות הלקוחות, תמיד יהיו זמינים לנו כשאנחנו זקוקים להם".

יכולות חדשות

פרוטוקול NVMe over Fabrics: Infinidat היום מודיעה גם כי עם שחרור גרסת התוכנה InfiniBox V5.6, יהיה זמין פרוטוקול NVMe/TCP. Infinidat בחרה ב- NVMe/TCP כפרוטוקול ה- NVMe הראשון שיהיה זמין, מכיוון שלקוחות כבר מרוצים מהביצועים של InfiniBox ב- Fibre Channel SANs, ו- NVMe/TCP מאפשר ללקוחות פוטנציאליים וקיימים למנף את ההשקעות הקיימות שלהם ב- Ethernet. בנוסף, מספר גדל והולך של מרכזי נתונים מהדור הבא נבנים אך ורק על תשתית רשת Ethernet, ו- NVMe/TCP תואם עם החזון של מרכז נתונים מבוסס תוכנה (SDDC). התמיכה של Infinidat ב- NVMe-oF תתרחב ותכלול את FC ו- RoCE כפי שמכתיבות דרישות הלקוח. על ידי הוספת תמיכה ל- NVMe over Fabrics, חברת infinidat מסייעת ללקוחות לשפר/להפחית את זמן האחזור באופן משמעותי, מבלי לשאת בעלויות משמעותיות.

שכפול של 3 אתרים: InfiniBox Release 5.5, שהוצג גם הוא היום, מאפשר כעת לשכפל העתק active-active בו זמנית באופן אסינכרוני לפתרון InfiniBox שלישי, ומספק עותק להתאוששות מאסון במיקום מרוחק, שאינו מוגבל על ידי זמן אחזור ומרחק. הרחבת הביצועים והזמינות המעולים של זוגות פתרונות active-active של InfiniBox, מאפשרת ללקוחות כעת להגדיל את המרחק של העתק מרוחק מעבר לאזור המטרופולין למטרות התאוששות מאסון, מבלי לגרוע מהביצועים.

בין אם היא מציעה תוכניות עסקיות חדשות לגמישות ואמינות, או מוסיפה תכונות טכניות חדשות לשיפור זמן האחזור והביצועים, Infinidat נשארת איתנה במחויבותה לספק את כל דרישות האחסון של הלקוחות כיום, וכל מה שהעתיד צופן.

"כספק שירות, כל החלטה טכנולוגית שאנו מקבלים מתמקדת בשיפור חווית המשתמש", אמר מארק קרוויאר, מהנדס מערכות ראשי, ב- US Signal Company. "אסטרטגיית NVMe-oF של Infinidat מציגה חדשנות מתמשכת ל- US Signalוללקוחות שלנו. הדבר עוזר לנו לשמור על חזון משותף לאספקת דטה סנטרים מבוססי תוכנה בעלי ביצועים גבוהים ניתנים לגידול, בהווה וככל שהדרישות מתפתחות".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
מחקר F5: בענף השירותים הפיננסיים רק 40% בטוחים ביכולתם לעמוד בהתקפת יישומים בענן הציבורי
דוח מצב שירותי היישומים של F5 מגלה כי עם עליית קצב אימוץ טכנולוגיות הענן, ארגוני שירותים פיננסיים מבקשים לאזן בין צו החדשנות לבין צרכי האבטחה המתבקשים

מסתמן: פרשת סנודן פיננסית: הדלפת ענק של דו"חות בנקאיים סודיים
יותר מ-2,000 דיווחים של בנקים ברחבי העולם על העברות כספים חשודות הודלפו, וחשפו, לכאורה, כיצד צפון קוריאה העבירה כספים דרך בנקים אמריקניים, מקורב לפוטין התחמק מסנקציות בעזרת בנק בלונדון, ובנק אמריקני אפשר העברת מיליארד דולר למאפיונר. במסמכים ישנם גם מאות דיווחים מבנקים בישראל.

חברת Comm-IT משלימה פרויקט הקמת תשתית ענן AWS ב- Peer39
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, משלימה בימים אלו פרויקט להקמת תשתית ענן AWS ואבטחת מידע בחברת Peer39. היקף הפרויקט, שארך כשלושה חודשים, מוערך במאות אלפי שקלים.

מחקר F5: ענף השירותים הפיננסיים עובר למודל רב ענני ככל שהטרנספורמציה הדיגיטלית מואצת
דוח מצב שירותי היישומים של F5 מגלה כי 87% מארגוני השירותים הפיננסיים שנסקרו מפעילים סביבות רב ענניות

גילת טלקום תספק פתרונות חכמים לניהול תעבורה ברשת עם התשתית המתקדמת של F5
היקף הפרויקט מוערך במאות אלפי שקלים

פתרון חדש של F5 מגן על אתרי הלקוחות מפני בוטים ושימוש בפרטים וסיסמאות גנובים
F5 Silverline Shape Defense משפר את החוויה המקוונת והביטחון של המשתמש על ידי הבסת התקפות אוטומטיות המובילות להונאה מקוונת

חברת Comm-IT זוכה לסטטוס AWS Data and Analytics Competency
קבלת הסטטוס מהווה הכרה ביכולת, בניסיון ובמומחיות המעמיקים של Comm-IT בביצוע פרויקטים ב- AWS

חברת F5 משיקה תכנית לתמיכה בשותפים בעידן הקורונה
התכנית כוללת כלים ומשאבים המאפשרים לשותפים לספק מענה מהיר וגמיש ללקוחותיהם

חברת Infinidat ממנה את Exclusive Networks ישראל כמפיצה שלה
חברת Infinidat, הספקית המובילה לפתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, ממנה את Exclusive Networks ישראל כמפיצה שלה. במסגרת ההתקשרות בין החברות הוסכם כי EN ישראל תהיה אחראית להפצה של פתרונות Infinidat לשוק הישראלי, תיקח חלק בהכשרת המשווקים ובהדרכות ללקוחות ותתמוך במערך המכירות המקומי של החברה.

דו"ח STKI: בית התוכנה Comm-IT מדורג כספק Tier 1 בישראל בקטגוריות IoT Implementation וב- Cyber Security Managed Services
בנוסף, דורגה Cloud Valley, חברת בת של Comm-IT, כספק Tier 1 בקטגוריית Cloud PaaS and IaaS Implementation & maintenance
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI