דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר חברת F5 מאיצה טרנספורמציה דיגיטלית של עסקים תוך מתן נראות ובקרת יישומים מקצה לקצה
חברת F5 מאיצה טרנספורמציה דיגיטלית של עסקים תוך מתן נראות ובקרת יישומים מקצה לקצה
איריס וינשטיין 01/06/20 |  צפיות: 534

הפתרונות של החברה משפרים תפוקה של מפתחים ותפעול ה-IT עם נראות ממוקדת יישומים ושליטה מדויקת על אספקה ואבטחה של ​שירותים דיגיטליים

חברת F5 (NASDAQ: FFIV) הציגה פתרונות חדשים שיספקו נראות ובקרה משופרות של יישומים לאורך כל מחזור חיי היישום. פתרונות אלה מעניקים לעסקים נראות מקצה לקצה אודות תקינות וביצועים של יישומים, עם בקרות ניהול תעבורה, אבטחה וממשקי API משולבים. הללו מאפשרים לנקוט בפעולות בהתבסס על תובנות, תוך מציאת דרכים חדשות להפחתת התקורה התפעולית והשגת time to marketמהיר יותר.

חגית גואל, מנהלת מכירות אזורית ב-F5 ישראל אמרה כי: "ארגונים רבים, שמתמודדים כיום עם ריבוי מוצרים וספקים בשרשרת בין הקוד ללקוח, זוכים עם הפתרונות החדשים שלנו לנראות מעמיקה ונרחבת לכל מוקדי הכוח בארגון, לתמונה ברורה לגבי התנהגות היישום בכל שלב ויכולתו לספק את המענה העסקי שלשמו נבנה. ההבנה האפליקטיבית והעסקית של F5 מאפשרת לחברה לספק את כל שרשרת הפתרונות מהקוד עד ללקוח, עם נראות שמפשטת את הניהול של הפתרונות ומספקת יתרונות משמעותיים ללקוח, הן בהיבטי אבטחת מידע, חווית משתמש, זמינות אפליקטיבית וביצועים והן בהיבטים עסקיים. כל אחד מהפתרונות מגיע בפלטפורמת SaaS שמגיעה כפתרון ענני או מקומי".

"כמעט כל ארגון מאיץ את מאמצי הטרנספורמציה הדיגיטלית שלו, אך מדובר בטיסה עיוורת מכיוון שאין להם נראות למספר היישומים שהם מריצים, קל וחומר לגבי הביצועים של היישומים או רמת האבטחה שלהם", אמרה קארה ספראג, סגנית נשיא בכירה ל- BIG-IP ב-F5. "יישומים, מסורתיים ומודרניים, משיגים יתרונות רבים בהפצה on-premises, בסביבות ענן או בסביבות של מיקרו-שירותים - אך לרוב הדבר קוטע את הנראות והשליטה הכלל ארגונית. F5 מספקת לבעלי היישומים, למפתחים ולמומחי ה- IT טלמטריה ואוטומציה בלולאה סגורה, הנדרשות כדי לפתור בעיות, לזהות אזורי איום ולספק יכולות דיגיטליות חדשות תוך דקות, ולא תוך ימים או שבועות".

F5 מציגה שלוש הצעות משלימות המספקות נראות מעולה, ניתוח מעשי וניהול תעבורה ואבטחה אוטומטיים בכל פורטפוליו היישומים של הארגון. פתרונות BIG-IP ו- BIG-IQ של F5 מציעים ניתוחים לתקינות, אבטחה וביצועים וכלי פתרון בעיות עמוקים עבור צוותי NetOps ו- SecOps. ה-NGINX Controller משלים זאת עם יכולות נוספות עבור צוותי AppDev ו- DevOps, ומספק נראות מונחית API, ניתוח ובקרות באמצעות שירותי ADC, ניהול API ושירותי אבטחת יישומים הפועלים על NGINX Plus. באמצעות שילובים עם BIG-IQ, NGINX Controller, והצעות F5 אחרות - כמו גם מערך עצום של אינטגרציות צד שלישי - F5 Beacon צוברת טלמטריה מכל נתיב נתוני היישומים כדי להציע נראות מקצה לקצה של יישומים כמו גם תצוגה הוליסטית וארגונית כוללת של פורטפוליו היישומים בארגון לשימושם של בעלי היישומים, מומחי ה- IT ומנהלי היחידות העסקיות.

החברה מציגה:

F5 Beacon - הצעת SaaS חדשה, Beacon, מספקת את הפלטפורמה לנראות אמתית של יישומים מקצה לקצה, ומספקת תובנות ניתנות ליישום, המאפשרות פתרון בעיות וקבלת החלטות לבעלי יישומים ומומחי IT.Beacon מעבדת שטף נתונים טלמטריים ממקורות מרובים כמו BIG-IP, NGINX ו- F5 Cloud Services, כמו גם טכנולוגיות של צד שלישי, כדי לספק נראות מקצה לקצה של טופולוגיות יישומים, תלות, חווית משתמש, תקינות וביצועים. בנוסף, Beacon Insights, באמצעות פלטפורמה פתוחה וניתנת להרחבה, מסייע בפתרון האתגרים הקשורים בזיהוי חריגות מקצה לקצה, ניתוח root cause, נראות אבטחה ועמידה ברגולציות. Beacon שונה מהפתרונות האחרים בהיקף הניטור והניתוח, בכך שהוא ממוקד יישומים, בעל יכולת לכוון נתונים וניתוח סביב יחידת היישום, ומאפשר לארגונים למקד את המאמצים בשיפור ביצועי היישום וחוויית משתמש. Beacon מובחן עוד יותר בכך שהוא מבצע זאת מבלי לדרוש עבודת אינטגרציה משמעותית. הוא מעלה תובנות עשירות לגבי ביצועי יישומים בהסתמך על נתוני הטלמטריה מתוך הפורטפוליו הרחב של F5 להעברת יישומים ואבטחה (כולל NGINX) המשמשים מחצית מהיישומים בכל רחבי העולם, כמו גם מספר הולך וגדל של הצעות צד ג'.

BIG-IQ 7.1 - כפתרון המרכזי המקיף ביותר לניהול, תזמור וניתוח שירותי היישומים BIG-IP של F5, BIG-IQ כולל יכולות ניהול שירותי יישומים, לוחות מחוונים ספציפיים לאבטחה ואינטגרציה הדוקה עם Automation Toolchain F5. עם BIG-IQ, צוותי התפעול משיגים נראות בכל הקשור לתקינות, לסטטוס ולביצועים הכוללים של שירותי היישומים והאבטחה של BIG-IP ממרכז שליטה מרכזי. מהדורה אחרונה זו מאפשרת חשיפה של שירותי יישומים מדור קודם (לגאסי), מייעלת את ה- workflow של הניהול ומוסיפה פונקציונליות חדשה לניהול אבטחה.

NGINX Controller 3.4 - פלטפורמת האספקה ​​והביצועים של NGINX מציעה מערך רחב של שירותים לאיזון עומסים, ניתוחים וניהול API בענן ומחוצה לו. בגישה ממוקדת יישומים, גרסה זו של NGINX Controller משפרת ניתוח לכל יישום ויכולות API, ומבטיחה כי NetOps, DevOps וצוותים אחרים יוכלו לנהל משימות בכל מחזור החיים של היישום. כתוצאה מכך, ארגונים יכולים להאיץ את ה- time to market באמצעות workflow שיתופי המשולב בפייפליין של CI/CD באמצעות קריאות API או באמצעות ממשק המשתמש המעודכן. באמצעות NGINX Controller, צוותים יכולים לפשט את הפריסה, התצורה והמעקב עבור NGINX Plus, בין אם הוא הוטמע כמאזן עומסים, API gateway או פרוקסי בסביבת שירותי מיקרוסופט.

שלושת ההצעות הללו נועדו לשלב יכולות מכל נתיב נתוני היישומים - המסלול דרכו זורמת תנועת יישומים כדי להגיע למשתמש קצה.

זמינות

F5 Beacon, BIG-IQ 7.1 ו- NGINX Controller 3.4 זמינים כיום.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת Comm-IT משלימה פרויקט הקמת תשתית ענן AWS ב- Peer39
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, משלימה בימים אלו פרויקט להקמת תשתית ענן AWS ואבטחת מידע בחברת Peer39. היקף הפרויקט, שארך כשלושה חודשים, מוערך במאות אלפי שקלים.

מחקר F5: ענף השירותים הפיננסיים עובר למודל רב ענני ככל שהטרנספורמציה הדיגיטלית מואצת
דוח מצב שירותי היישומים של F5 מגלה כי 87% מארגוני השירותים הפיננסיים שנסקרו מפעילים סביבות רב ענניות

גילת טלקום תספק פתרונות חכמים לניהול תעבורה ברשת עם התשתית המתקדמת של F5
היקף הפרויקט מוערך במאות אלפי שקלים

פתרון חדש של F5 מגן על אתרי הלקוחות מפני בוטים ושימוש בפרטים וסיסמאות גנובים
F5 Silverline Shape Defense משפר את החוויה המקוונת והביטחון של המשתמש על ידי הבסת התקפות אוטומטיות המובילות להונאה מקוונת

חברת Comm-IT זוכה לסטטוס AWS Data and Analytics Competency
קבלת הסטטוס מהווה הכרה ביכולת, בניסיון ובמומחיות המעמיקים של Comm-IT בביצוע פרויקטים ב- AWS

חברת F5 משיקה תכנית לתמיכה בשותפים בעידן הקורונה
התכנית כוללת כלים ומשאבים המאפשרים לשותפים לספק מענה מהיר וגמיש ללקוחותיהם

חברת Infinidat ממנה את Exclusive Networks ישראל כמפיצה שלה
חברת Infinidat, הספקית המובילה לפתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, ממנה את Exclusive Networks ישראל כמפיצה שלה. במסגרת ההתקשרות בין החברות הוסכם כי EN ישראל תהיה אחראית להפצה של פתרונות Infinidat לשוק הישראלי, תיקח חלק בהכשרת המשווקים ובהדרכות ללקוחות ותתמוך במערך המכירות המקומי של החברה.

דו"ח STKI: בית התוכנה Comm-IT מדורג כספק Tier 1 בישראל בקטגוריות IoT Implementation וב- Cyber Security Managed Services
בנוסף, דורגה Cloud Valley, חברת בת של Comm-IT, כספק Tier 1 בקטגוריית Cloud PaaS and IaaS Implementation & maintenance

כלל ביטוח בחרה שוב בטכנולוגיית אבטחת המידע של חברת F5
השלימה, בימים אלו, פרויקט מקיף לשדרוג תשתיות אבטחת המידע שלה הפרויקט מספק הגנה מלאה על כלל היישומים של כלל ביטוח ומשרת את עשרות אלפי הלקוחות, סוכני הביטוח ועובדי החברה

Santander, הבנק הספרדי המוביל, בחר בפתרון נגד הלבנת הון (AML) של ThetaRay עבור הבנקאות המקשרת שלו (Correspondent Banking)
הפתרון, המבוסס בינה מלאכותית ( (AI, ישפר משמעותית את איתור סיכוני הלבנת הון
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI