דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר חברת אלגרונט בוחרת בשנית ב- Infinidat
חברת אלגרונט בוחרת בשנית ב- Infinidat
איריס וינשטיין 22/06/20 |  צפיות: 272

במהלך הפרויקט הוטמע נפח אחסון בהיקף של מעל לפטה בייט, למערכות הליבה ולשירות מערכות ה- DR של אלגרונט, באמצעותן תוכל החברה לספק שירותי גיבוי והמשכיות עסקית

חברת אלגרונט, המתמחה בשירותי מחשוב ענן ללקוחות עסקיים, בוחרת בשנית ב- Infinidat ומטמיעה את פתרון האחסון המתקדם InfiniBox. במהלך הפרויקט הוטמע נפח אחסון בהיקף של למעלה מפטה בייט, למערכות הליבה ולשירות מערכות ה- DR של אלגרונט, באמצעותן תוכל החברה לספק שירותי גיבוי והמשכיות עסקית ללקוחותיה. הפרויקט, שהיקפו נאמד ביותר ממיליון וחצי שקלים, החל לפני כחודש וחצי והסתיים בימים אלו.

אלגרונט מפעילה שלוש חוות שרתים המתפקדות כמרכזי מחשוב ודטה-סנטר, ומנהלת את מערכות המידע עבור מאות לקוחותיה, ביניהם חברות מסחריות, תעשייתיות, רשתות בתי מלון ועיריות. החברה הטמיעה לפני כשנתיים פתרון InfiniBox ראשון בהיקף של פטה-בייט וכיום סיימה את הטמעת הפתרון השני.

דני מזרחי, יו"ר חברת אלגרונט, אמר כי: "עקב ביקושים רבים לעבודה מהבית בעת משבר הקורונה, עלתה הדרישה לתשתית אחסון בעלת ביצועים גבוהים מאוד על מנת לענות על הצרכים. פתרון האחסון של Infinidat מאפשר לנו להרחיב את היצע השירותים ולספק ללקוחותינו שירותי אחסון מתקדמים לצד שירותי גיבוי והמשכיות עסקית בלחיצת כפתור, פתרון שמסייע במתן פתרונות חדשניים למלחמה בפשעי סייבר דוגמת התקפות כופרה וקבלת הסמכות ISO27017 ו- ISO27018 עבור אבטחת מידע בענן והגנת הפרטיות בענן".

פתרון InfiniBox מאפשר לאלגרונט לספק שירותים ביחס עלות תועלת מיטבי. אלגרונט מספקת, באמצעות הפתרון של Infinidat, תשתית עבור מערך גדול מאוד של מצלמות לכמה מפרויקטי העיר החכמה המתקדמים בישראל. היכולות המתקדמות של InfiniBox מאפשרות שליפת נתונים מהירה ממספר רב של מוקדים בו זמנית ושימוש במערכות BI לצורך קבלת החלטות של הגוף המנהל את מערך השליטה והבקרה.

אורן ישרים, מנהל אזורי בחברת Infinidat אמר כי: "בימים אלו של חוסר וודאות ושינויים בשוק, גמישות ויכולת לספק קיבולת אחסון לפי דרישה הם ערכים ראשונים במעלה עבור עסקים רבים, שאינם יכולים לצאת למסעות רכש נרחבים ופרויקטים ארוכי טווח ומורכבים בשל דרישות אד-הוק לנפחי אחסון. InfiniBox הוא כיום פתרון האחסון היחיד שמאפשר לגדול ולקטון בנפחי מידע לפי הצורך בקלות ובפשטות, עם האמינות והביצועים הגבוהים ביותר בשוק".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת Infinidat ממנה את Exclusive Networks ישראל כמפיצה שלה
חברת Infinidat, הספקית המובילה לפתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, ממנה את Exclusive Networks ישראל כמפיצה שלה. במסגרת ההתקשרות בין החברות הוסכם כי EN ישראל תהיה אחראית להפצה של פתרונות Infinidat לשוק הישראלי, תיקח חלק בהכשרת המשווקים ובהדרכות ללקוחות ותתמוך במערך המכירות המקומי של החברה.

דו"ח STKI: בית התוכנה Comm-IT מדורג כספק Tier 1 בישראל בקטגוריות IoT Implementation וב- Cyber Security Managed Services
בנוסף, דורגה Cloud Valley, חברת בת של Comm-IT, כספק Tier 1 בקטגוריית Cloud PaaS and IaaS Implementation & maintenance

כלל ביטוח בחרה שוב בטכנולוגיית אבטחת המידע של חברת F5
השלימה, בימים אלו, פרויקט מקיף לשדרוג תשתיות אבטחת המידע שלה הפרויקט מספק הגנה מלאה על כלל היישומים של כלל ביטוח ומשרת את עשרות אלפי הלקוחות, סוכני הביטוח ועובדי החברה

Santander, הבנק הספרדי המוביל, בחר בפתרון נגד הלבנת הון (AML) של ThetaRay עבור הבנקאות המקשרת שלו (Correspondent Banking)
הפתרון, המבוסס בינה מלאכותית ( (AI, ישפר משמעותית את איתור סיכוני הלבנת הון

היזם אראל מרגלית, מייסד ויו"ר קרן JVP, מונה ליו"ר הדירקטוריון של חברת הסייבר הישראלית, ThetaRay
מרגלית, שנבחר על ידי עיתון העסקים פורבס כאחד מ-50 אנשי ההון סיכון הטובים בעולם ברשימת "בעלי מגע הזהב", יסייע ל- ThetaRay להשיג את יעדיה הבאים.

חברת אלגרונט בוחרת בשנית ב- Infinidat
במהלך הפרויקט הוטמע נפח אחסון בהיקף של מעל לפטה בייט, למערכות הליבה ולשירות מערכות ה- DR של אלגרונט, באמצעותן תוכל החברה לספק שירותי גיבוי והמשכיות עסקית

חברת Intentia מרחיבה את מסלולי השירות בתחום ה- ERP
חברת Intentia, המייצגת בישראל את פתרון ה- ERP המוביל לתעשייה, Infor M3, מכריזה על הרחבת מסלולי השירות לארגוני תעשייה. ההרחבה הינה חלק מתכנית אסטרטגית ממוקדת לקוח, המיושמת על רקע עליה במספר הלקוחות של החברה מסדרי גודל שונים והרצון לספק מענה גמיש לדרישות לקוחות בעלי היקפי פעילות שונים.

קרן TPG וגולדמן זקס מובילים את סבב הגיוס החדש של Infinidat
סבב הגיוס יאפשר ל- Infinidat להאיץ את תכניות הצמיחה הממוקדות לקוח בהובלת שדרת ההנהגה החדשה

חברת F5 מאיצה טרנספורמציה דיגיטלית של עסקים תוך מתן נראות ובקרת יישומים מקצה לקצה
הפתרונות של החברה משפרים תפוקה של מפתחים ותפעול ה-IT עם נראות ממוקדת יישומים ושליטה מדויקת על אספקה ואבטחה של שירותים דיגיטליים

חברת Infinidat מצמצמת סיכונים לתשתיות האחסון עם הצעות חדשות ותמיכה בפרוטוקול NVMe over Fabrics
ספקית האחסון המובילה מכריזה על הצעות חדשות כדי להעניק ללקוחות אמינות, זריזות וגמישות מוגברת
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI