דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר חברת אלגרונט בוחרת בשנית ב- Infinidat
חברת אלגרונט בוחרת בשנית ב- Infinidat
איריס וינשטיין 22/06/20 |  צפיות: 712

במהלך הפרויקט הוטמע נפח אחסון בהיקף של מעל לפטה בייט, למערכות הליבה ולשירות מערכות ה- DR של אלגרונט, באמצעותן תוכל החברה לספק שירותי גיבוי והמשכיות עסקית

חברת אלגרונט, המתמחה בשירותי מחשוב ענן ללקוחות עסקיים, בוחרת בשנית ב- Infinidat ומטמיעה את פתרון האחסון המתקדם InfiniBox. במהלך הפרויקט הוטמע נפח אחסון בהיקף של למעלה מפטה בייט, למערכות הליבה ולשירות מערכות ה- DR של אלגרונט, באמצעותן תוכל החברה לספק שירותי גיבוי והמשכיות עסקית ללקוחותיה. הפרויקט, שהיקפו נאמד ביותר ממיליון וחצי שקלים, החל לפני כחודש וחצי והסתיים בימים אלו.

אלגרונט מפעילה שלוש חוות שרתים המתפקדות כמרכזי מחשוב ודטה-סנטר, ומנהלת את מערכות המידע עבור מאות לקוחותיה, ביניהם חברות מסחריות, תעשייתיות, רשתות בתי מלון ועיריות. החברה הטמיעה לפני כשנתיים פתרון InfiniBox ראשון בהיקף של פטה-בייט וכיום סיימה את הטמעת הפתרון השני.

דני מזרחי, יו"ר חברת אלגרונט, אמר כי: "עקב ביקושים רבים לעבודה מהבית בעת משבר הקורונה, עלתה הדרישה לתשתית אחסון בעלת ביצועים גבוהים מאוד על מנת לענות על הצרכים. פתרון האחסון של Infinidat מאפשר לנו להרחיב את היצע השירותים ולספק ללקוחותינו שירותי אחסון מתקדמים לצד שירותי גיבוי והמשכיות עסקית בלחיצת כפתור, פתרון שמסייע במתן פתרונות חדשניים למלחמה בפשעי סייבר דוגמת התקפות כופרה וקבלת הסמכות ISO27017 ו- ISO27018 עבור אבטחת מידע בענן והגנת הפרטיות בענן".

פתרון InfiniBox מאפשר לאלגרונט לספק שירותים ביחס עלות תועלת מיטבי. אלגרונט מספקת, באמצעות הפתרון של Infinidat, תשתית עבור מערך גדול מאוד של מצלמות לכמה מפרויקטי העיר החכמה המתקדמים בישראל. היכולות המתקדמות של InfiniBox מאפשרות שליפת נתונים מהירה ממספר רב של מוקדים בו זמנית ושימוש במערכות BI לצורך קבלת החלטות של הגוף המנהל את מערך השליטה והבקרה.

אורן ישרים, מנהל אזורי בחברת Infinidat אמר כי: "בימים אלו של חוסר וודאות ושינויים בשוק, גמישות ויכולת לספק קיבולת אחסון לפי דרישה הם ערכים ראשונים במעלה עבור עסקים רבים, שאינם יכולים לצאת למסעות רכש נרחבים ופרויקטים ארוכי טווח ומורכבים בשל דרישות אד-הוק לנפחי אחסון. InfiniBox הוא כיום פתרון האחסון היחיד שמאפשר לגדול ולקטון בנפחי מידע לפי הצורך בקלות ובפשטות, עם האמינות והביצועים הגבוהים ביותר בשוק".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
התקפות פישינג עולות ב-220% בשיא משבר הקורונה ככל שהאופורטוניזם של פושעי הסייבר מתעצם
מעבדות F5 Labs משחררות את דוח הפישינג וההונאה לשנת 2020: הונאות הקורונה והגידול בתחכום של התוקפים מעלים את סיכוני הסייבר העולמיים

חברת Comm-IT זוכה בסטטוס שותפת AWS MSP Partner
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, זוכה בסטטוס שותפת Amazon Web Services (AWS) MSP (Managed Service Provider) Partner.

חברת Infinidat ממנה את שחר בר-אור לסמנכ"ל מוצרים עולמי חדש
חברת Infinidat, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, ממנה את שחר בר-אור לסמנכ"ל מוצרים עולמי ומנכ"ל פעילות מרכז הפיתוח בישראל. בר-אור יהיה אחראי על פעילות המו"פ, בקרת איכות וחדשנות במוצרים, כמו גם תפעול ומערכות מידע, וידווח ליו"ר הדירקטוריון, בועז חלמיש.

חברת Comm-IT זוכה בפרס Rising Star של רשת השותפים של AWS לשנת 2020
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, זוכה בפרס
AWS Partner Network Rising Star Award לשנת 2020 בישראל.


חברת Comm-IT זוכה בסטטוס שותפת Amazon EC2 עבור Microsoft Windows Service Delivery
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, זוכה בסטטוס שותפת Amazon EC2 עבור Microsoft Windows Service Delivery Partner דרך תכנית AWS Service Delivery Program.

Infinidat משלבת כוחות עם VMware כדי להתמודד עם איומי אבטחה של IoT
Infinidat, ספקית מובילה בשוק פתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, הודיעה כי היא משלבת כוחות עם VMware כדי לספק פתרון מקיף למרכזי נתונים מוגדרי תוכנה, המתמודד עם איומי אבטחה שוטפים ומתפתחים של רשתות Edge ו-IOT.

מגפת הקורונה יצרה גל עצום של התקפות מניעת שירות והשתלטות על חשבונות
ניתוח של מעבדות F5 Labs מגלה שיאים חדשים ושינויים משמעותיים בדפוסי ההתקפות בעקבות הסגר המוטל סביב העולם

חברת Infinidat מגדילה את רשת השותפים הגלובלית
התרחבות לקרוב ל- 400 שותפים סביב העולם מאפשרת לחברה לספק פתרונות אחסון נתונים חדשניים וגמישים לעסקים בתקופות מאתגרות ולהגדיל את היקף המכירות

כלמוביל בוחרת שוב ב- Infinidat
כלמוביל משדרגת את מערך האחסון עם הדור החדש של InfiniBox בהיקף של 2 פטה בייט

מחקר F5: בענף השירותים הפיננסיים רק 40% בטוחים ביכולתם לעמוד בהתקפת יישומים בענן הציבורי
דוח מצב שירותי היישומים של F5 מגלה כי עם עליית קצב אימוץ טכנולוגיות הענן, ארגוני שירותים פיננסיים מבקשים לאזן בין צו החדשנות לבין צרכי האבטחה המתבקשים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI