דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר Santander, הבנק הספרדי המוביל, בחר בפתרון נגד הלבנת הון (AML) של ThetaRay עבור הבנקאות המקשרת שלו (Correspondent Banking)
Santander, הבנק הספרדי המוביל, בחר בפתרון נגד הלבנת הון (AML) של ThetaRay עבור הבנקאות המקשרת שלו (Correspondent Banking)
איריס וינשטיין 05/07/20 |  צפיות: 689

הפתרון, המבוסס בינה מלאכותית ( (AI, ישפר משמעותית את איתור סיכוני הלבנת הון

ניו יורק, ניו יורק, 1 ליולי , 2020, ThetaRay ספקית מובילה של פתרון ביג דאטה מבוסס בינה מלאכותית(AI), חתמה על הסכם לפיו בנק סנטאנדר הספרדי יטמיע את הפתרון נגד הלבנת הון (AML) שלה בפעילות הבנקאות המקשרת שלו (Correspondent Banking). הפתרון ינתח תנועות SWIFT, אינדיקטורים לסיכונים ואת הנתונים של KYC (Know Your Customer ) כדי לאתר חריגות המצביעות על תוכניות הלבנת הון בעסקאות בנקאות מקשרת. הפצת הפתרון החלה ברבעון הרביעי של 2019 והיא תיושם ברחבי העולם במהלך החודשים הקרובים.

החתימה על ההסכם מאפשרת לסנטאנדר להשתמש בגרסה מותאמת של מרכז החקירות של ThetaRay, המיועדת באופן ייחודי לבנקאות מקשרת. הפתרון יעניק לסנטאנדר גישה מלאה לכל הנתונים שלו, ביצוע חקירה פורנזית מלאה לכל פעילות , כמו גם תיעוד מלא של תהליכי ההחלטה והפעולה של האלגוריתמים.

"הפתרון של ThetaRay ישפר את היכולת שלנו לזהות את הסימנים המוקדמים ביותר של הלבנת הון ולחשוף סיכונים נוספים לא ידועים," אמר קרלוס גוטיירז, Global VP Global Transaction Banking CIB, בסנטאנדר.

"אנו מרוצים מאוד מהעבודה המשותפת עם ThetaRay. על ידי עבודה צמודה איתם הצלחנו להתאים אישית את הפתרון שלהם לשימוש ייחודי עבורנו ובנינו מפת דרכים בה יתווספו פונקציות חדשות שיעשירו את הפרויקט. "אמר לואיס פינדו,Global VP FCC Control & Transformation .

הפתרון פורץ הדרך של ThetaRay, שאינו מבוסס על חוקים, משתמש באלגוריתמי למידת מכונה כדי לזהות חריגות בנתוני SWIFT ו- KYC המצביעים על הלבנת הון. כמו כן הוא מאפשר גילוי מהיר של פעילות זדונית כמו גם תיקון מוקדם.

"אנו גאים בכך שמוסד פיננסי גלובאלי מכובד כמו בנק סנטאנדר בחר בפתרון AML של ThetaRay עבור הבנקאות המקשרת שלו. במהלך העבודה המשותפת שלנו הבנו שסנטאנדר הוא השותף הפיננסי הטוב ביותר עבורינו." אמר מנכ"ל ThetaRay, מארק גזית.

"מלבד היישום בבנקאות המקשרת, החטיבה האסטרטגית לשותפויות דיגיטליות של סנטאנדר, חיזקה את השותפות עם ThetaRay, באמצעות הסכם רחב אף יותר שיסייע ליחידות עסקיות ברחבי הקבוצה להאיץ את אימוץ הטכנולוגיה פורצת הדרך של ,ThetaRay נגד הלבנת הון ומניעת הונאות", אמר מריו ארנסיי,Head of Santander InnoVentures Partnerships


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
התקפות פישינג עולות ב-220% בשיא משבר הקורונה ככל שהאופורטוניזם של פושעי הסייבר מתעצם
מעבדות F5 Labs משחררות את דוח הפישינג וההונאה לשנת 2020: הונאות הקורונה והגידול בתחכום של התוקפים מעלים את סיכוני הסייבר העולמיים

חברת Comm-IT זוכה בסטטוס שותפת AWS MSP Partner
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, זוכה בסטטוס שותפת Amazon Web Services (AWS) MSP (Managed Service Provider) Partner.

חברת Infinidat ממנה את שחר בר-אור לסמנכ"ל מוצרים עולמי חדש
חברת Infinidat, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, ממנה את שחר בר-אור לסמנכ"ל מוצרים עולמי ומנכ"ל פעילות מרכז הפיתוח בישראל. בר-אור יהיה אחראי על פעילות המו"פ, בקרת איכות וחדשנות במוצרים, כמו גם תפעול ומערכות מידע, וידווח ליו"ר הדירקטוריון, בועז חלמיש.

חברת Comm-IT זוכה בפרס Rising Star של רשת השותפים של AWS לשנת 2020
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, זוכה בפרס
AWS Partner Network Rising Star Award לשנת 2020 בישראל.


חברת Comm-IT זוכה בסטטוס שותפת Amazon EC2 עבור Microsoft Windows Service Delivery
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, זוכה בסטטוס שותפת Amazon EC2 עבור Microsoft Windows Service Delivery Partner דרך תכנית AWS Service Delivery Program.

Infinidat משלבת כוחות עם VMware כדי להתמודד עם איומי אבטחה של IoT
Infinidat, ספקית מובילה בשוק פתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, הודיעה כי היא משלבת כוחות עם VMware כדי לספק פתרון מקיף למרכזי נתונים מוגדרי תוכנה, המתמודד עם איומי אבטחה שוטפים ומתפתחים של רשתות Edge ו-IOT.

מגפת הקורונה יצרה גל עצום של התקפות מניעת שירות והשתלטות על חשבונות
ניתוח של מעבדות F5 Labs מגלה שיאים חדשים ושינויים משמעותיים בדפוסי ההתקפות בעקבות הסגר המוטל סביב העולם

חברת Infinidat מגדילה את רשת השותפים הגלובלית
התרחבות לקרוב ל- 400 שותפים סביב העולם מאפשרת לחברה לספק פתרונות אחסון נתונים חדשניים וגמישים לעסקים בתקופות מאתגרות ולהגדיל את היקף המכירות

כלמוביל בוחרת שוב ב- Infinidat
כלמוביל משדרגת את מערך האחסון עם הדור החדש של InfiniBox בהיקף של 2 פטה בייט

מחקר F5: בענף השירותים הפיננסיים רק 40% בטוחים ביכולתם לעמוד בהתקפת יישומים בענן הציבורי
דוח מצב שירותי היישומים של F5 מגלה כי עם עליית קצב אימוץ טכנולוגיות הענן, ארגוני שירותים פיננסיים מבקשים לאזן בין צו החדשנות לבין צרכי האבטחה המתבקשים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI