דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר כלל ביטוח בחרה שוב בטכנולוגיית אבטחת המידע של חברת F5
כלל ביטוח בחרה שוב בטכנולוגיית אבטחת המידע של חברת F5
איריס וינשטיין 20/07/20 |  צפיות: 424

השלימה, בימים אלו, פרויקט מקיף לשדרוג תשתיות אבטחת המידע שלה

הפרויקט מספק הגנה מלאה על כלל היישומים של כלל ביטוח ומשרת את עשרות אלפי הלקוחות, סוכני הביטוח ועובדי החברה

חברת כלל ביטוח השלימה בימים אלו פרויקט שדרוג אבטחת מידע רוחבי וחוצה ארגון. החברה בחרה, שוב, בטכנולוגיית אבטחת המידע של F5 שכוללת ניהול גישה מאובטח, חומת אש אפליקטיבית (WAF) ופתרון נגד הונאות מקוונות. בנוסף, שידרגה החברה את כלי איזון העומסים שלה והטמיעה את הדור החדש של מאזני העומסים של F5. פרויקט השדרוג הינו על רקע הרחבת היקף השירותים הדיגיטליים שכלל מספקת ללקוחותיה, והמעבר לעבודה מרחוק, שדרש גם אבטחת מידע משודרגת המתאימה לרמת הסיכונים ההולכת וגוברת.

פרויקט השדרוג מספק הגנה לעשרות אלפי לקוחות, אלפי סוכני ביטוח ועובדי החברה לצרכי התחברות מאובטחת מרחוק וגישה מאובטחת לתיקי הלקוח, ולמידע מקצועי. הפרויקט החל לפני כשלושה חודשים והסתיים בימים אלו, בשיתוף פעולה עם חברת 2BSecure (מבית מטריקס).

במסגרת הפרויקט הוחלפו מערכות אבטחת המידע בפתרון חומת אש אפליקטיבית שלF5 - Advanced WAF- המאפשר אבטחת יישומים, כולל אנליזה התנהגותית, למידת מכונה, הגנת בוטים פרואקטיבית והצפנת מידע רגיש בשכבת היישומים. הפתרון מספק מענה למספר תרחישי התקפה, מצמצם משמעותית את הסיכון ומספק הגנה מפני התקפות אוטומטיות והתקפות מניעת שירות אפלקטיביות מסוג L7 DDOS. בנוסף, הוטמע פתרוןF5 BIG-IP LTM המאיץ העברת יישומים בסביבות הדטה סנטר והענן.

תמיר גבאי מנהל מחלקת תקשורת, סייבר וטלפוניה בכלל ביטוח אמר כי: "פרויקט השדרוג אפשר לנו לקבל דור חדש של אבטחת מידע שיודע להתמודד עם תעבורת רשת הרבה יותר גדולה, מהירה ומאובטחת יותר. המהלך שבוצע לפני פרוץ הקורונה אפשר לחברה להיות מוכנה להתמודד עם העומסים שנוצרו עם פרוץ המגפה גם מול משתמשים הפנימיים וגם החיצוניים".

סורין בויאנגו, מהנדס פתרונות ב-F5 הוסיף כי: "הבחירה של כלל לשדרג את תשתיות אבטחת המידע שלה בטכנולוגיה המובילה של F5 היא תוצאה של שביעות רצון מתמשכת ועבודה משותפת רבת שנים. העיתוי של פרויקט השדרוג הוכיח את עצמו בצורה מידית, לשביעות רצון החברה. כלל ביטוח מצטרפת לעשרות לקוחות גדולים של F5 שנהנים מהגנה מלאה על היישומים שלהם".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת Comm-IT משלימה פרויקט הקמת תשתית ענן AWS ב- Peer39
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, משלימה בימים אלו פרויקט להקמת תשתית ענן AWS ואבטחת מידע בחברת Peer39. היקף הפרויקט, שארך כשלושה חודשים, מוערך במאות אלפי שקלים.

מחקר F5: ענף השירותים הפיננסיים עובר למודל רב ענני ככל שהטרנספורמציה הדיגיטלית מואצת
דוח מצב שירותי היישומים של F5 מגלה כי 87% מארגוני השירותים הפיננסיים שנסקרו מפעילים סביבות רב ענניות

גילת טלקום תספק פתרונות חכמים לניהול תעבורה ברשת עם התשתית המתקדמת של F5
היקף הפרויקט מוערך במאות אלפי שקלים

פתרון חדש של F5 מגן על אתרי הלקוחות מפני בוטים ושימוש בפרטים וסיסמאות גנובים
F5 Silverline Shape Defense משפר את החוויה המקוונת והביטחון של המשתמש על ידי הבסת התקפות אוטומטיות המובילות להונאה מקוונת

חברת Comm-IT זוכה לסטטוס AWS Data and Analytics Competency
קבלת הסטטוס מהווה הכרה ביכולת, בניסיון ובמומחיות המעמיקים של Comm-IT בביצוע פרויקטים ב- AWS

חברת F5 משיקה תכנית לתמיכה בשותפים בעידן הקורונה
התכנית כוללת כלים ומשאבים המאפשרים לשותפים לספק מענה מהיר וגמיש ללקוחותיהם

חברת Infinidat ממנה את Exclusive Networks ישראל כמפיצה שלה
חברת Infinidat, הספקית המובילה לפתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, ממנה את Exclusive Networks ישראל כמפיצה שלה. במסגרת ההתקשרות בין החברות הוסכם כי EN ישראל תהיה אחראית להפצה של פתרונות Infinidat לשוק הישראלי, תיקח חלק בהכשרת המשווקים ובהדרכות ללקוחות ותתמוך במערך המכירות המקומי של החברה.

דו"ח STKI: בית התוכנה Comm-IT מדורג כספק Tier 1 בישראל בקטגוריות IoT Implementation וב- Cyber Security Managed Services
בנוסף, דורגה Cloud Valley, חברת בת של Comm-IT, כספק Tier 1 בקטגוריית Cloud PaaS and IaaS Implementation & maintenance

כלל ביטוח בחרה שוב בטכנולוגיית אבטחת המידע של חברת F5
השלימה, בימים אלו, פרויקט מקיף לשדרוג תשתיות אבטחת המידע שלה הפרויקט מספק הגנה מלאה על כלל היישומים של כלל ביטוח ומשרת את עשרות אלפי הלקוחות, סוכני הביטוח ועובדי החברה

Santander, הבנק הספרדי המוביל, בחר בפתרון נגד הלבנת הון (AML) של ThetaRay עבור הבנקאות המקשרת שלו (Correspondent Banking)
הפתרון, המבוסס בינה מלאכותית ( (AI, ישפר משמעותית את איתור סיכוני הלבנת הון
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI