דף הבית תחבורה ורכב תחבורה ורכב - אחר רכב מפואר לכל אחד
רכב מפואר לכל אחד
יחיאל לוי 04/11/20 |  צפיות: 1198

מאז שהומצא כלי הרכב הראשון העולם של בני האדם רק הלך ונעשה יותר ויותר נוח ככל שמדובר ברכב מנועי שמביא מכאן לשם. הדגמים של המוכניות רק הלכו והתרבו, והמחירים אף הם הלכו וצמחו ככל שיצרנים הצליחו לייצר רכב שמגיע באופן הכי יוקרתי והכי משופר, וזה כבר הביא לדגמים שלא התאימו לכל אחד.


למי מתאים רכבי יוקרה

לא חייבים להיות אנשים עם ממון רב על מנת לצאת אל הדרך מאובזרים ברכב שמכל עבר רואים שהוא נמנה על רכבים מפוארים ששטים להם בנוחיות רבה בארץ, ובכל מקום אחר בעולם. זה נכון כי רכבי יוקרה מקבלים את היוקרה שלהם הרבה בשל העובדה שלא כל אחד יכול לבצע רכישה שלו, והוא לגמרי אינו מגיע לאדם הממוצע, אבל היכן שיש ביקוש יהיה גם היצע מתאים לכל אחד ואחד. מה זה אומר למעשה? שגם אם לא יכולים לרכוש רכב יוקרתי, אין זה אומר כי לא ניתן לצאת לנסיעה כשנמצאים בתוככי רכב שכזה בשיא הנוחיות והנועם.


כמה זה עולה

לבצע רכישה של רכב יוקרתי זו פעולה שעולה הרבה מאוד כסף, במיוחד בארץ עם כל העלויות של המיסוי והתוספת שגובה לעצמו עבור היבואן. רכישה של רכב יוקרתי יכולה להיות בעלות של רבע מיליון שקלים והרבה הרבה מעבר לכך, תלוי ברכב שאותו בוחרים. יש כאלה שיסתפקו ברכב של רבע מיליון שקלים ויש כאלה שיבחרו ברכב שקרוב למיליון שקלים, או יותר, כל אחד לפי התקציב האישי הפנוי לכבוד אותה רכישה. זהו רכב שקרוב לוודאי יגיע עם כל סוג של שכלול אפשרי, עם החלקים הכי מובחרים באזור של הנהג, הנוסעים וכל יתר החלקים. הגימור יהיה כזה שזועק יוקרה מכל עבר, ומכאן המחיר הגבוה של רכבי יוקרה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
נהנים להיות במשרד
צריכה להיות תחזוקה שוטפת של המקום בו מתנהל העסק עצמו, ודבר זה אומר ניקיון, ניקיון ועוד ניקיון.

פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI