דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת Infinidat הוכרה כמובילה ברבוע הקסם של גרטנר למערכי אחסון מרכזיים
חברת Infinidat הוכרה כמובילה ברבוע הקסם של גרטנר למערכי אחסון מרכזיים
איריס וינשטיין 07/12/20 |  צפיות: 576

Infinidat הוכרה כמובילה בשל שלמות החזון ויכולת הוצאה לפועל זו השנה השנייה ברציפות

חברת Infinidat®, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, מודיעה כי זוהי השנה השניה ברציפות שבה היא הוכרה כ"מובילה" (Leader) על ידי גרטנר ברבוע הקסמים למערכי אחסון מרכזיים (Primary Storage)1. גרטנר מעריכה ספקים ברביע המובילים בהתבסס על שלמות החזון שלהם ועל יכולת הוצאה לפועל.

הודעות אסטרטגיות אחרונות חיזקו עוד יותר את מיצוב החברה. הן כוללות מתן מאגרי אחסון אלסטיים בקנה מידה של דטה סנטר עם זמינות של 100% ואחסון בעל ביצועים גבוהים. בנוסף, אפשרות מורחבת ל- NVMe-over-Fabrics תומכת בלקוחות בהפחתת זמן האחזור באופן משמעותי. הצעות ומודלים חדשים לרכישה מעניקים ללקוחות אמינות וגמישות גדולות יותר עם עלויות תשתית אחסון מופחתות.

"אנו מאמינים כי המשך נוכחותה של Infinidat ברביע המובילים, מדגיש את יכולתנו המתמשכת לספק יתרון תחרותי אמתי ללקוחות ארגוניים בקנה מידה של פטה-בייט. המשימה ארוכת השנים שלנו היא להציע ללקוחותינו חוויה חסכונית יותר של אחסון on premise כשרות בענן (STaaS)," אמר יאיר כהן, סגן נשיא למוצרים ב- Infinidat העולמית. "אנו מספקים פתרון אחסון מרובה פטה בייט פשוט, אמין ומשתלם, העולה על מערכי האול-פלאש (AFA) ומספק חוויית לקוח מעולה. לקוחות שמו את אמונם בנו על מנת לחזק עתידית את תשתית ה- ITשלהם".

"אנו שמחים על כך ש- Infinidat הוכרה על ידי גרטנר פעם נוספת וכי שוק האנטרפרייז ממשיך להביע בנו אמון, ומעריך את הערך העסקי האמתי ש- Infinidat מספקת", אמר משה ינאי, מייסד Infinidat. "אנו מגלים שלקוחותינו ושותפינו חווים את הטכנולוגיה ואת הכלכלה המדהימה של פתרונות אחסון הנתונים שלנו והם מתאהבים בפשטותה."

Infinidat מאמינה שההכרה שלה כ"Leader" נובעת, בין היתר, ממיצובה האיתן בקרב הלקוחות. החברה הוכרה כבחירת לקוחות של Gartner Peer Insights לאחסון עיקרי בינואר 2020. נכון להיום, Infinidat צברה 272 דירוגים עם דירוג ממוצע של 4.9 מתוך 5 ונכונות של 97% להמליץ ​​על פתרונותיה (Willingness To Recommend) עד כה.

להלן דוגמה של ביקורות Gartner Peer Insights עבור פתרון אחסון הנתונים InfiniBox:

"ה- InfiniBox משנה את כללי המשחק כפלטפורמת האחסון המרכזית שלנו עבור שירותי אירוח תשתיות ענן. הצלחנו להבטיח ביצועים לעומסי עבודה עבור לקוחות האנטרפרייז שלנו, דבר שהוא הכרח עבורם על מנת לנהל בהצלחה את עסקיהם" – מנהל בכיר למוצרים ושירותים מתעשיית השירותים.

"הביצועים, היציבות והתמיכה של המערכת מצוינים." - מומחה ידע בחברה המוערכת ביותר מ- 3 מיליארד דולר.

Infinidat ממשיכה לפעול כמובילה בתחומה ולהעניק מצוינות מסחרית בשוק האחסון המרכזי עבור לקוחותיה.

קראו על ההכרה של Infinidat בתעשייה:

https://www.infinidat.com/en/news/industry-recognition

1Gartner, Magic Quadrant for Primary Storage Arrays, 30 November 2020.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת F5 משיקה את שיתוף הפעולה עם פרטנר עסקים בישראל
חברת F5, מובילה גלובלית באבטחה והעברת יישומים, משיקה שיתוף פעולה אסטרטגי עם קבוצת פרטנר. במסגרת כך, פרטנר עסקים תקדם, תשווק ותטמיע את מגוון הפתרונות הטכנולוגיים של F5 ותספק עבורם שירות מקצה לקצה בארגונים בכל ענפי המשק.

חברת Infinidat מרחיבה את שיתוף הפעולה האסטרטגי עם VMware
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי הרחיבה את שיתוף הפעולה האסטרטגי שלה עם VMware, המובילה בחדשנות טכנולוגית של תוכנות ארגוניות. Infinidat הרחיבה את יכולות ה- VMware המקיפות שלה עם תמיכה חדשה ב- vSphere Virtual Volumes (vVols). בנוסף, InfiniBox® הוא כעת פלטפורמת האחסון הראשונה בקנה מידה של פטה-בייט, הזמינה במעבדת VMware Cloud Solutions Lab ("מעבדת פתרונות הענן של VMware"). אבני דרך אלה בשיתוף הפעולה העמוק בין שתי חדשניות הטכנולוגיה, מאפשרות ללקוחות לבדוק, ליישם ולתחזק סביבות דטה סנטר מוגדרות תוכנה (SDDC) בקנה מידה גדול ביתר קלות.

קבוצת Data Science Group ממנה את נסי קלוו לסמנכ"ל עסקים ראשי
קבוצת Data Science Group, מובילה גלובלית בפיתוח מוצרים, פתרונות ומודלים מבוססי AI לארגוני אנטרפרייז, ממנה את נסי קלוו לסמנכ"ל עסקים ראשי CRO - Chief Revenue Officer) ). במסגרת תפקידו יהיה קלוו אחראי על הגדלת תזרים ההכנסות של החברה באמצעות ניהול המכירות והשיווק, פיתוח שיתופי פעולה עסקיים וטכנולוגיים והרחבת רשת השותפים עסקיים.

חברת Cloud Valley זוכה בהסמכה מתקדמת של Microsoft Azure בתחום מודרניזציה של אפליקציות Web
חברת Cloud Valley, המובילה בשירותי ענן מנוהלים לסביבת Microsoft Azure, זוכה בהסמכה מתקדמת של Microsoft Azure בתחום מודרניזציה של אפליקציות Web . הסמכת Microsoft Azure Advanced Specialization ל- Web Application Modernization מהווה הכרה במומחיות ובניסיון הרב של החברה בפרויקטי מעבר לענן ומודרניזציה של יישומי web לסביבת Azure ומערכות SaaS.

בזק בחרה בפלטפורמת שירותי הקבצים של CTERA לשדרוג מערך ה- NAS הארגוני
מאפשרת מודרניזציה של חווית השימוש, הגדלה של נפחי האחסון תוך כדי חיסכון בעלויות על ידי שימוש בטכנולוגית ענן פרטי

חברת Comm-IT מגדילה את נתח השוק שלה במגזר האנרגיה
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, מודיעה על גידול של כ- 150% אחוזים בהכנסות שלה בשנה האחרונה מפרויקטים בתחום אבטחת הסייבר של מגזר האנרגיה הפרטית בישראל.

חברת F5 משלימה את רכישת Volterra
חברת F5 (NASDAQ: FFIV), המובילה בתחום אבטחה ואספקת יישומים, הודיעה היום כי השלימה את הרכישה של Volterra, פלטפורמת ה-edge-as-a-service האוניברסלית הראשונה. עם תוספת הטכנולוגיה של Volterra, חברת F5 יוצרת פלטפורמת edge עבור ארגונים וספקי שירותים, שתהיה ממוקדת אבטחה ומונעת על ידי יישומים בקנה מידה בלתי מוגבל.

חברת Infinidat מודיעה כי פרסה פתרונות אחסון בנפח של למעלה מ- 7 אקסה-בייט ברחבי העולם
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון לארגוני אנטרפרייז, מודיעה כי פרסה פתרונות אחסון בנפח של 7.1 אקסה-בייט ברחבי העולם. הישג זה מהווה נקודת ציון מרכזית לחברה כאשר היא נכנסת לשנה העשירית בעסקים עם מומנטום ברור, הבא לידי ביטוי בגידול אדיר של חצי אקסה בייט ברבעון הרביעי של 2020.

F5 מציגה פתרון מבוסס AI שחוסם הונאות שטכנולוגיות קיימות החמיצו
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) הציגה היום את Shape AI Fraud Engine (SAFE), פתרון SaaS חדש המבטל טרנזקציות הונאה און ליין שמצליחות לעבור את כלי מניעת ההונאה הקיימים. SAFE, המבוסס על המומחיות המובילה של Shape, משתמש במנוע בינה מלאכותית (AI) שנבדק בזירת הסייבר, כדי להעריך כל טרנזקציה און ליין על פני מגוון אותות טלמטריה, סביבה והתנהגות בכדי להבין במדויק את כוונת המשתמש ולחסום נוכלים אנושיים - לפני שהתרמית מתרחשת.

חברת Infinidat נרתמת למאבק הגלובלי במגפת הקורונה
פתרונות אחסון המידע המתקדמים של החברה משמשים את הפרויקט הבינלאומי iReceptor Plus, המציע גישה למאות אלפי רצפי חיסון של חולי קורונה ומאיץ את המחקר והפיתוח של תרופות וחיסונים לנגיף
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI