דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת Infinidat זוכה בתואר AWS Outpost Ready
חברת Infinidat זוכה בתואר AWS Outpost Ready
איריס וינשטיין 10/12/20 |  צפיות: 610

חברת Infinidat, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי זכתה בתואר AWS Outposts Ready, כחלק מתכנית Amazon Web Services (AWS) Service Ready Program. תואר זה מכיר בכך ש- Infinidat הוכיחה אינטגרציה מוצלחת עם פריסות AWS Outposts.

AWS Outposts הוא שירות מנוהל במלואו המרחיב את תשתית AWS, שירותי AWS, ממשקי API וכלים כמעט לכל דטה סנטר, חלל משותף או מתקן מקומי on-premises, ליצירת חוויה מרובת עננים עקבית באמת.

הזכייה בתואר AWS Outposts Ready מבדלת את Infinidat כשותפה של AWS עם פתרון שנבדק במלואו על AWS Outposts. פתרונות AWS Outposts Ready זמינים ומקבלים תמיכה עבור לקוחות AWS, עם תיעוד פריסה ברור עבור Outposts AWS. שותפי AWS Service Ready Partners הוכיחו הצלחה בבניית פתרונות המשולבים בשירותי AWS, ועוזרים ללקוחות AWS להעריך ולהשתמש בטכנולוגיה שלהם באופן פרודוקטיבי, בקנה המידה הדרוש וברמות שונות של מורכבות.

"לקוחות מחפשים דרכים טובות יותר לאחסן ולנהל את הנתונים שלהם ברחבי הארגון כחלק מיוזמת דיגיטליזציה מקיפה", אמר ג'ושוע בורגין, מנכ"ל AWS Outposts ב- .Amazon Web Services, Inc. "עם Infinibox של Infinidat עבור AWS Outposts, לקוחות יכולים ליהנות מפתרון ניהול נתונים מקיף לכל יישום בסביבה שלהם, ב- AWS Outposts או ב- AWS Regions, לחוויה היברידית עקבית באמת".

"אנו גאים להיות מוסמכים כ- AWS Outposts Ready Partner ולהציע פתרון אחסון משולב ללקוחותינו", אמר רוברט קנסילה, סגן נשיא בכיר לפיתוח עסקי ושיתופי פעולה גלובליים ב- Infinidat. "AWS מאפשרת לארגונים לבצע אינטגרציה עם פתרונות האחסון של Infinidat ביתר קלות, לקבלת ביצועים גבוהים ויכולת גידול בעלות נמוכה יותר. בעוד ש- AWS מציעה מודלים תפעוליים בענן on-premises, Infinidat משלימה את AWS Outposts עם מודלים של תמחור אלסטי שמשתמשי הענן דורשים".

כדי לתמוך בשילוב ופריסה חלקים של פתרונות מוכנים של AWS Outposts, הקימה AWS את תכנית AWS Outposts Ready Program. המטרה שלה הינה לסייע ללקוחות לזהות מוצרים המשולבים ב-Outposts AWS, להשקיע פחות זמן בהערכת כלים חדשים ויותר בהגדלת השימוש במוצרים המשולבים בפריסות AWS Outposts.

הטכנולוגיה של Infinidat מספקת פתרונות אחסון נתונים עם 100% זמינות, ביצועים גבוהים ועלות בעלות כוללת נמוכה ככל האפשר (TCO) בקנה מידה גדול. מודל ה- Elastic Data Fabric של החברה לאחסון, שיתוף ויצירת ערך מתוך מערכי נתונים גדולים בארכיטקטורות ענן, מייחד את פתרון החברה. הוא ממוצב היטב על מנת לסייע ללקוחות ארגוניים גדולים להפחית את הסיכון, המורכבות ועלות האחסון.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת F5 משיקה את שיתוף הפעולה עם פרטנר עסקים בישראל
חברת F5, מובילה גלובלית באבטחה והעברת יישומים, משיקה שיתוף פעולה אסטרטגי עם קבוצת פרטנר. במסגרת כך, פרטנר עסקים תקדם, תשווק ותטמיע את מגוון הפתרונות הטכנולוגיים של F5 ותספק עבורם שירות מקצה לקצה בארגונים בכל ענפי המשק.

חברת Infinidat מרחיבה את שיתוף הפעולה האסטרטגי עם VMware
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי הרחיבה את שיתוף הפעולה האסטרטגי שלה עם VMware, המובילה בחדשנות טכנולוגית של תוכנות ארגוניות. Infinidat הרחיבה את יכולות ה- VMware המקיפות שלה עם תמיכה חדשה ב- vSphere Virtual Volumes (vVols). בנוסף, InfiniBox® הוא כעת פלטפורמת האחסון הראשונה בקנה מידה של פטה-בייט, הזמינה במעבדת VMware Cloud Solutions Lab ("מעבדת פתרונות הענן של VMware"). אבני דרך אלה בשיתוף הפעולה העמוק בין שתי חדשניות הטכנולוגיה, מאפשרות ללקוחות לבדוק, ליישם ולתחזק סביבות דטה סנטר מוגדרות תוכנה (SDDC) בקנה מידה גדול ביתר קלות.

קבוצת Data Science Group ממנה את נסי קלוו לסמנכ"ל עסקים ראשי
קבוצת Data Science Group, מובילה גלובלית בפיתוח מוצרים, פתרונות ומודלים מבוססי AI לארגוני אנטרפרייז, ממנה את נסי קלוו לסמנכ"ל עסקים ראשי CRO - Chief Revenue Officer) ). במסגרת תפקידו יהיה קלוו אחראי על הגדלת תזרים ההכנסות של החברה באמצעות ניהול המכירות והשיווק, פיתוח שיתופי פעולה עסקיים וטכנולוגיים והרחבת רשת השותפים עסקיים.

חברת Cloud Valley זוכה בהסמכה מתקדמת של Microsoft Azure בתחום מודרניזציה של אפליקציות Web
חברת Cloud Valley, המובילה בשירותי ענן מנוהלים לסביבת Microsoft Azure, זוכה בהסמכה מתקדמת של Microsoft Azure בתחום מודרניזציה של אפליקציות Web . הסמכת Microsoft Azure Advanced Specialization ל- Web Application Modernization מהווה הכרה במומחיות ובניסיון הרב של החברה בפרויקטי מעבר לענן ומודרניזציה של יישומי web לסביבת Azure ומערכות SaaS.

בזק בחרה בפלטפורמת שירותי הקבצים של CTERA לשדרוג מערך ה- NAS הארגוני
מאפשרת מודרניזציה של חווית השימוש, הגדלה של נפחי האחסון תוך כדי חיסכון בעלויות על ידי שימוש בטכנולוגית ענן פרטי

חברת Comm-IT מגדילה את נתח השוק שלה במגזר האנרגיה
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, מודיעה על גידול של כ- 150% אחוזים בהכנסות שלה בשנה האחרונה מפרויקטים בתחום אבטחת הסייבר של מגזר האנרגיה הפרטית בישראל.

חברת F5 משלימה את רכישת Volterra
חברת F5 (NASDAQ: FFIV), המובילה בתחום אבטחה ואספקת יישומים, הודיעה היום כי השלימה את הרכישה של Volterra, פלטפורמת ה-edge-as-a-service האוניברסלית הראשונה. עם תוספת הטכנולוגיה של Volterra, חברת F5 יוצרת פלטפורמת edge עבור ארגונים וספקי שירותים, שתהיה ממוקדת אבטחה ומונעת על ידי יישומים בקנה מידה בלתי מוגבל.

חברת Infinidat מודיעה כי פרסה פתרונות אחסון בנפח של למעלה מ- 7 אקסה-בייט ברחבי העולם
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון לארגוני אנטרפרייז, מודיעה כי פרסה פתרונות אחסון בנפח של 7.1 אקסה-בייט ברחבי העולם. הישג זה מהווה נקודת ציון מרכזית לחברה כאשר היא נכנסת לשנה העשירית בעסקים עם מומנטום ברור, הבא לידי ביטוי בגידול אדיר של חצי אקסה בייט ברבעון הרביעי של 2020.

F5 מציגה פתרון מבוסס AI שחוסם הונאות שטכנולוגיות קיימות החמיצו
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) הציגה היום את Shape AI Fraud Engine (SAFE), פתרון SaaS חדש המבטל טרנזקציות הונאה און ליין שמצליחות לעבור את כלי מניעת ההונאה הקיימים. SAFE, המבוסס על המומחיות המובילה של Shape, משתמש במנוע בינה מלאכותית (AI) שנבדק בזירת הסייבר, כדי להעריך כל טרנזקציה און ליין על פני מגוון אותות טלמטריה, סביבה והתנהגות בכדי להבין במדויק את כוונת המשתמש ולחסום נוכלים אנושיים - לפני שהתרמית מתרחשת.

חברת Infinidat נרתמת למאבק הגלובלי במגפת הקורונה
פתרונות אחסון המידע המתקדמים של החברה משמשים את הפרויקט הבינלאומי iReceptor Plus, המציע גישה למאות אלפי רצפי חיסון של חולי קורונה ומאיץ את המחקר והפיתוח של תרופות וחיסונים לנגיף
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI