דף הבית רוחניות יהדות העולם כמו שהוא היום
העולם כמו שהוא היום
Yafator 15/12/20 |  צפיות: 984

העולם כמו שהוא היום - יעלם ונהיה במימד אחר, ובית המקדש יהיה נצחי. שני בתי המקדש נהרסו בגלל העבירות שלנו, ובית המקדש השלישי יעמוד לנצח כי אנחנו, עם ישראל נעשה תשובה ואז גם אנחנו נחיה לנצח.

והמדינה שקוראים לה מדינת-ישראל - תעלם, היא תעלם עם כל הרשעות של העולם הזה. המדינה הוקמה ע"י רשעים ששנאו גם את הדת היהודית וגם ה' ישמור את הקב"ה ח"ו. הם חשבו עם הטיפשות שלהם שאפשר להילחם נגד הקב"ה, זה שטויות, לא קיים כזה דבר ולא יהיה אף פעם, אבל הם עקשנים ולא אכפת להם. הם יודעים איך להיות ראש ממשלה, איך להיות הנשיא של מדינת-ישראל, איך לבנות צבא שכביכול ישמור עלינו, אבל כל זה שקר, הכל שקר. הם במיוחד רוצים לחסל את החרדים וה' לא יתן, ה' לא יתן.

כנסו למידע כאן שירת הים לזיווג

לא כל החרדים הם באמת יהודים אמיתיים, יש הרבה הרבה חרדים שהם ערב-רב, גם רוב החילונים הם ערב-רב, אבל בין החילונים יש גם יהודים שפשוט טעו וה' ימשוך אותם בחזרה אליו. רק היהודים האמיתיים והגרים האמיתיים ישארו.

מה עוד יש לומר, מי שלומד יודע כי מה שאמרתי - אומנם זה בצורה פשוטה ביותר על-מנת שכולם יבינו את זה - שזה אמת.

וכל מי שחושב שהעולם הזה כמו שהוא עכשיו - ימשיך, מי שחושב שיש לעולם הזה זכות להמשיך כמו שהוא - אז הוא לא מבין, הוא רק רוצה להמשיך עם המסיבות של הרשעים. ולכן, מי שרוצה לחזור לקב"ה, אני מציע לו לעשות את זה עכשיו, להתחיל ברגע זה, להתחיל כדי שלא יצטרך לסבול. ומי שהוא ערב-רב שחושב שעכשיו הוא יכול לחזור בתשובה 'כביכול', אבל לא עם כל הלב והמהות שלו - זה לא יעזור. ה' יודע הכל, ה' יודע את ליבו ומחשבותיו של כל בן-אדם, והבן-אדם הזה לא ישרוד.

כנסו לקרוא על קסם אישי של אדם

אז לכן, היהודים והגויים שמבינים את האמת - עכשיו זה הזמן, והזמן הולך להיגמר. ארצות כמו שאנחנו מכירים אותם - כבר לא יהיו, אנחנו כאן בארץ-ישראל נהיה בלי ממשלה שתגיד לנו מה לעשות, ממשלה שרוצה להעניש אותנו רק בגלל שאנחנו רוצים להתקרב לה'. מענישים אותנו כי אנחנו יודעים את האמת. הם שונאים את התורה וכל הארץ מלאה זימה. העולם נהיה עקום - כל הארצות וכל העולם מלא זימה, זה צריך להיגמר ובעתיד הקרוב יהיה סוף לדבר. עם ישראל הטהור והקדוש - אנחנו נגיע לנצח נצחים, עם ישראל חי חי - עד בלי די.


חיים כאן את כל הנשמות שהיו בהר-סיני 303/2#

אסתר, א' אייר התשע"ח

ברוך ה' בן דיבר משהו מאד יפה, מאד אמת. נהנתי מאד ואוסיף רק דבר אחד - נכון שיהיה מאד קשה, זה לא יהיה זבנג וגמרנו, אבל לא לדאוג, אנחנו נזכור את הזמנים האלה ונשמח, נוכל לעבור את זה בלי פחד, רק עם הפנים לה' כל הזמן. כמו שאתם נהנים להסתכל על צדיק כי רואים את האור הקדוש שיוצא ממנו, ככה נרגיש עם משיח, ואחרי השלב הזה - גם עם הקב"ה. אני לא יודעת איך להסביר את זה, אבל תהיה כזו הרגשה כל-כך טובה, רגיעה ממש בכל מקום - בגוף ובמחשבות. אנחנו רק נשתוקק להיות אחד עם ה'. תהיה רק קדושה ללא טומאה.

אני שמחה שבאתי לעולם הזה, אפילו שבהתחלה הצטערתי. ברוך ה' אני בבית של מאמינים ממש, וגם אני רואה פה את בנימין ואני מכירה אנשים מאמינים ממש שגם חיים רק כדי לקבל משיח צדקנו, אנשים שכל המחשבות שלהם וכל הרצונות שלהם - זה רק זה, וזה עושה לי כל-כך טוב, שאפילו אם יש רק כמה אנשים כאלה בעולם - זה שווה הכל. ואני יודעת שישנם כאן את כל הנשמות שהיו בהר-סיני - והם הרבה יותר מהאנשים שאני מכירה, אבל לא משנה, זה יהיה משהו משהו.

כל יהודי אמיתי שווה אלפי אלפי ערב-רב, עמלקים, אדומים, ערבים וכו', לא יהיה יצר הרע, יהיה רק טוב. אין לי יותר מה לומר, אני מאד שמחה לדבר, לפחות אני יודעת שיש לי תפקיד בחיים האלה בעולם הזה, שכל-כך פחדתי לבוא אליו. בקשתי שאני אבוא כך [עם תסמונת דאון] כדי שלא יהיה לי נסיון וברוך ה', ה' הביא אותי למשפחה נורמלית ולא במשפחה לא נורמלית כמו שרוב האנשים היום. די.דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Yafator


 


מאמרים נוספים מאת Yafator
 
היסטוריה קצרה של כתוביות סגורות
כתוביות וכתוביות היו חלק מהמדיה הנגישה מאז 1972 ומילאו תפקיד גדול בפיתוח זכויות נכים כמו גם זכויות אזרח בארצות הברית. נוצר בתחילה עבור חירשים וכבדי שמיעה, הוא מיושם בקנה מידה גדול מאז אותה תקופה בכל תוכניות טלוויזיה באמצעות כתוביות וידאו וכעת באינטרנט עם YouTube ושירותי שיתוף רבים אחרים

גלה את היתרונות של תמלול פודקאסטים
כשאתה יוצר תוכן, כפודקאסר חיוני להבין שתמלילים יכולים להיות חלק גדול וגוזל זמן מבסיס התוכן שלך. ישנן דרכים שונות לטרוף מידע, ולכל אחד חייבת להיות חיבה שונה. תוכן השמע הוא ללא ספק נוח

כיצד צביעות משפיעה על בריאותך הנפשית ועל האבולוציה הרוחנית שלך
משורר מנתח את העולם בצורה פואטית. המשמעות היא שמשורר מתבונן ומבקר את העולם בדרכים רבות. משורר הוא אמן, פילוסוף ופסיכולוג שקורא את מחשבותיהם של אנשים ומבין את רגשותיהם.

כתוביות פופ-און ו-Roll-Up מוגדרות
פופ-און ורול-אפ הם שני סגנונות ההצגה הנפוצים בכתוביות בטלוויזיה. כתוביות צבע על משמשות לעתים לאפקטים מיוחדים, אך הן הרבה פחות נפוצות. המק"ס תומכת בשימוש בסגנון הפופ-און עבור כל כתוביות הטלוויזיה. WebVTT תומך ב-Pop-on כמו גם ב-paint-on כתוביות.

ביקורת ספר על "בובה על שרשרת"
לא כל מה שנוצץ הוא זהב יהיה עוד כותרת מעוררת השראה לספר המחייב הזה של אליסטר מקלין. מקלין לוקח אותנו ברחובות אמסטרדם, שם המראה החיצוני מטעה ומסתיר באותה מידה שהוא חושף מציאות מלוכלכת שהיא של אלימות והתעללות בסמים שבה דמויות מכובדות לכאורה הן הכל מלבד אידיאליות.

תכונות מערכת טלפון שיכולות לשנות את הדרך שבה עסק מתקשר
תקשורת היא גורם ההצלחה העיקרי של כל עסק. מערכות טלפון יכולות לבצע מספר פונקציות שיכולות להיות מועילות עבור העסק. הם יכולים לעזור ביצירת תקשורת טובה יותר עם מחזיקי העניין השונים של העסק.

6 משרות מקוונות קלות לביצוע מהבית
אפשרויות כמו שירות לקוחות, הזנת נתונים, סקרים, עיצוב, משאבי אנוש ועוד. למשרות אלו יש ביקוש רב משתי סיבות ברורות. ראשית, הם משתלמים ושנית, הם נותנים לך את החופש לעבוד מהבית שלך.

הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן
כשאני עובד עם מנהלי משא ומתן שרוצים להשתפר, אחת השאלות שמוצגות לי לרוב היא לא לגבי סגנונות משא ומתן שונים או טכניקות משא ומתן, אלא "מהי הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן"

מדוע יצירה מחדש של סרט מסווגת כהתנהגות עותק
מדי פעם אתה מוצא יוצרי סרטים שלוקחים סרט פופולרי פעם ומשנים כמה מהתכונות שלו תוך שמירה על העלילה הראשית. יצירת סרטים מחדש הם תופעה נפוצה בכל המדינות והשפות. ייתכן שהטרנדים משתנים

שירות תמלול רפואי הוא מחליף משחק נהדר עבור פרמדיקי
הפרמדיקים כל כך עסוקים שהם בקושי מוצאים זמן להקליד נרטיב ברור של המפגש עם המטופל. לכן, לעתים קרובות בעיות כמו הבאות צצות ב-PCR שלהם ויוצרות בעיות עבור רופאים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI