דף הבית מחשבים וטכנולוגיה אבטחת מידע פתרון נגד הלבנת הון ( AML) של ThetaRay יאפשר ל- Cecabank הספרדי לקשר בבטחה בנקים קטנים ובינוניים למערכת הפיננסית העולמית
פתרון נגד הלבנת הון ( AML) של ThetaRay יאפשר ל- Cecabank הספרדי לקשר בבטחה בנקים קטנים ובינוניים למערכת הפיננסית העולמית
איריס וינשטיין 20/12/20 |  צפיות: 588

ThetaRay, ספקית מובילה של פתרון ניתוח ביג דאטה מבוסס AI, מודיעה כי הבנק הסיטונאי הספרדי Cecabank בחר בפתרון ההגנה שלה נגד הלבנת הון (AML). הפתרון מבוסס טכנולוגיית AI , יאפשר ל- Cecabank לנתח תעבורת SWIFT, מדדי סיכון ונתוני לקוח כדי לאתר חריגות המצביעות על ניסיונות הלבנת הון או מימון טרור בעסקאות בנקאיות מקושרות (Correspondent Banking).

הפתרון של ThetaRay הוא הטכנולוגיה הראשונה והיחידה, המבוססת AI , המזהה ניסיונות לפעילות פלילית בעסקאות מורכבות גלובאליות. על ידי חילוץ נתוני SWIFT ו- KYC מייצר הפתרון של ThetaRay תמונה אמינה של כל שלבי העסקה מתחילתה ועד להשלמתה. הפתרון מבוסס על טכנולוגיית למידת מכונה ייחודית של החברה הנקראת 'אינטואיציה מלאכותית' ,היכולה לחקות את האינטואיציה ואת תחושות ה"בטן" האנושיות.

Cecabank מספקת שירות קישור חשוב, המחבר בין מוסדות פיננסים ואחרים למערכת הבנקאות הבינלאומית ומאפשר תשלומים גלובאלים אמינים. על ידי שימוש בפתרון של ThetaRay,Cecabank מבטיח את אמינות ושלמות נתיב הכסף לאורך כל התהליך הבנקאי, מבטיח נראות מלאה ללקוחותיו ויכולת לאתר סיכוני פעילות ופשיעה חריגים.

"כבר השתמשנו במערכות מבוססות כללים מסורתיות אך רצינו להגדיל את יכולתנו לפקח על עסקאות חוצות גבולות", אמר אלפרדו אורורו, Head of Compliance ב- Cecabank. "כשעמית לתעשייה המליץ ​​על פתרון ה- AML לבנקאות מקשרת של ThetaRay,החלטנו לבחון את הפתרון. אנו מתרשמים מאוד מהטכנולוגיה של ThetaRay ונרגשים לחלוק את יכולותיה עם לקוחות הבנק שלנו ואם נדרש זאת, עם הרגולטורים שלנו. "

"בחירה זו של CecaBank מעידה כי הפתרון נגד הלבנת הון עבור בנקאות מקשרת של ThetaRay אינו מיועד רק למוסדות פיננסיים גדולים וגלובליים", אמר מנכ"ל ThetaRay, מארק גזית. "הואמתאים גם לבנקים בינוניים שמטרתם לשפר את הבקרה שלהם נגד הלבנת הון. Cecabank ממלא תפקיד מכריע בשוק הספרדי, ואנחנו שמחים מאוד שהם בחרו ב- ThetaRay כדי לסייע באבטחת העסקאות חוצות הגבולות שלהם. "

"בבחירת הטכנולוגיה מבוססת AI של ThetaRay Cecabank מצטרף למוסדות הפיננסיים החדשניים ביותר", אמר שי דובב, סמנכ"ל המסחר, ThetaRay. "כעת הם יכולים להתמודד טוב יותר עם סיכוני הלבנת הון ומימון טרור תוך הרחבת פעילות הבנקאות המקשרת שלהם".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת F5 משיקה את שיתוף הפעולה עם פרטנר עסקים בישראל
חברת F5, מובילה גלובלית באבטחה והעברת יישומים, משיקה שיתוף פעולה אסטרטגי עם קבוצת פרטנר. במסגרת כך, פרטנר עסקים תקדם, תשווק ותטמיע את מגוון הפתרונות הטכנולוגיים של F5 ותספק עבורם שירות מקצה לקצה בארגונים בכל ענפי המשק.

חברת Infinidat מרחיבה את שיתוף הפעולה האסטרטגי עם VMware
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי הרחיבה את שיתוף הפעולה האסטרטגי שלה עם VMware, המובילה בחדשנות טכנולוגית של תוכנות ארגוניות. Infinidat הרחיבה את יכולות ה- VMware המקיפות שלה עם תמיכה חדשה ב- vSphere Virtual Volumes (vVols). בנוסף, InfiniBox® הוא כעת פלטפורמת האחסון הראשונה בקנה מידה של פטה-בייט, הזמינה במעבדת VMware Cloud Solutions Lab ("מעבדת פתרונות הענן של VMware"). אבני דרך אלה בשיתוף הפעולה העמוק בין שתי חדשניות הטכנולוגיה, מאפשרות ללקוחות לבדוק, ליישם ולתחזק סביבות דטה סנטר מוגדרות תוכנה (SDDC) בקנה מידה גדול ביתר קלות.

קבוצת Data Science Group ממנה את נסי קלוו לסמנכ"ל עסקים ראשי
קבוצת Data Science Group, מובילה גלובלית בפיתוח מוצרים, פתרונות ומודלים מבוססי AI לארגוני אנטרפרייז, ממנה את נסי קלוו לסמנכ"ל עסקים ראשי CRO - Chief Revenue Officer) ). במסגרת תפקידו יהיה קלוו אחראי על הגדלת תזרים ההכנסות של החברה באמצעות ניהול המכירות והשיווק, פיתוח שיתופי פעולה עסקיים וטכנולוגיים והרחבת רשת השותפים עסקיים.

חברת Cloud Valley זוכה בהסמכה מתקדמת של Microsoft Azure בתחום מודרניזציה של אפליקציות Web
חברת Cloud Valley, המובילה בשירותי ענן מנוהלים לסביבת Microsoft Azure, זוכה בהסמכה מתקדמת של Microsoft Azure בתחום מודרניזציה של אפליקציות Web . הסמכת Microsoft Azure Advanced Specialization ל- Web Application Modernization מהווה הכרה במומחיות ובניסיון הרב של החברה בפרויקטי מעבר לענן ומודרניזציה של יישומי web לסביבת Azure ומערכות SaaS.

בזק בחרה בפלטפורמת שירותי הקבצים של CTERA לשדרוג מערך ה- NAS הארגוני
מאפשרת מודרניזציה של חווית השימוש, הגדלה של נפחי האחסון תוך כדי חיסכון בעלויות על ידי שימוש בטכנולוגית ענן פרטי

חברת Comm-IT מגדילה את נתח השוק שלה במגזר האנרגיה
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, מודיעה על גידול של כ- 150% אחוזים בהכנסות שלה בשנה האחרונה מפרויקטים בתחום אבטחת הסייבר של מגזר האנרגיה הפרטית בישראל.

חברת F5 משלימה את רכישת Volterra
חברת F5 (NASDAQ: FFIV), המובילה בתחום אבטחה ואספקת יישומים, הודיעה היום כי השלימה את הרכישה של Volterra, פלטפורמת ה-edge-as-a-service האוניברסלית הראשונה. עם תוספת הטכנולוגיה של Volterra, חברת F5 יוצרת פלטפורמת edge עבור ארגונים וספקי שירותים, שתהיה ממוקדת אבטחה ומונעת על ידי יישומים בקנה מידה בלתי מוגבל.

חברת Infinidat מודיעה כי פרסה פתרונות אחסון בנפח של למעלה מ- 7 אקסה-בייט ברחבי העולם
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון לארגוני אנטרפרייז, מודיעה כי פרסה פתרונות אחסון בנפח של 7.1 אקסה-בייט ברחבי העולם. הישג זה מהווה נקודת ציון מרכזית לחברה כאשר היא נכנסת לשנה העשירית בעסקים עם מומנטום ברור, הבא לידי ביטוי בגידול אדיר של חצי אקסה בייט ברבעון הרביעי של 2020.

F5 מציגה פתרון מבוסס AI שחוסם הונאות שטכנולוגיות קיימות החמיצו
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) הציגה היום את Shape AI Fraud Engine (SAFE), פתרון SaaS חדש המבטל טרנזקציות הונאה און ליין שמצליחות לעבור את כלי מניעת ההונאה הקיימים. SAFE, המבוסס על המומחיות המובילה של Shape, משתמש במנוע בינה מלאכותית (AI) שנבדק בזירת הסייבר, כדי להעריך כל טרנזקציה און ליין על פני מגוון אותות טלמטריה, סביבה והתנהגות בכדי להבין במדויק את כוונת המשתמש ולחסום נוכלים אנושיים - לפני שהתרמית מתרחשת.

חברת Infinidat נרתמת למאבק הגלובלי במגפת הקורונה
פתרונות אחסון המידע המתקדמים של החברה משמשים את הפרויקט הבינלאומי iReceptor Plus, המציע גישה למאות אלפי רצפי חיסון של חולי קורונה ומאיץ את המחקר והפיתוח של תרופות וחיסונים לנגיף
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI