דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת Cloud Valley נבחרה לשותפת פרימיום של Azure Databricks בישראל
חברת Cloud Valley נבחרה לשותפת פרימיום של Azure Databricks בישראל
איריס וינשטיין 27/12/20 |  צפיות: 507

חברת Cloud Valley, המובילה בשירותי ענן מנוהלים לסביבת Microsoft Azure, נבחרה לשותפת פרימיום של חברת הדטה וה- AI הגלובלית Databricks. השותפות תאפשר ללקוחות ישראליים ניתוח מידע מתקדם וחדשני והפקת תובנות עסקיות בקלות ובמהירות בעולמות ענן ה- Azure.

חברת Databricks מציעה פלטפורמה פתוחה ואחודה להנדסת דטה, למידת מכונה ואנליטיקס, המאפשרת לצוותי דטה לשתף פעולה ולקדם חדשנות במהירות רבה יותר. אלפי ארגונים סביב העולם מסתמכים על הפלטפורמה שלה לניהול מסות אדירות של דטה, כולל הנדסת נתונים בסקאלות גבוהות, שיתוף פעולה בתהליכי ניתוח נתונים, יישום למידת מכונה מקצה לקצה וניתוח עסקי (BI).

השותפות הינה על רקע הניסיון והידע העשיר שצברה החברה בעולמות הענן, ביג דטה, בינה מלאכותית (AI) ומודרניזציה של יישומים. לחברה ניסיון בפועל בביצוע פרויקטים בפלטפורמת Databricks בקרב לקוחות ממגוון ענפים, בהם פיננסים וביטוח, רפואה, הייטק ועוד.

מתוקף שותפות הפרימיום, חברת Cloud Valley תוכל להציע ללקוחות ישראליים יישום פשוט ומהיר יותר של הפלטפורמת Databricks לצד הדרכה ותמיכה טכנולוגית של מומחי Cloud Valley וצוותי מוצר מומחים ממטה Databricks. תמיכה זאת תאפשר ללקוחות החברה המשך תפעול עצמאי ויעיל של הפלטפורמה גם לאחר סיום הפרויקט.

איתן יורמן, סמנכ"ל פיתוח עסקי, Cloud Valley אמר כי: "בחירתנו כשותפת פרימיום משקפת את איכות השירות והרמה המקצועית שהפגנו בפרויקטי דטה ו- AI עם פלטפורמת Databricks בסביבות Azure בישראל. השותפות מאפשרת לנו לספק ללקוחות תמיכה ברמה הגבוהה ביותר, תמחור אופטימלי ויכולת למנף את הפלטפורמה באופן אופטימלי כדי להפיק את הערך הגבוה ביותר מהנתונים של העסק ולהוביל אותו קדימה במהירות".

אביעד פניגשטיין, סמנכ"ל טכנולוגיות וארכיטקט בכיר ב- Cloud Valley, אמר: "יכולות דטה ו- AI מתקדמות הן צורך חיוני כיום לכל ארגון ומוצר. Databricks היא פלטפורמה מובילה לניהול דטה, והיחידה שתומכת בכל התהליכים בקלות ובאופן מלא. החל מניהול אחסון נתונים, דרך עיבוד מידע וכלה ביצירה וניהול מודלים של למידת מכונה. הודות לפלטפורמה החדשנית של Databricks אנו יכולים לעזור לארגונים וחברות להפוך את המידע שלהם לזהב ולתמוך בתהליכי קבלת החלטות קריטיים. אנו מאוד גאים בשיתוף הפעולה של Cloud Valley עם Databricks ובזכות לעבוד עם החברה החדשנית ביותר מסוגה, המספקת את הכלים המובילים בתחומה".

מוטי הדס, מנהל הפעילות של Databricks בישראל אמר כי: "אנו שמחים על השותפות עם חברת Cloud Valley. הניסיון, הידע והמומחיות של החברה בפרויקטים שלנו בענן Azure מספקים ללקוחותנו המשותפים את היכולת למצות ערך משמעותי מהנתונים שלהם ולקדם חדשנות ויוזמות שיעניקו לעסק יתרון תחרותי".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת F5 משיקה את שיתוף הפעולה עם פרטנר עסקים בישראל
חברת F5, מובילה גלובלית באבטחה והעברת יישומים, משיקה שיתוף פעולה אסטרטגי עם קבוצת פרטנר. במסגרת כך, פרטנר עסקים תקדם, תשווק ותטמיע את מגוון הפתרונות הטכנולוגיים של F5 ותספק עבורם שירות מקצה לקצה בארגונים בכל ענפי המשק.

חברת Infinidat מרחיבה את שיתוף הפעולה האסטרטגי עם VMware
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי הרחיבה את שיתוף הפעולה האסטרטגי שלה עם VMware, המובילה בחדשנות טכנולוגית של תוכנות ארגוניות. Infinidat הרחיבה את יכולות ה- VMware המקיפות שלה עם תמיכה חדשה ב- vSphere Virtual Volumes (vVols). בנוסף, InfiniBox® הוא כעת פלטפורמת האחסון הראשונה בקנה מידה של פטה-בייט, הזמינה במעבדת VMware Cloud Solutions Lab ("מעבדת פתרונות הענן של VMware"). אבני דרך אלה בשיתוף הפעולה העמוק בין שתי חדשניות הטכנולוגיה, מאפשרות ללקוחות לבדוק, ליישם ולתחזק סביבות דטה סנטר מוגדרות תוכנה (SDDC) בקנה מידה גדול ביתר קלות.

קבוצת Data Science Group ממנה את נסי קלוו לסמנכ"ל עסקים ראשי
קבוצת Data Science Group, מובילה גלובלית בפיתוח מוצרים, פתרונות ומודלים מבוססי AI לארגוני אנטרפרייז, ממנה את נסי קלוו לסמנכ"ל עסקים ראשי CRO - Chief Revenue Officer) ). במסגרת תפקידו יהיה קלוו אחראי על הגדלת תזרים ההכנסות של החברה באמצעות ניהול המכירות והשיווק, פיתוח שיתופי פעולה עסקיים וטכנולוגיים והרחבת רשת השותפים עסקיים.

חברת Cloud Valley זוכה בהסמכה מתקדמת של Microsoft Azure בתחום מודרניזציה של אפליקציות Web
חברת Cloud Valley, המובילה בשירותי ענן מנוהלים לסביבת Microsoft Azure, זוכה בהסמכה מתקדמת של Microsoft Azure בתחום מודרניזציה של אפליקציות Web . הסמכת Microsoft Azure Advanced Specialization ל- Web Application Modernization מהווה הכרה במומחיות ובניסיון הרב של החברה בפרויקטי מעבר לענן ומודרניזציה של יישומי web לסביבת Azure ומערכות SaaS.

בזק בחרה בפלטפורמת שירותי הקבצים של CTERA לשדרוג מערך ה- NAS הארגוני
מאפשרת מודרניזציה של חווית השימוש, הגדלה של נפחי האחסון תוך כדי חיסכון בעלויות על ידי שימוש בטכנולוגית ענן פרטי

חברת Comm-IT מגדילה את נתח השוק שלה במגזר האנרגיה
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, מודיעה על גידול של כ- 150% אחוזים בהכנסות שלה בשנה האחרונה מפרויקטים בתחום אבטחת הסייבר של מגזר האנרגיה הפרטית בישראל.

חברת F5 משלימה את רכישת Volterra
חברת F5 (NASDAQ: FFIV), המובילה בתחום אבטחה ואספקת יישומים, הודיעה היום כי השלימה את הרכישה של Volterra, פלטפורמת ה-edge-as-a-service האוניברסלית הראשונה. עם תוספת הטכנולוגיה של Volterra, חברת F5 יוצרת פלטפורמת edge עבור ארגונים וספקי שירותים, שתהיה ממוקדת אבטחה ומונעת על ידי יישומים בקנה מידה בלתי מוגבל.

חברת Infinidat מודיעה כי פרסה פתרונות אחסון בנפח של למעלה מ- 7 אקסה-בייט ברחבי העולם
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון לארגוני אנטרפרייז, מודיעה כי פרסה פתרונות אחסון בנפח של 7.1 אקסה-בייט ברחבי העולם. הישג זה מהווה נקודת ציון מרכזית לחברה כאשר היא נכנסת לשנה העשירית בעסקים עם מומנטום ברור, הבא לידי ביטוי בגידול אדיר של חצי אקסה בייט ברבעון הרביעי של 2020.

F5 מציגה פתרון מבוסס AI שחוסם הונאות שטכנולוגיות קיימות החמיצו
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) הציגה היום את Shape AI Fraud Engine (SAFE), פתרון SaaS חדש המבטל טרנזקציות הונאה און ליין שמצליחות לעבור את כלי מניעת ההונאה הקיימים. SAFE, המבוסס על המומחיות המובילה של Shape, משתמש במנוע בינה מלאכותית (AI) שנבדק בזירת הסייבר, כדי להעריך כל טרנזקציה און ליין על פני מגוון אותות טלמטריה, סביבה והתנהגות בכדי להבין במדויק את כוונת המשתמש ולחסום נוכלים אנושיים - לפני שהתרמית מתרחשת.

חברת Infinidat נרתמת למאבק הגלובלי במגפת הקורונה
פתרונות אחסון המידע המתקדמים של החברה משמשים את הפרויקט הבינלאומי iReceptor Plus, המציע גישה למאות אלפי רצפי חיסון של חולי קורונה ומאיץ את המחקר והפיתוח של תרופות וחיסונים לנגיף
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI