דף הבית תחבורה ורכב ליסינג והשכרה חגיגות סיום תיכון
חגיגות סיום תיכון
יחיאל לוי 30/12/20 |  צפיות: 909

כל אחד זוכר את היום שבו הגיע אל המעמד הזה של מסיבת הסיום שבה חוגגים את הסיום החגיגי של 12 שנות לימוד. הפער בין החגיגות שהיו מתקיימות עבור ההורים שלנו בהחלט שונות מכל מה שמתרחש נכון להיום, עם חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.


ככה מסיימים י"ב

לימוד של 12 שנים ברצף היא אינה פעולה מובנת מאליה, למרות שהיא כזו שאותה מבצעים כמעט בכל סוג של מדינה מפותחת ברחבי העולם. זה לגמרי לא דבר ברור מאליו שזה יהיה נכון ואפשרי ללמוד במשך כל כך הרבה שנים במערכת חינוך ציבורית או פרטית, כאשר במהלך שנות הלימוד לומדים הרבה יותר מאשר החומר שאותו מלמדת כל מורה ומורה. לכן, זה די מתבקש כי הסיום של השנה ה-12 יהיה גרנדיוזי ומושקע, כזה שכולל לימוזינה לנשף ובגדים שנרכשו בהשקעה כספית לא קטנה. אבל, איך יכולים לעמוד בהוצאות הלא פשוטות הללו, בייחוד כשלא מדובר באנשים שמגיעים ממעמד סוציו אקונומי גבוה?


ומה לגבי העלות

עד כמה שהעלות של לימוזינה היא גבוהה, אף אחד לא מבקש לרכוש אותה, אלא להשכיר את הרכב המפאר הזה לנסיעה של כשעה ולא ממש מעבר לכך. הנסיעה ברכב מסוג לימוזינה לנשף מאפשרת לכל הנערים והנערות להרגיש את הייחודיות הזו של היום המיוחד, שעליו ניתן לשלם ביתר קלות במידה וחבורה שלמה עולה אל הרכב ומחלקת את התשלום בין כל מי שמגיע לנסיעה. אם טורחים ומבצעים את ההזמנה מבעוד מועד, מקבלים גם הצעת מחיר נוחה יותר מאשר הצעה כאשר ישנו ביקוש שיא והמחיר הוא עבור מה שכבר נשאר זמין להשכרה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
נהנים להיות במשרד
צריכה להיות תחזוקה שוטפת של המקום בו מתנהל העסק עצמו, ודבר זה אומר ניקיון, ניקיון ועוד ניקיון.

פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI