דף הבית תחבורה ורכב רכב שנה חדשה קלנועיות חדשות
שנה חדשה קלנועיות חדשות
יחיאל לוי 07/01/21 |  צפיות: 784

לצאת לדרך ניתן לעשות בכל מיני דרכים. ברגל, באוטובוס, במכונית פרטית וגם בכלי נסיעה חשמלי. מבין כל כלי הנסיעה החשמליים זה שהכי פונה אל בני הגיל השלישי הוא הקלנועית, וזו מציעה הרבה מאוד, עם שדרוגים נכבדים שמתבצעים בכלי הנסיעה הללו מידי שנה. גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.


הדגמים הכי פופולאריים

נכון להיום הדגמים הכי מבוקשים הם אלה שמגיעים בגודל יחסית סביר, לאחד, ועם מקום שבו ניתן לאחסן בצורה קלה פריטים שנושאים בדרך, כמו תיק או סל קניות ללא כל בעיה. הדגמים היותר חדישים גם מגיעים עם אפשרות של קיפול, דבר שהופך קלנועית להיות נוחה מאי פעם עם העברה שלה בקלות אל אחסון פשוט בבית והכנסה ביתר קלות אל תא המטען עבור מי שזקוק לכך. היתרון הבולט הזה יוצר העדפה בולטת לקלנועית קלת משקל וקטנה, כזו שעדיין יכולים לטעון ולצאת איתה אל הדרך, מבלי הטרדה הזו של כלי נסיעה רחב מידה וכבד משקל.


מה מצפה לנו בדגמי 2021

מכיוון שגודל הוא דבר חשוב, בעקבות הדרישה ההולכת וגוברת עבור קלנועית קטנת משקל, הדגמים החדשים יגיעו קרוב לוודאי עם גודל מינימלי ואפשרות של קיפול חכמה. לצד אלה יכולים להיות חיבורים נוחים עבור מכשיר טלפון סלולרי ואולי אפילו מערכת שמע נחמדה לצד צג דיגיטלי שמראה את חיווי הבטריה, המרחק ובטריה חכמה שלא מצריכה זמן טעינה רב. בנוסף, העיצוב הופך להיות הרבה יותר משמעותי, כי לצד כלי נסיעה פרקטי וחכם, ישנו עיצוב שמגיע בכל מיני צבעים ומדגיש את הנוחות של הקלנועית.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
נהנים להיות במשרד
צריכה להיות תחזוקה שוטפת של המקום בו מתנהל העסק עצמו, ודבר זה אומר ניקיון, ניקיון ועוד ניקיון.

פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI