דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת Infinidat נרתמת למאבק הגלובלי במגפת הקורונה
חברת Infinidat נרתמת למאבק הגלובלי במגפת הקורונה
איריס וינשטיין 13/01/21 |  צפיות: 404

חברת Infinidat, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, משלבת כוחות עם הקונסורציום הבינלאומי iReceptor Plus במאבק הגלובלי במגפת הקורונה. החברה מספקת את פתרונות אחסון המידע המתקדמים שלה לפרויקט הבינלאומי, המציע גישה למאגר גנטי עצום, הכולל מאות אלפי רצפי חיסון של חולי קורונה ומסייע להאצת המחקר והפיתוח של תרופות וחיסונים לנגיף ה- Covid-19.

בפרויקט, שבו שותפים חמישה ארגונים ישראלים, הוקם מסד הנתונים הגדול בעולם של רצפי קולטני תאי T ו-B של חולי קורונה, הכולל כיום קרוב ל- 4.5 מיליארד רצפים וממשיך לגדול בהתמדה.

במסגרת הפרויקט, הוטמע פתרון האחסון של חברת Infinidat, בנפח של מאות טרה בייט ובעלות של מיליוני שקלים. פתרונות האחסון של חברת Infinidat נבחרו עבור פרויקט זה בשל קיבולת אחסון גבוהה, ביצועים גבוהים, פשטות תפעולית ויכולת גידול גמישה ומידית בלחיצת כפתור.

בפרויקט iReceptor Plus, במימון האיחוד האירופי וממשלת קנדה, מציע למדענים, חוקרים וחברות תרופות, תשתית טכנולוגית למחקר, אבחון, טיפול וחיסון עבור חולים שנפגעו במגפת הקורונה. מסד הנתונים שהקים מאפשר לחוקרים סביב העולם לשתף ולנתח סטים אדירים של מידע אימונולוגי, שנלקחו מאנשים בריאים וחולים, רוצפו ואוחסנו במסדי נתונים במדינות שונות לשימושים קליניים ומדעיים נרחבים.

בישראל מתבצע הפרויקט בהובלת פרופסור גור יערי מאוניברסיטת בר אילן, ובו שותפים, מלבד Infinidat, אוניברסיטת חיפה, קופת חולים כללית (המרכז הרפואי בלינסון) וחברת Interteam, המנהלת את הפרויקט בשיתוף עם חברת אגורה. שותפים נוספים כוללים מוסדות מחקר, חברות טכנולוגיות וגופים תעשייתיים וקליניים מגרמניה, צרפת, נורבגיה, ספרד, פורטוגל, בלגיה, קנדה וארצות הברית.

לדברי פרופסור יערי: "צו השעה מחייב אותנו לפעול במהירות וביעילות ולהימנע מתהליכים בירוקרטיים, על מנת לאסוף נתונים אימונולוגיים מדויקים מחולי קורונה ולאפשר שיתוף שלהם בין חוקרים סביב העולם באופן מיידי, כשבידנו הכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר. חברת Infinidat מספקת לנו תשתית לנפחי אחסון בקנה מידה גדול, שמאפשרת לנו לגדול באופן מידי ולפי הצורך, תוך צמצום משמעותי של זמן יקר ועלויות".

"פרויקט iReceptor Plus כולל סטים קריטיים של נתונים רבים וחיוניים להמשך המחקר, אשר אין אפשרות לצפות את קצב גדילתם מראש", מסביר אורן ישרים, מנהל אזורי ב- Infinidat. "אנו גאים לספק את פלטפורמת האחסון של Infinidat לפרויקט הגלובלי החשוב הזה ולעמוד בדרישות הגבוהות שעולות בעת הזאת לביצועים גבוהים, יכולת גידול מיידי וגמישות תפעולית, שמאפשרים את המשך התקדמותו המהירה של המחקר בתחום".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת F5 משיקה את שיתוף הפעולה עם פרטנר עסקים בישראל
חברת F5, מובילה גלובלית באבטחה והעברת יישומים, משיקה שיתוף פעולה אסטרטגי עם קבוצת פרטנר. במסגרת כך, פרטנר עסקים תקדם, תשווק ותטמיע את מגוון הפתרונות הטכנולוגיים של F5 ותספק עבורם שירות מקצה לקצה בארגונים בכל ענפי המשק.

חברת Infinidat מרחיבה את שיתוף הפעולה האסטרטגי עם VMware
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי הרחיבה את שיתוף הפעולה האסטרטגי שלה עם VMware, המובילה בחדשנות טכנולוגית של תוכנות ארגוניות. Infinidat הרחיבה את יכולות ה- VMware המקיפות שלה עם תמיכה חדשה ב- vSphere Virtual Volumes (vVols). בנוסף, InfiniBox® הוא כעת פלטפורמת האחסון הראשונה בקנה מידה של פטה-בייט, הזמינה במעבדת VMware Cloud Solutions Lab ("מעבדת פתרונות הענן של VMware"). אבני דרך אלה בשיתוף הפעולה העמוק בין שתי חדשניות הטכנולוגיה, מאפשרות ללקוחות לבדוק, ליישם ולתחזק סביבות דטה סנטר מוגדרות תוכנה (SDDC) בקנה מידה גדול ביתר קלות.

קבוצת Data Science Group ממנה את נסי קלוו לסמנכ"ל עסקים ראשי
קבוצת Data Science Group, מובילה גלובלית בפיתוח מוצרים, פתרונות ומודלים מבוססי AI לארגוני אנטרפרייז, ממנה את נסי קלוו לסמנכ"ל עסקים ראשי CRO - Chief Revenue Officer) ). במסגרת תפקידו יהיה קלוו אחראי על הגדלת תזרים ההכנסות של החברה באמצעות ניהול המכירות והשיווק, פיתוח שיתופי פעולה עסקיים וטכנולוגיים והרחבת רשת השותפים עסקיים.

חברת Cloud Valley זוכה בהסמכה מתקדמת של Microsoft Azure בתחום מודרניזציה של אפליקציות Web
חברת Cloud Valley, המובילה בשירותי ענן מנוהלים לסביבת Microsoft Azure, זוכה בהסמכה מתקדמת של Microsoft Azure בתחום מודרניזציה של אפליקציות Web . הסמכת Microsoft Azure Advanced Specialization ל- Web Application Modernization מהווה הכרה במומחיות ובניסיון הרב של החברה בפרויקטי מעבר לענן ומודרניזציה של יישומי web לסביבת Azure ומערכות SaaS.

בזק בחרה בפלטפורמת שירותי הקבצים של CTERA לשדרוג מערך ה- NAS הארגוני
מאפשרת מודרניזציה של חווית השימוש, הגדלה של נפחי האחסון תוך כדי חיסכון בעלויות על ידי שימוש בטכנולוגית ענן פרטי

חברת Comm-IT מגדילה את נתח השוק שלה במגזר האנרגיה
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, מודיעה על גידול של כ- 150% אחוזים בהכנסות שלה בשנה האחרונה מפרויקטים בתחום אבטחת הסייבר של מגזר האנרגיה הפרטית בישראל.

חברת F5 משלימה את רכישת Volterra
חברת F5 (NASDAQ: FFIV), המובילה בתחום אבטחה ואספקת יישומים, הודיעה היום כי השלימה את הרכישה של Volterra, פלטפורמת ה-edge-as-a-service האוניברסלית הראשונה. עם תוספת הטכנולוגיה של Volterra, חברת F5 יוצרת פלטפורמת edge עבור ארגונים וספקי שירותים, שתהיה ממוקדת אבטחה ומונעת על ידי יישומים בקנה מידה בלתי מוגבל.

חברת Infinidat מודיעה כי פרסה פתרונות אחסון בנפח של למעלה מ- 7 אקסה-בייט ברחבי העולם
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון לארגוני אנטרפרייז, מודיעה כי פרסה פתרונות אחסון בנפח של 7.1 אקסה-בייט ברחבי העולם. הישג זה מהווה נקודת ציון מרכזית לחברה כאשר היא נכנסת לשנה העשירית בעסקים עם מומנטום ברור, הבא לידי ביטוי בגידול אדיר של חצי אקסה בייט ברבעון הרביעי של 2020.

F5 מציגה פתרון מבוסס AI שחוסם הונאות שטכנולוגיות קיימות החמיצו
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) הציגה היום את Shape AI Fraud Engine (SAFE), פתרון SaaS חדש המבטל טרנזקציות הונאה און ליין שמצליחות לעבור את כלי מניעת ההונאה הקיימים. SAFE, המבוסס על המומחיות המובילה של Shape, משתמש במנוע בינה מלאכותית (AI) שנבדק בזירת הסייבר, כדי להעריך כל טרנזקציה און ליין על פני מגוון אותות טלמטריה, סביבה והתנהגות בכדי להבין במדויק את כוונת המשתמש ולחסום נוכלים אנושיים - לפני שהתרמית מתרחשת.

חברת Infinidat נרתמת למאבק הגלובלי במגפת הקורונה
פתרונות אחסון המידע המתקדמים של החברה משמשים את הפרויקט הבינלאומי iReceptor Plus, המציע גישה למאות אלפי רצפי חיסון של חולי קורונה ומאיץ את המחקר והפיתוח של תרופות וחיסונים לנגיף
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI