דף הבית אינטרנט והחיים ברשת אינטרנט והחיים ברשת - אחר כיצד לאפשר למאזינים לחפש פודקאסטים
כיצד לאפשר למאזינים לחפש פודקאסטים
Yafator 20/01/22 |  צפיות: 546

למרות שפודקאסטים מאפשרים לכל אחד להפיץ מידע באינטרנט במהירות, הקלטות אודיו חסרות מרכיב מרכזי אחד. מנועי החיפוש אינם יכולים לקרוא אותם. ללא התועלת של טקסט עבור מנועי חיפוש לקריאה ולאחסנה, זה למעשה בלתי אפשרי לחפש פודקאסטים באמצעות גוגל או יאהו באותו אופן שבו היית מחפש בבלוגים או תוכן מקוון אחר. מפיקי פודקאסטים יעילים משתמשים בשלוש דרכים שונות כדי לאפשר למאזינים לחפש פודקאסטים תמלול אודיו טקסט טלפון.

ראשית, מאזינים רבים יכולים לחפש פודקאסטים על ידי חיפוש אחר מונחי מטא וחומרים אחרים המקודדים בהקלטת MP3. כאשר מאזינים מחפשים פודקאסטים במדריכים כמו PodcastAlley ו-PodcastDirectory, המידע הנוסף עוזר להם למצוא את הפודקאסטים שהם רוצים הרבה יותר מהר. השארת מידע זה מחוץ להקלטות הפודקאסט שלך עלולה להשאיר את הפודקאסט שלך סחף בין אלפי עדכונים לא ברורים אחרים בשרתי הספריות.

שנית, מספר הולך וגדל של אתרים מאפשרים למאזינים לחפש פודקאסטים על סמך תמלילים אוטומטיים. AOL ו-PodScope משתמשים בטכנולוגיית דיבור לטקסט כדי להמיר קובצי סאונד של פודקאסטים לתסריטים קריאים. עם זאת, מערכות דיבור לטקסט עדיין גורמות לקומץ שגיאות בכל הקלטה, ולא כל הקלטות הפודקאסט עשויות להיות ברורות מספיק כדי שהשרתים יזהו כל מילה במלואה.

לכן, מפיקים רבים פונים לדרך היעילה ביותר לאפשר למאזינים לחפש פודקאסטים - מתן תמלילים משלהם. תמלול פודקאסט יכול להיות מטלה רבת זמן. גם אם אתה זוכר את רוב המילים שדיברת במהלך הקלטת הפודקאסט שלך, זה יכול להיות מאתגר לעמוד בקצב עם עצמך, במיוחד אם אתה מקליד הרבה יותר לאט ממה שאתה מדבר תמלול ישיבות.

מפיקי פודקאסטים יכולים למצוא אנשי מקצוע מוכנים לתמלל הקלטות כדי שניתן יהיה לחפש אותם. שירותי תמלול רבים יכולים להמיר דיבור בפודקאסט לטקסט תמורת כשני דולרים לדקה מוקלטת. בעוד שפודקאסטים מסחריים עשויים להסתכל על העמלות הללו כעלויות עשיית עסקים, חובבים ובלוגרים יצירתיים עשויים להתכווץ במחיר כזה.

יזמים חכמים לקחו את האתגר לספק תמלול פודקאסטים במחיר סביר. בנוסף למציעים באתרי עבודה עצמאיים כמו Elance ו-RentACoder, יוצרי שירות CastingWords מציעים תמלולים זולים, החל מ-42 סנט לדקה מוקלטת. בקצב הזה, אתה יכול ליצור טקסט הניתן לחיפוש עבור פודקאסט של עשר דקות בפחות מהעלות של רוב הארוחות בעלות מזון מהיר.

CastingWords משתמשת במערכת ייחודית ליצירת תמלול פודקאסטים בזול. באמצעות שימוש ב-Mechanical Turk של אמזון כדי לחלק את הקבצים לחלקים קטנים יותר, CastingWords יכולה לגרום לעשרות עובדים עצמאיים להתמודד עם חלקים של פרויקט בו-זמנית, מה שמבטיח תפנית מהירה למפיקים שרוצים לאפשר למאזינים לחפש פודקאסטים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Yafator


 


מאמרים נוספים מאת Yafator
 
היסטוריה קצרה של כתוביות סגורות
כתוביות וכתוביות היו חלק מהמדיה הנגישה מאז 1972 ומילאו תפקיד גדול בפיתוח זכויות נכים כמו גם זכויות אזרח בארצות הברית. נוצר בתחילה עבור חירשים וכבדי שמיעה, הוא מיושם בקנה מידה גדול מאז אותה תקופה בכל תוכניות טלוויזיה באמצעות כתוביות וידאו וכעת באינטרנט עם YouTube ושירותי שיתוף רבים אחרים

גלה את היתרונות של תמלול פודקאסטים
כשאתה יוצר תוכן, כפודקאסר חיוני להבין שתמלילים יכולים להיות חלק גדול וגוזל זמן מבסיס התוכן שלך. ישנן דרכים שונות לטרוף מידע, ולכל אחד חייבת להיות חיבה שונה. תוכן השמע הוא ללא ספק נוח

כיצד צביעות משפיעה על בריאותך הנפשית ועל האבולוציה הרוחנית שלך
משורר מנתח את העולם בצורה פואטית. המשמעות היא שמשורר מתבונן ומבקר את העולם בדרכים רבות. משורר הוא אמן, פילוסוף ופסיכולוג שקורא את מחשבותיהם של אנשים ומבין את רגשותיהם.

כתוביות פופ-און ו-Roll-Up מוגדרות
פופ-און ורול-אפ הם שני סגנונות ההצגה הנפוצים בכתוביות בטלוויזיה. כתוביות צבע על משמשות לעתים לאפקטים מיוחדים, אך הן הרבה פחות נפוצות. המק"ס תומכת בשימוש בסגנון הפופ-און עבור כל כתוביות הטלוויזיה. WebVTT תומך ב-Pop-on כמו גם ב-paint-on כתוביות.

ביקורת ספר על "בובה על שרשרת"
לא כל מה שנוצץ הוא זהב יהיה עוד כותרת מעוררת השראה לספר המחייב הזה של אליסטר מקלין. מקלין לוקח אותנו ברחובות אמסטרדם, שם המראה החיצוני מטעה ומסתיר באותה מידה שהוא חושף מציאות מלוכלכת שהיא של אלימות והתעללות בסמים שבה דמויות מכובדות לכאורה הן הכל מלבד אידיאליות.

תכונות מערכת טלפון שיכולות לשנות את הדרך שבה עסק מתקשר
תקשורת היא גורם ההצלחה העיקרי של כל עסק. מערכות טלפון יכולות לבצע מספר פונקציות שיכולות להיות מועילות עבור העסק. הם יכולים לעזור ביצירת תקשורת טובה יותר עם מחזיקי העניין השונים של העסק.

6 משרות מקוונות קלות לביצוע מהבית
אפשרויות כמו שירות לקוחות, הזנת נתונים, סקרים, עיצוב, משאבי אנוש ועוד. למשרות אלו יש ביקוש רב משתי סיבות ברורות. ראשית, הם משתלמים ושנית, הם נותנים לך את החופש לעבוד מהבית שלך.

הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן
כשאני עובד עם מנהלי משא ומתן שרוצים להשתפר, אחת השאלות שמוצגות לי לרוב היא לא לגבי סגנונות משא ומתן שונים או טכניקות משא ומתן, אלא "מהי הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן"

מדוע יצירה מחדש של סרט מסווגת כהתנהגות עותק
מדי פעם אתה מוצא יוצרי סרטים שלוקחים סרט פופולרי פעם ומשנים כמה מהתכונות שלו תוך שמירה על העלילה הראשית. יצירת סרטים מחדש הם תופעה נפוצה בכל המדינות והשפות. ייתכן שהטרנדים משתנים

שירות תמלול רפואי הוא מחליף משחק נהדר עבור פרמדיקי
הפרמדיקים כל כך עסוקים שהם בקושי מוצאים זמן להקליד נרטיב ברור של המפגש עם המטופל. לכן, לעתים קרובות בעיות כמו הבאות צצות ב-PCR שלהם ויוצרות בעיות עבור רופאים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI