דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת F5 משיקה שירות NGINX ל-Microsoft Azure כדי לאפשר אספקת יישומים מאובטחים ובעלי ביצועים גבוהים
חברת F5 משיקה שירות NGINX ל-Microsoft Azure כדי לאפשר אספקת יישומים מאובטחים ובעלי ביצועים גבוהים
איריס וינשטיין 12/06/22 |  צפיות: 367

השירות החדש, במודל SaaS, מציע חווית משתמש המשולבת באופן הדוק עם Microsoft Azure

חברת F5 (NASDAQ: FFIV) משיקה את NGINX ל- Microsoft Azure, שירות מובנה (""Azure-native), שפותח בשיתוף עם מיקרוסופט, המסייע לספק יישומים מודרניים בענן ה-Azure במספר קליקים בלבד. עם NGINX for Azure, מפתחים יכולים להעביר יישומים (lift & shift) מהסביבה המקומית לענן ב-Azure ולפרוס שירותים ענניים חדשים באמצעות NGINX, פתרון איזון העומסים המוכר והאמין.

על פי דוח מצב אסטרטגית היישומים של F5 לשנת 2022, מגפת הקורונה האיצה את ההגירה לענן,כאשר כ-75% מהארגונים פורסים יישומים בסביבות ענן ציבוריות. בד בבד עם האימוץ הנרחב של הענן, יותר מ-25% מהארגונים מארחים בענן גם שירותי אבטחה והעברת יישומים. מפתחים, ארכיטקטים לסביבות הענן, ארכיטקטים של מערכות ומומחים אחרים, שרוצים להריץ את היישומים שלהם ב-Azure, זקוקים לנתיב מיגרציה קל לענן, אספקה ​​מהירה ורציפה של שירותים דיגיטליים ומאובטחים ועקביות בביצועי היישומים בין הסביבה המקומית לענן.

שירות NGINX for Azure נותן מענה לדרישות עם היכולות הבאות:

• העברת יישומים (lift & shift) בצורה חלקה מהסביבה המקומית לענן על ידי העברת קונפיגורצית ה-NGINX הקיימת שלהם.

• יכולות ניהול תעבורה מתקדמות לאספקת יישומים ושירותים מאובטחים ואמינים.

• צמצום עקומת הלמידה ופישוט תהליך אימוץ הענן עם אינטגרציות עמוקות מובנות: Azure Monitor לקבלת תובנות ונראות של יישומים ו-Azure Key Vault לניהול הסמכות SSL/TLS.

שימוש באותו פתרון איזון עומסים בסביבת היישומים המקומית וב-Azure, מאפשר לארגונים ביצועים ואבטחה עקביים, וכתוצאה מכך חוויה דיגיטלית מעולה ללקוחותיהם.

"פלטפורמת NGINX היא הבסיס של אתרי האינטרנט העמוסים ביותר בעולם עם קישוריות מתקדמת, ניהול תעבורה ואבטחה - כל אלה מספקים ערך מוסף לאקוסיסטם של ה-Azure", אמר אריק בראון, סגן נשיא לניהול מוצר NGINX ב-F5. "השילוב של הענן האמין של מיקרוסופט והתוכנה האמינה של NGINX, המוצע כשירות ב-Azure, מאפשר למפתחים ולצוותי DevOps להשיג אופטימיזציה של ביצועים ולהבטיח אמינות ואבטחה של יישומים ושירותים מבוזרים בקנה מידה גלובלי".

"צוותי הפיתוח כל הזמן מותחים את הגבולות, ותוך כדי מקדמים חדשנות. היכולת להתניע כל פרויקט תוך דקות עם סביבה מוגדרת ומאובטחת הקיימת בענן, מעצימה את הצוותים ומאפשרת להם להשיג את המטרות העסקיות מהר יותר", אמרה ג'וליה ליסון, נשיאת חטיבת המפתחים במיקרוסופט. "שיתוף הפעולה שלנו עם F5 יקל על מפתחי יישומים, אנשי מערכות מידע וצוותי תפעול ויאפשר להם להגיב מהר יותר לדרישות לקוחותיהם עם סל היכולות של NGINX המשולב ב-Azure, כך שיוכלו לספק יישומים אמינים ומאובטחים, עם ביצועים משופרים".

סורין בויאנגיו, מהנדס פתרונות ב-F5 ישראל, אמר כי: "בשוק הדינמי הנוכחי, בו התחרות על לב הצרכן באה לידי ביטוי ביכולת לספק שירותים דיגיטליים מתקדמים, שיתוף הפעולה בין מיקרוסופט ל-F5 בסביבת הענן שלAzure מבטיח ללקוחות הישראליים ערך עסקי אדיר. הדבר בא לידי ביטוי ביכולת להשיק שירותים דיגיטליים מתקדמים ביעילות ובמהירות ובהבטחה כי שירותים אלו יהיו מאובטחים ובעלי ביצועים גבוהים לאורך זמן".

שירות NGINX for Azure זמין כעת לתצוגה מקדימה ב- Azure Marketplace.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
מחקר חדש מאשר: גובר הצורך במודל מבוזר של מאגרי נתונים
מחקר שוק חדש שהוזמן על ידי החברות סטארברסט ורד הט מגלה כי 55% מהארגונים טוענים שהקורונה העלתה באופן משמעותי את חשיבות הגישה לנתונים.כתוצאה מכך, ארגונים מתכננים לתעדף גמישות המגיעה מתשתית מרובת עננים בבואם לבחור פתרונות לתשתית הנתונים שלהם.

חברת GigaSpaces ממנה את מני מלר לדירקטור פריסייל וארכיטקטורת לקוח לאזורי EMEA ו-APAC
חברת GigaSpaces ממנה את מני מלר לדירקטור פריסייל וארכיטקטורת לקוח לאזורי EMEA ו-APAC. במסגרת תפקידו ינהל מלר את הצוות הטכנולוגי הפועל בשיתוף עם אנשי המכירות, המוצר והפיתוח, כדי לקדם את אימוץ הפתרונות הטכנולוגיים של החברה להאצת השקת שירותים דיגיטליים בקרב הלקוחות במדינות אסיה, אירופה ובישראל.

חברת F5 משיקה סט יכולות מתקדם להגנה על יישומים וממשקי API
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) הכריזה על שיפורים לשירותי הענן המבוזר שלה (F5 Distributed Cloud Services) כדי לסייע לארגונים לספק חוויות דיגיטליות ולהגן עליהן, לאחר שהפכו חיוניות לחיי היומיום ולמנוע הצמיחה העיקרי של ארגונים.

חברתF5 ממנה את דוד עדשה למנהל שירותי המומחה במגזר הציבורי
חברת F5 ממנה את דוד עדשה למנהל שירותי המומחה במגזר הציבורי של המטה הישראלי. במסגרת תפקידו עדשה יהיה אחראי על ביצוע פרויקטים מורכבים ולהטמעת הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים של F5 במגזר הביטחוני והממשלתי. בין היתר יבצע תכנון ויישום לפרויקטים בתחום אבטחת המידע בענן, אופטימיזציה של שירותים אפליקטיביים, ופרויקטים בהם משתלבת פלטפורמת NGINX.

חברת Infinidat מקדמת אסטרטגיית יציאה לשוק עם פורטל שותפים חדש ומרחיבה את רשת השותפים עם אחסון-כשירות ב-ArrowSphere
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הכריזה היום על מהלכים חדשים לקידום מעמדה החזק באמצעות חיזוק רשת השותפים והאצת האימוץ של אחסון כשירות (STaaS). החברה תשיק ביולי גרסה חדשה ומורחבת של פורטל השותפים, שנבנה מחדש מהיסוד, במטרה להכשיר שותפים ברחבי העולם ולספק להם כלים להגדלת הכנסותיהם בקצב מהיר יותר, ולצד זאת לספק ללקוחות ערך עסקי וטכני.

צים מודיעה על השלמת השקעה של 6 מיליון דולר בחברת הבינה המלאכותית (AI) Data Science Group (DSG)
צים שירותי ספנות משולבים בע"מ (NYSE: ZIM) ו-DSG (Data Science Consulting Group) חברה ישראלית מובילה המתמחה בפיתוח מוצרים ופתרונות בתחום הבינה המלאכותית (AI), הכריזו היום כי סגרו סבב גיוס במניות בכורה A של DSG בהיקף של 6 מיליון דולר, במסגרתו ביצעה צים השקעה בהון המניות של DSG. זוהי השקעת ההון המשמעותית הראשונה ב-DSG מיום הקמתה.

איטרניטי ו- GigaSpacesמשיקות שיתוף פעולה אסטרטגי
חברת איטרניטי, מקבוצת אמן, וחברת GigaSpaces משיקות שיתוף פעולה אסטרטגי לשיווק והטמעה של פתרון הדור הבא להאצת חדשנות דיגיטלית בארגון. איטרניטי, המתמחה באינטגרציה לעולמות ה-BI והביג דאטה, תקדם ותטמיע את פלטפורמת Smart DIH (Digital Integration Hub) של חברת GigaSpaces, המאפשרת ניהול אחוד של נתונים בזמן אמת באמצעות רשת מידע בעלת ביצועים גבוהים וזמני תגובה מהירים.

חוקרי F5 Labs חושפים: נוזקה חדשה במכשירי אנדרואיד – MaliBot
חוקרי F5 Labs חושפים נוזקה מזן חדש במכשירי אנדרואיד, אותה הם מכנים "MaliBot". הנוזקה החדשה לרוב מתחזה ליישומי כריית מטבעות קריפטוגרפיים ומתמקדת בגניבת מידע פיננסי ונתונים אישיים, תוך יכולת לשלוט מרחוק במכשירים נגועים

חברת Infinidat ממנה את ג'יימס לואיס למנהל שותפים לאזורי EMEA ו-APJ
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום על מינויו של ג'יימס לואיס למנהל השותפים לאזורי EMEA ו-APJ , כולל יפן. הניסיון הרב של לואיס בתחום יחזק משמעותית את רשת השותפים העולמית הקיימת של החברה, הכוללת צוות מוערך של המומחים בתחום האחסון.

חברת F5 משיקה שירות NGINX ל-Microsoft Azure כדי לאפשר אספקת יישומים מאובטחים ובעלי ביצועים גבוהים
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) משיקה את NGINX ל- Microsoft Azure, שירות מובנה (""Azure-native), שפותח בשיתוף עם מיקרוסופט, המסייע לספק יישומים מודרניים בענן ה-Azure במספר קליקים בלבד. עם NGINX for Azure, מפתחים יכולים להעביר יישומים (lift & shift) מהסביבה המקומית לענן ב-Azure ולפרוס שירותים ענניים חדשים באמצעות NGINX, פתרון איזון העומסים המוכר והאמין.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI