דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת F5 משיקה סט יכולות מתקדם להגנה על יישומים וממשקי API
חברת F5 משיקה סט יכולות מתקדם להגנה על יישומים וממשקי API
איריס וינשטיין 06/07/22 |  צפיות: 364

שירותי הענן המבוזר של F5 מאפשרים פריסה אחידה ופשוטה של אבטחה מבוססת SaaS

חברת F5 (NASDAQ: FFIV) הכריזה על שיפורים לשירותי הענן המבוזר שלה (F5 Distributed Cloud Services) כדי לסייע לארגונים לספק חוויות דיגיטליות ולהגן עליהן, לאחר שהפכו חיוניות לחיי היומיום ולמנוע הצמיחה העיקרי של ארגונים.

שירותי F5 Distributed Cloud Services, שהושקו מוקדם יותר השנה, מספקים פלטפורמה מבוססת SaaS לאבטחת המרכיבים החיוניים, באמצעות מערך אבטחה מקיף לכל שכבות האבטחה החל מהרשת ועד רמת היישום למכשירים הניידים ולממשקי API. ההכרזה הנוכחית מרחיבה את היכולות הללו עם פתרונות חדשים, התומכים בפלטפורמות נוספות, מגנים מפני התקפות נפוצות ומספקים שליטה על ארכיטקטורות יישומים מודרניים.

"ארגונים רבים גילו, שהוספה או הרחבה של שירותים דיגיטליים, מגדילה את שטח התקיפה של איומים חדשים", אמרה היאן סונג, סגנית נשיא בכירה ומנכ"לית קבוצת מוצרי הענן המבוזר ואבטחת המידע ב-F5. "בהתאם לכך, חברות מעדיפות פתרונות אבטחה שמסייעים להרחבת היכולות מבלי לוותר על רמת אבטחה ופרטיות המשתמשים תוך הפחתת הנטל התפעולי".

סביבות שירותי יישומים הפכו מורכבות יותר ככל שארגונים משפרים את השירותים הדיגיטליים וממשיכים לדרוש מודלים בהיקף רחב יותר של תשתית כדי לשפר ביצועים ולצמצם עלויות. שתי מגמות המיוחסות לכך הן העלייה בהסתמכות על ממשקי API מחד וסביבות מרובות עננים מאידך. דוח אסטרטגיית מצב היישומים של F5 לשנת 2022 מצא כי 78% מהארגונים מתמקדים כיום באמצעי אבטחת API, ולמעלה מ-75% דיווחו שהם מריצים כעת אפליקציות בעננים מרובים.

רוני פוגל, סגנית נשיא תחום אבטחת ענן מבוזר EMEA ב-F5 אמרה כי: "כדי להיות יעילים בנוף האבטחה הדינמי ולתמוך ביישומים אדפטיביים, על היצרנים לספק פתרונות המצמצמים את המורכבות התפעולית, ולהציע מערך ניהול המתפתח לאורך זמן, הן באמצעות שימוש בטכנולוגיות AI/ML מתוחכמות והן בהשקה מהירה של שירותים חדשים כגון הגנה מפני בוטים, תקיפות אפליקטיביות ועמידה בתקינה. נוחות הפתרון מאפשרת לארגונים לצרוך אותו כשירות SaaS על גבי כל תשתית קיימת כגון ענן ציבורי, ענן פרטי והשילוב ביניהם תחת ממשק ניהולי אחד".


שיפורי האבטחה לשירותי הענן המבוזרים של F5 כוללים:

• הגנת בוטים בענן המבוזר עבור BIG-IP – כדי לסייע לארגונים להקדים את התוקפים, Distributed Cloud Bot Defense אוסף אותות בצד הלקוח, משדר את הטלמטריה למערכת הנתונים שלו, משתמש ב-AI כדי לזהות עיבוד מחדש של בוטים, ומיד פורס עדכוני חוקים לזיהוי בזמן אמת.

• הגנת בוטים בענן המבוזר עבור Salesforce Commerce Cloud (SFCC) – פתרון זה עושה שימוש ב-ML כדי לזהות, לחסום ולהפנות מחדש תעבורת הונאה בזמן אמת, תוך הגנה מפני השתלטות על חשבונות, credential stuffing, web scraping ועוד.

• הגנה מבוזרת של צד לקוח בענן – F5 מציעה מוצר ללא עלות להתמודדות עם הסיכונים של התקפת שרשרת אספקה ​​של צד שלישי. פתרון זה מספק זיהוי והתראות Magecart מבוססי חתימה על ידי שמירת פרטים מהתקפות קודמות, דבר שמאפשר לחסום מיד איומים מזיקים בקליק אחד. הפתרון הוא בעל הפעלה פשוטה ועונה על הדרישה החדשה של PCI DSS 4.0 (6.4.3 ו-11).

• DNS לענן מבוזר – שירותי DNS קרובים יותר לנקודת האינטראקציה ברשת הגלובלית של F5 מבטיחים אספקת אתרים ויישומים במהירות וברמת אמינות גבוהה. ה-DNS בענן המבוזר מאובטח כברירת מחדל הודות לכך שהוא ממוקם ברשת ה-PoPs של F5.

• הגנה על ממשקי API – עם Distributed Cloud API Security, מיושמות יכולות המונעות פריצה, ניצול לרעה של ממשקי API, אכיפת מדיניות שימוש ב-API, זיהוי המשתמש וכל זאת על מנת להבטיח שהיישום יישאר זמין ומאובטח.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת השילוח אוריין בוחרת בפתרונות אבטחת המידע של F5 לסביבות הענן המבוזר שלה
חברת אוריין, מובילה בשילוח בינלאומי, עמילות מכס ושירותים לוגיסטיים, בחרה בשירותי אבטחת המידע של F5 לסביבות הענן המבוזר שלה. במהלך פרויקט, שנמשך כחודש ימים, הוטמעו שירותי F5 Distributed Cloud Services (הידועים בעבר בשם Volterra) הכוללים הגנת WAF מבוססת בינה מלאכותית, אבטחת ממשקי API מול ספקים ולקוחות והגנה מקיפה לפרטי זיהוי של לקוחות הקצה, יכולת איתור איומים מתקדמת וכן הגנה מפני הונאות, התקפות DDoS והתקפות בוטים.

דלתא גליל משדרגת את שרשרת האספקה עם Infor
דלתא גליל תעשיות, מובילה גלובלית בתכנון, ייצור, הפצה ומכירה של הלבשה תחתונה וספורט, משלימה פרויקט לשדרוג תהליך שרשרת האספקה. במהלך הפרויקט, שהחל באפריל וצפוי להסתיים בדצמבר, הוטמעה הפלטפורמה המובילה של חברת Infor לניהול שרשרת אספקה, Infor Nexus supply chain. הפלטפורמה תשרת את כלל פעילות הספקים הגלובלית של החברה בארה"ב, סין, מזרח אסיה, ישראל ואירופה. היקף הפרויקט נאמד במאות אלפי דולרים.

חברת Stor.ai משתפת פעולה עם F5 כדי לספק לרשתות השיווק ולקמעונאים יכולות אבטחת מידע מתקדמות
חברת Stor.ai, המציעה פתרון מסחר דיגיטלי מקיף לרשתות שיווק וקמעונאים, משיקה שיתוף פעולה עם חברת F5, מובילה עולמית באבטחה והעברת יישומים בסביבות רב ענניות, כדי לצייד רשתות שיווק וקמעונאים ב-Firewall בשכבת היישומים עם יכולות WAF מתקדמות (Web Application Firewall) להגנה על פלטפורמות מסחר אלקטרוני.

חברתF5 משיקה פתרון ניהול NGINX חדש המסייע לארגונים להתחבר, להרחיב ולאבטח יישומים וממשקי API
חברת F5 משיקה את פתרון הניהול F5 NGINX Management Suite 1.0, המספק נראות ובקרה הוליסטית על מופעי NGINX, שירותי אספקת יישומים, workflows לניהול ממשקי API ופתרונות אבטחה.

חברת Infinidat מספקת אחריות ראשונה מסוגה בתחום הסייבר לאחסון הנתונים העיקרי בארגון
חברת Infinidat מספקת אחריות ראשונה מסוגה בתחום הסייבר לאחסון הנתונים העיקרי בארגון חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, מרחיבה את תכנית ה-SLA שלה ומספקת אחריות ראשונה מסוגה בתחום הסייבר לשחזור נתונים במערך אחסון הנתונים העיקרי בארגון - אחריות InfiniSafe® Cyber Storage.

מחקר חדש מאשר: גובר הצורך במודל מבוזר של מאגרי נתונים
מחקר שוק חדש שהוזמן על ידי החברות סטארברסט ורד הט מגלה כי 55% מהארגונים טוענים שהקורונה העלתה באופן משמעותי את חשיבות הגישה לנתונים.כתוצאה מכך, ארגונים מתכננים לתעדף גמישות המגיעה מתשתית מרובת עננים בבואם לבחור פתרונות לתשתית הנתונים שלהם.

חברת GigaSpaces ממנה את מני מלר לדירקטור פריסייל וארכיטקטורת לקוח לאזורי EMEA ו-APAC
חברת GigaSpaces ממנה את מני מלר לדירקטור פריסייל וארכיטקטורת לקוח לאזורי EMEA ו-APAC. במסגרת תפקידו ינהל מלר את הצוות הטכנולוגי הפועל בשיתוף עם אנשי המכירות, המוצר והפיתוח, כדי לקדם את אימוץ הפתרונות הטכנולוגיים של החברה להאצת השקת שירותים דיגיטליים בקרב הלקוחות במדינות אסיה, אירופה ובישראל.

חברת F5 משיקה סט יכולות מתקדם להגנה על יישומים וממשקי API
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) הכריזה על שיפורים לשירותי הענן המבוזר שלה (F5 Distributed Cloud Services) כדי לסייע לארגונים לספק חוויות דיגיטליות ולהגן עליהן, לאחר שהפכו חיוניות לחיי היומיום ולמנוע הצמיחה העיקרי של ארגונים.

חברתF5 ממנה את דוד עדשה למנהל שירותי המומחה במגזר הציבורי
חברת F5 ממנה את דוד עדשה למנהל שירותי המומחה במגזר הציבורי של המטה הישראלי. במסגרת תפקידו עדשה יהיה אחראי על ביצוע פרויקטים מורכבים ולהטמעת הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים של F5 במגזר הביטחוני והממשלתי. בין היתר יבצע תכנון ויישום לפרויקטים בתחום אבטחת המידע בענן, אופטימיזציה של שירותים אפליקטיביים, ופרויקטים בהם משתלבת פלטפורמת NGINX.

חברת Infinidat מקדמת אסטרטגיית יציאה לשוק עם פורטל שותפים חדש ומרחיבה את רשת השותפים עם אחסון-כשירות ב-ArrowSphere
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הכריזה היום על מהלכים חדשים לקידום מעמדה החזק באמצעות חיזוק רשת השותפים והאצת האימוץ של אחסון כשירות (STaaS). החברה תשיק ביולי גרסה חדשה ומורחבת של פורטל השותפים, שנבנה מחדש מהיסוד, במטרה להכשיר שותפים ברחבי העולם ולספק להם כלים להגדלת הכנסותיהם בקצב מהיר יותר, ולצד זאת לספק ללקוחות ערך עסקי וטכני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI