דף הבית זיו סופר

זיו סופר

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה: פסיכותרפיה ממוקדת תוצאות
אתר אינטרנט:  www.zivsoffer.co.il
טלפון: 054-2194106
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:

ההתמחות שלי היא טיפול במקרים של חרדה ופוסט טראומה.לאחר ניסיון עם מאות מטופלים, אני יכול לומר בבטחה, שבטיפול קצר מועד,ממוקד ומדויק, ניתן להפחית חרדות ותסמינים של פוסט טראומה. אפשר לשחרר אתהתקיעות ולחזור לתפקוד יומיומי בתחושת הקלה ורגיעה.
מאמרים נוספים מאת זיו סופר
 
המעבר ממסגרת הגן למסגרת בית הספר – גשר או משבר
12/07/08 | חינוך ילדים
העלייה לכיתה א' הינה מעבר נורמטיבי במעגל החיים. זהו מעבר חיובי המסמל התפתחות וצמיחה בהמשך לפרידה מהגן. עם זאת, חשוב מאד להתכונן אליו וככל שהילד יהיה מוכן יותר למעבר והמעבר יהפוך למוצלח, זורם וקל כך יגדל הסיכוי שיוכל לחוות צפייה והצלחה למעברים הבאים לחייו.
למאמר המלא...

איך להפוך את חופשת הקיץ מה"עונש הגדול" ל"חופש הגדול"?
12/07/08 | הורות
המאמר נותן מספר טיפים כיצד ניתן להפוך את חופשת הקיץ לחוויה משפחתית מהנה.
למאמר המלא...

מהו טיפול EMDR לחרדות, טראומות, פוביות ולחצים?
04/07/08 | פסיכולוגיה
Eye Movement Desensitization and Reprocessing ובעברית: הקהיה ועיבוד מחדש באמצעות תנועות עיניים. EMDR זו גישה אינטגרטיבית המשלבת אלמנטים מגישות פסיכולוגיות שונות כמו הדינמית, הקוגניטיבית-התנהגותית והבין-אישית. חלק נכבד מהטיפול מבוסס על כוחותיו הרגשיים של המטופל ועל יכולתו הטבעית לעבד מידע.
למאמר המלא...

הצבת גבולות לילדינו - מדוע וכיצד
25/06/08 | הורות
בולות הם יסוד חשוב והכרחי להתפתחות בריאה של ילדינו. הצבת הגבולות שומרת עליהם מפגיעה פיזית ומאפשרת להם התפתחות רגשית תקינה. המאמר מציג את חשיבותם של הגבולות וסוקר את המרכיבים המרכזיים בהצבתם תוך הבאת דוגמאות מחיי היום-יום.
למאמר המלא...

גברים המשתמשים באלימות כנגד בנות זוגם: תיאוריות, סיווג וטיפול
25/06/08 | אלימות במשפחה
דבריה של מלאני קליין, המצוטטים אצל Dutton (1998), מטיבים לתאר את התנהגותו האלימה של הגבר כלפי בת זוגתו:
"למעשה, התינוק אינו מכיר בקיומו של איש מלבדו ומצפה שכל רצונותיו יתמלאו. אך מה קורה כאשר ציפיות ורצונות אלו אינם מתמלאים? במידה מסוימת התינוק נעשה מודע לתלותיות שלו; הוא מגלה שהוא אינו יכול לספק לעצמו את כל צרכיו - הוא בוכה וצורח. הוא נעשה אגרסיבי. הוא באופן אוטומטי מתפוצץ בשנאה ובתשוקה אגרסיבית. אם הוא מרגיש ריקנות ובדידות...התגובה הופכת במהרה לבלתי נשלטת ומציפה...זעם אגרסיבי המביא לכאב ופ
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI