רוצה שימשכו אליך - תהיה מנהיג
נכתב על ידי: ניר מרום חנינה
תאריך: 28/02/09

אם גם אתם חוויתם את התחושה הזו שכולם עולים לבמות לקבל הכרת תודה, כאשר מאחוריהם יש מס' רב של מפיצים שזה עתה הצטרפו כנראה שאתם עדיין צריכים לעבוד על עצמכם.

בעסק שיווק רשתי אנשים נמשכים לאנשים וזה הכל. הדרך היחידה שמועמדים יירצו להיות בארגון שלכם ולבנות את העסק שלהם תלויה בכם בלבד, עליכם להפוך למנהיגים!

חישבו על זה כך, כאשר אתם הולכים לראיון עבודה כשכירים, הרי המנהל מראיין אתכם ובוחר האם אתם מתאימים לו ! הוא לא ייקח כל אחד רק משום שהמועמד רוצה. בשיווק רשתי נוצר מצב בו מרשתים משדרים למועמדים שלהם במצגת עצמה את העובדה שהעסק צריך לגדול ע"י מס' רב של אנשים, ושאתם תתוגמלו ע"י כך שאותו מועמד ייצטרף אליכם.מה בעצם נוצר כאן... מועמד אשר שמע שיש כאן הזדמנות עסקית אך יחד עם זאת מבין שאולי "הוא עומד להיות הפראייר" שיגרום לכם לקבל הכנסה ואז ורק אז הוא ייצטרך לשבור את הראש איך הוא עושה את אותה הפעולה עצמה. וכך נוצר מצב בו מרשתים יוצאים בהצהרות שווא על אופן תפעול העסק ( לא צריך למכור, נגייס מועמדים עבורך וכו') . כאשר בעצם מה שאמור להיות הוא  שהמועמד שומע שיש הזדמנות עסקית מדהימה אשר יכולה לענות לו על מס' בעיות וצרכים אך הוא מחפש מנהיג שילמד אותו, מורה דרך שידריך אותו אל עבר ההצלחה האישית שלו.

הרי אנחנו עסק של מערכות יחסים, אז מדוע להתחיל מערכת יחסים בצורה מניפולטיבית, הרי גם אם המועמד יצטרף אליכם, הוא ינשור משום שהוא הגיע בעל כורחו ומהסיבות הלא נכונות.

ואתם יודעים העסק שלנו הוא שיכפול וכך יוצא שבניתם ארגון שלם אשר פועל ממנטליות חסר ולא מנטליות של שפע.

בואו נהפוך את הדוגמא, אתם עורכים מצגת למועמד אך כל הזמן משדרים במילותיכם ובתודעכם את העובדה שאתם מראיינים אותו ולא מן ההכרח שהוא ייתקבל להזדמנות העסקית שלכם בסיומו של הראיון. במצב שכזה אתם עושים מס' דברים

•·         ממתגים את עצמכם כמנהיגים

•·         נותנים כבוד לעסק שלכם הרי לא כל אחד מתקבל ( בדיוק שלא כל אחד מתקבל למשטרה, ישנן דרישות מסויימות)

•·         גורמים למועמד להבין שהעובדה שהוא יתחיל את העסק תלויה אך ורק בו ובאיך שהוא יוכיח את עצמו בראיון.

•·         אתם נותנים לו להבין את התמונה השלמה בה אתם הופכים שותפים עסקיים אמיתיים

על מנת להפוך למנהיג אמיתי אנו חייבים לשנות את עצמינו, כן מנהיגות זו תכונה מולדת אך גם נלמדת ,הרי לא ייתכן שתרצו לשנות משהו ולא תוכלו רק משום "שלא נולדתם עם זה"

על מנת להפוך למנהיגים עליכם לצאת מאיזור הנוחות שלכם, ללמוד ולהתפתח. אני יכול לומר לכם שבאופן אישי, עשיתי עבודה עצמית עמוקה מאוד במהלך השנים האחרונות, על מנת לרכוש כישורים ויכולות אשר רציתי לרכוש אותם. על מנת להיות יותר עלינו להפוך ליותר, אנשים לא ייצטרפו אליכם אם הם לא יזהו את ה"ניצוץ" הזה בכם אשר יסביר להם "כן, אתה בידיים טובות".

מצ"ב סרטון אשר יסביר לכם את הנקודה הזו

על מנת לרכוש כישורי מנהיגות התחילו לקרוא ספרים של מנטורים מוערכים, אמליץ לכם על מס' מורים שכאלו אשר בהחלט "ינקו את עדשות המשקפים" שלכם.

•·         סטיבן קובי - "7 ההרגלים של אנשים אפקטיביים במיוחד" - "העיקר להתחיל בעיקר"

•·         ג'ון קנדי - "אמת או חובה"

•·         וואטלס ד. וואטלס - "הזכות להיות עשיר"

בשיווק הרשתי החדש אנשים מחפשים מנהיגים יותר מכל, זהו צורך פנימי וגם תקופתי. הכלים העצומים שהאינטרנט נותן לנו עדיין דטחפים אותנו לרכוש כישורי מנהיגות על מנת לייצר הצלחה בעסק שלנו.

יחד עם זאת צריך לדעת איך עושים זאת משום שכשם שהאינטרנט יכול לקדם כך הוא יכול להוריד אתכם.

בהזדמנות זו אני רוצה להודות לך על המנהיגות שאתה מפגין ע"י למידה ושיפור המיומנויות והכישורים שלך. באם אתה מעוניין לשאול אותי שאלה, להתייעץ או לשתף אותי בסיפור הצלחה אתה מוזמן לפנות אלי.

בברכה

ניר  חנינה


 
אודות המחבר

ניר מרום חנינה

מיתוג ושיווק באינטרנט

שיווק רשתי ושיווק מקוון

www.thesecretmlm.com

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article3705.aspx