דף הבית אינטרנט והחיים ברשת שיווק רשתי רוצה שימשכו אליך - תהיה מנהיג
רוצה שימשכו אליך - תהיה מנהיג
ניר מרום חנינה 28/02/09 |  צפיות: 3569

אם גם אתם חוויתם את התחושה הזו שכולם עולים לבמות לקבל הכרת תודה, כאשר מאחוריהם יש מס' רב של מפיצים שזה עתה הצטרפו כנראה שאתם עדיין צריכים לעבוד על עצמכם.

בעסק שיווק רשתי אנשים נמשכים לאנשים וזה הכל. הדרך היחידה שמועמדים יירצו להיות בארגון שלכם ולבנות את העסק שלהם תלויה בכם בלבד, עליכם להפוך למנהיגים!

חישבו על זה כך, כאשר אתם הולכים לראיון עבודה כשכירים, הרי המנהל מראיין אתכם ובוחר האם אתם מתאימים לו ! הוא לא ייקח כל אחד רק משום שהמועמד רוצה. בשיווק רשתי נוצר מצב בו מרשתים משדרים למועמדים שלהם במצגת עצמה את העובדה שהעסק צריך לגדול ע"י מס' רב של אנשים, ושאתם תתוגמלו ע"י כך שאותו מועמד ייצטרף אליכם.מה בעצם נוצר כאן... מועמד אשר שמע שיש כאן הזדמנות עסקית אך יחד עם זאת מבין שאולי "הוא עומד להיות הפראייר" שיגרום לכם לקבל הכנסה ואז ורק אז הוא ייצטרך לשבור את הראש איך הוא עושה את אותה הפעולה עצמה. וכך נוצר מצב בו מרשתים יוצאים בהצהרות שווא על אופן תפעול העסק ( לא צריך למכור, נגייס מועמדים עבורך וכו') . כאשר בעצם מה שאמור להיות הוא  שהמועמד שומע שיש הזדמנות עסקית מדהימה אשר יכולה לענות לו על מס' בעיות וצרכים אך הוא מחפש מנהיג שילמד אותו, מורה דרך שידריך אותו אל עבר ההצלחה האישית שלו.

הרי אנחנו עסק של מערכות יחסים, אז מדוע להתחיל מערכת יחסים בצורה מניפולטיבית, הרי גם אם המועמד יצטרף אליכם, הוא ינשור משום שהוא הגיע בעל כורחו ומהסיבות הלא נכונות.

ואתם יודעים העסק שלנו הוא שיכפול וכך יוצא שבניתם ארגון שלם אשר פועל ממנטליות חסר ולא מנטליות של שפע.

בואו נהפוך את הדוגמא, אתם עורכים מצגת למועמד אך כל הזמן משדרים במילותיכם ובתודעכם את העובדה שאתם מראיינים אותו ולא מן ההכרח שהוא ייתקבל להזדמנות העסקית שלכם בסיומו של הראיון. במצב שכזה אתם עושים מס' דברים

•·         ממתגים את עצמכם כמנהיגים

•·         נותנים כבוד לעסק שלכם הרי לא כל אחד מתקבל ( בדיוק שלא כל אחד מתקבל למשטרה, ישנן דרישות מסויימות)

•·         גורמים למועמד להבין שהעובדה שהוא יתחיל את העסק תלויה אך ורק בו ובאיך שהוא יוכיח את עצמו בראיון.

•·         אתם נותנים לו להבין את התמונה השלמה בה אתם הופכים שותפים עסקיים אמיתיים

על מנת להפוך למנהיג אמיתי אנו חייבים לשנות את עצמינו, כן מנהיגות זו תכונה מולדת אך גם נלמדת ,הרי לא ייתכן שתרצו לשנות משהו ולא תוכלו רק משום "שלא נולדתם עם זה"

על מנת להפוך למנהיגים עליכם לצאת מאיזור הנוחות שלכם, ללמוד ולהתפתח. אני יכול לומר לכם שבאופן אישי, עשיתי עבודה עצמית עמוקה מאוד במהלך השנים האחרונות, על מנת לרכוש כישורים ויכולות אשר רציתי לרכוש אותם. על מנת להיות יותר עלינו להפוך ליותר, אנשים לא ייצטרפו אליכם אם הם לא יזהו את ה"ניצוץ" הזה בכם אשר יסביר להם "כן, אתה בידיים טובות".

מצ"ב סרטון אשר יסביר לכם את הנקודה הזו

על מנת לרכוש כישורי מנהיגות התחילו לקרוא ספרים של מנטורים מוערכים, אמליץ לכם על מס' מורים שכאלו אשר בהחלט "ינקו את עדשות המשקפים" שלכם.

•·         סטיבן קובי - "7 ההרגלים של אנשים אפקטיביים במיוחד" - "העיקר להתחיל בעיקר"

•·         ג'ון קנדי - "אמת או חובה"

•·         וואטלס ד. וואטלס - "הזכות להיות עשיר"

בשיווק הרשתי החדש אנשים מחפשים מנהיגים יותר מכל, זהו צורך פנימי וגם תקופתי. הכלים העצומים שהאינטרנט נותן לנו עדיין דטחפים אותנו לרכוש כישורי מנהיגות על מנת לייצר הצלחה בעסק שלנו.

יחד עם זאת צריך לדעת איך עושים זאת משום שכשם שהאינטרנט יכול לקדם כך הוא יכול להוריד אתכם.

בהזדמנות זו אני רוצה להודות לך על המנהיגות שאתה מפגין ע"י למידה ושיפור המיומנויות והכישורים שלך. באם אתה מעוניין לשאול אותי שאלה, להתייעץ או לשתף אותי בסיפור הצלחה אתה מוזמן לפנות אלי.

בברכה

ניר  חנינה


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ניר מרום חנינה

ניר מרום חנינה

מיתוג ושיווק באינטרנט

שיווק רשתי ושיווק מקוון

www.thesecretmlm.com 


מאמרים נוספים מאת ניר מרום חנינה
 
איך לשווק את ההזדמנות העסקית שלכם
בשיווק הרשתי החדש ישנם כלים מדהימים למשוך אין ספור אנשים אליכם, האינטרנט חושף אותנו לקהלי יעד ממוקדים עבורינו בהם אנו "נרדפים" ע"י קבוצות מועמדים אשר מחפשות מנהיג אשר יעזור להם להשיג את הפתרון שלהם. בעסקים ובפרט בעסק שלנו ישנו אלמנט הנקרא "חוק המספרים". הרי אנו בשיווק רשתי מעבירים אנשים דרך "משפך " אשר בסופו של תהליך יוצא אדם אחד או שניים אשר מעוניינים בהזדמנות העסקית שלנו ובנו .תחשבו עם כמה אנשים חדשים ביום אתם יכולים לדבר ? בהתחשב בעובדה שאתם מוגבלים בשעות יממה... 4 אנשים ? 10 אנשים? ע"י חשיפה באינטרנט אתם מעבירים עשרות ומאות אנשים ביום דרך המשפך שלכם וכל זה יוצר שבסופו של תהליך אחוז הצירו

איך תשווקו את המוצרים שלכם כמו מטורפים
המוצר שלכם הוא מעולה ואני בטוח שיש לו קהל מעריצים אשר נהנה מאוד מהתוצאות שהוא נותן.הבעיה היחידה שלו היא שהוא לא מדבר. על מנת שהמוצר שלכם יעבור ידיים, ז"א יניב לכם רווחים אתם חייבים לדבר בשמו.

רוצה שימשכו אליך - תהיה מנהיג
אם גם אתם חוויתם את התחושה הזו שכולם עולים לבמות לקבל הכרת תודה, כאשר מאחוריהם יש מס' רב של מפיצים שזה עתה הצטרפו כנראה שאתם עדיין צריכים לעבוד על עצמכם.

בעסק שיווק רשתי אנשים נמשכים לאנשים וזה הכל. הדרך היחידה שמועמדים


כיצד לשווק את המוצרים שלכם
ישנם מפיצים אשר "קופאים" כאשר שואלים אותם את השאלה הפשוטה הזו... "אז במה אתה עוסק" ? אני יודע שאני בתחילת דרכי נאלצתי להמציא כל מיני שמות למושג אשר קיים באופן חוקי ומנצח - "אני משווק רשתי, נעים מאוד".
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI