דף הבית ניר מרום חנינה

ניר מרום חנינה

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה:
אתר אינטרנט:  www.thesecretmlm.com
טלפון:
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:

ניר מרום חנינה- עוסק בשיווק רשתי, יזם בנשמה. מוטו לחיים - כל אחד יכול אם רק יעז

מעצב פנים ובעל סטודיו מניקן לעיצוב מסחרי
מאמרים נוספים מאת ניר מרום חנינה
 
איך לשווק את ההזדמנות העסקית שלכם
28/02/09 | שיווק רשתי
בשיווק הרשתי החדש ישנם כלים מדהימים למשוך אין ספור אנשים אליכם, האינטרנט חושף אותנו לקהלי יעד ממוקדים עבורינו בהם אנו "נרדפים" ע"י קבוצות מועמדים אשר מחפשות מנהיג אשר יעזור להם להשיג את הפתרון שלהם. בעסקים ובפרט בעסק שלנו ישנו אלמנט הנקרא "חוק המספרים". הרי אנו בשיווק רשתי מעבירים אנשים דרך "משפך " אשר בסופו של תהליך יוצא אדם אחד או שניים אשר מעוניינים בהזדמנות העסקית שלנו ובנו .תחשבו עם כמה אנשים חדשים ביום אתם יכולים לדבר ? בהתחשב בעובדה שאתם מוגבלים בשעות יממה... 4 אנשים ? 10 אנשים? ע"י חשיפה באינטרנט אתם מעבירים עשרות ומאות אנשים ביום דרך המשפך שלכם וכל זה יוצר שבסופו של תהליך אחוז הצירו
למאמר המלא...

איך תשווקו את המוצרים שלכם כמו מטורפים
28/02/09 | שיווק רשתי
המוצר שלכם הוא מעולה ואני בטוח שיש לו קהל מעריצים אשר נהנה מאוד מהתוצאות שהוא נותן.הבעיה היחידה שלו היא שהוא לא מדבר. על מנת שהמוצר שלכם יעבור ידיים, ז"א יניב לכם רווחים אתם חייבים לדבר בשמו.
למאמר המלא...

רוצה שימשכו אליך - תהיה מנהיג
28/02/09 | שיווק רשתי
אם גם אתם חוויתם את התחושה הזו שכולם עולים לבמות לקבל הכרת תודה, כאשר מאחוריהם יש מס' רב של מפיצים שזה עתה הצטרפו כנראה שאתם עדיין צריכים לעבוד על עצמכם.

בעסק שיווק רשתי אנשים נמשכים לאנשים וזה הכל. הדרך היחידה שמועמדים
למאמר המלא...

כיצד לשווק את המוצרים שלכם
28/02/09 | שיווק רשתי
ישנם מפיצים אשר "קופאים" כאשר שואלים אותם את השאלה הפשוטה הזו... "אז במה אתה עוסק" ? אני יודע שאני בתחילת דרכי נאלצתי להמציא כל מיני שמות למושג אשר קיים באופן חוקי ומנצח - "אני משווק רשתי, נעים מאוד".
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI