דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים רצפות פרקט
רצפות פרקט
Butters Sckotch 22/11/10 |  צפיות: 4017

אם ריצוף הפרקטים נותן בית אלגנטיות מסורתית, פרקט הוא צעד מעבר הקורות ישר רגיל של ריצוף עץ. במקרה שאתה לא יודע בדיוק מה פרקט הוא, שזה כל צורה של עיצוב נוי הקשורים ריצוף עץ. הרצפה על גן בוסטון סלטיקס בו לשחק הוא רצפת הפרקט הבולטת ביותר. זה יכול לכלול חיתוך עץ אחידה לחתיכות גיאומטריות לתת את הרצפה דפוס או שזה יכול לערב שחבור מורכבת יותר של היער שונים כדי לתת מראה בהתאמה אישית מלאה. רצפות מצועצע כי אתה יכול לדמיין בארמון או מוזיאון הם high-end דוגמאות של פרקטים.
עלויות נוספות טבעו של ריצוף זה אומר שזה הולך לעלות יותר מ ריצוף עץ אחרים, אבל אתה יכול לשלוט הרבה יותר יקר שהוא מקבל. אפשרות פרקטים הבסיסי הוא באמת לא יותר מאשר בנפרד לחתוך חתיכות של ריצוף העץ כדי ליצור מרקם. מרקם זה יכול לשפר את היופי של ריצוף עץ שלך ללא גרימת את המחיר כדי לצאת ספירלה של שליטה. את המחיר של בחירות מורכבת יותר מעורבים יערות מרובים יהיה תלוי על מיני העצים אתה משתמש ואת המורכבות של העיצוב. אלה יותר עיצובים נוי עשויים גם לדרוש לסיים יותר באיכות גבוהה, טיפול, ואת טכניקת ההדבקה הגבלת אפשרויות לקיצוץ בהוצאות פתוח ריצוף עץ רגיל. ברגע שיש לך הבנה ראשונית של מה אתה רוצה ריצוף עץ שלך, קבלן צריך להיות מסוגל לתת לך הערכה על העלות הנוספת.
השמים הם הגבול אם אתה אדם נוטה אמנותי, אתה יכול לעצב הרצפה שלך. רוב קבלני פרקטים עכשיו יש ייצור מונחה מחשב, מה שאומר שאתה יכול לספק להם את העיצוב שלכם והם יכולים לגרום לזה לקרות. אם אתה אוהב את הרעיון של עיצוב הרצפה שלך אבל חושבת שאולי אתה צריך חוות דעת שנייה, אתה תמיד יכול לעצב תבנית משלך ולהציג אותו קבלן ריצוף מומחה. הם כנראה יכולים להראות לכם מודל בקנה מידה גדול יותר של מה התבנית תיראה ולהציע הצעות לגבי מה עובד ומה לא עובד. ברור, אתה יכול גם לתת את הקבלן מושג מה אתה רוצה לראות מה הם באים עם. הנקודה היא לזכור חלק ממהות של הפרקט הוא להיות ייחודי בהתאמה אישית.

ריצוף פרקט אם אתה מחפש משהו אפילו יותר מפואר, אולי כדאי שתשקול מדליון. המדליונים הם בקפידה עיגולים דקורטיביים להציב באמצע פרקט: תחשבו משהו בין חלון הזכוכית הצבעונית לבין הפסיפס בחול בודהיסטית. המדליונים הם בדרך כלל מתאים יותר הגדרות יוקרתית מאוד.
ערבוב התאמת עם גבולות משהו אחר מומלץ לשקול עם פרקט הוא מסגור העיצוב עם גבול קבוע או באמצעות הפרקט עצמו כמו גבול. באמצעות פרקט כגבול יכול לתת חדר כשרון נוסף ללא קבלת מחיר מופקע מדי. מצד שני, מסגור הפרקט עם הגבול קרש רגיל מדגישה את הפרקטים. כאשר כל הכבוד, זה עושה את הרצפה לקחת על הופעתו מהממת של שטח השטיח מעץ


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Butters Sckotch


 


מאמרים נוספים מאת Butters Sckotch
 
התקנות פרקט
עסק התקנות הפרקטים הוא שוק רווי ותחרותי שאין כמוהו, כל זאת החל בגלל הפוטנציאל של הרווח שגלום בשוק הפרקטים, לכן המצב שנוצר הוא שיש ספקים של לוחות פרקט, ויש מתקינים, בדרך כלל הספקים מציעים מגוון מוצרים כמו דקים, טפטים, וילונות שטיחים ושטיחים מקיר לקיר. כמובן שהם מציעים גם מגוון סוגים של פרקט, הנפוצים שבהם זה פרקט למינציה ופרקט עץ טבעי.

דודי שמש - טל סחר
דודי שמש הם מתקנים המשמשים לחימום מים ומתבססים על אנרגיית השמש. נוסף על כך, השימוש באנרגיה סולארית על-ידי דודי שמש הוא ידידותי לסביבה.

למה עברתי להסעות בירושלים לעובדים שלי
12/12/10 | תעשייה
בתור בעל מפעל באזור ירושלים, אני מעסיק 80 עובדים, ואחת הבעיות הגדולות שלי בעסק הוא שימור העובדים. השכר שאני יכול לשלם הוא לא גבוהה במיוחד, כי מה לעשות אני מתחרה עם חברות מהמזרח שמייבאות במחירים שהשוק הישראלי לא יכול לעמוד בהם. אז בשביל לשמר עובדים אני הייתי צריך לחשוב על דרכים מקוריות יותר לגרום לעובדים להישאר.

פרקטים, עצים ועיצובים.
28/11/10 | ריהוט
פרקטים, ורצפות עץ הן ללא ספק יופי אמיתי בעיצוב הבית, עץ מלווה את הקיום האנושי, ונמצא בבתים בצורה של רהיטי עץ מכל הסוגים.

מיסוי משקיעי נדל"ן ומקרקעין
השקעה בנדל"ן ומקרקעין, בארץ ובשאר העולם, הופכת ליותר ויותר אטרקטיבית עבור המשקיע הישראלי. עם זאת, השקעה בנדל"ן ומקרקעין כרוכה בסיכונים רבים, כמו החשיפה להיבטי המיסוי שונים העלולים להשפיע משמעותית על כדאיות ההשקעה,והוצאות נלוות כמו למשל הוצאות על עורך דין מקרקעין

שיפוץ - פרקטים לבית
22/11/10 | שיפוצים
משפצים את הבית למראה חדש לחלוטין? אין הרבה דברים שמשנים את מראה החלל מקצה לקצה כמו התקנת פרקטים על כל רצפת חדרי הבית. פרקטים לא רק מביאים שינוי מוחלט לחזותו של כל חלל וחלל, הם גם משנים באופן דרסטי את ההרגשה בתוכו – זהו אינו ריצוף ככל הרצפות שאתם מכירים. יש בריצוף פרקטים חמימות מיוחדת, ביתית ונעימה, שמשדרגת את התחושה בבית, ובמיוחד בעונת החורף הקרירה.

רצפות פרקט
22/11/10 | שיפוצים
אם ריצוף הפרקטים נותן בית אלגנטיות מסורתית, פרקט הוא צעד מעבר הקורות ישר רגיל של ריצוף עץ. במקרה שאתה לא יודע בדיוק מה פרקט הוא, שזה כל צורה של עיצוב נוי הקשורים ריצוף עץ. הרצפה על גן בוסטון סלטיקס בו לשחק הוא רצפת הפרקט הבולטת ביותר. זה יכול לכלול חיתוך עץ אחידה לחתיכות גיאומטריות לתת את הרצפה דפוס או שזה יכול לערב שחבור מורכבת יותר של היער שונים כדי לתת מראה בהתאמה אישית מלאה. רצפות מצועצע כי אתה יכול לדמיין בארמון או מוזיאון הם high-end דוגמאות של פרקטים.

פרקטים - היסודות
22/11/10 | שיפוצים
בעבר, ריצוף עץ היה מצרך מותרות שרק אנשים אמידים יכלו להרשות לעצמם, אך עם כניסת חומר הפרקט, התמונה השתנתה כיום עם ההתקדמות בייצור ושימוש בחומרים זמינים לכל, כל אחד יכול להרשות לעצמו רצפת פרקטים. בנוסף, ריצוף פרקטים מעץ במבוק הפך לפופולארי יותר ויותר ככל שלאנשים עלתה המודעות לאיכות הסביבה, לחומרים ירוקים והטרנד הכי חזק כיום: בנייה ירוקה.רצפת פרקטים נותנת לנו אפשרות להנות מבית מעוצב, והיתרון הגדול שלה הוא שקל לטפל בכל סוגי הפרקטים והם לא דורשים תחזוקה מסובכת או יקרה.

שימוש חוזר בפרקטים
22/11/10 | שיפוצים
האם ניתן בכלל לפרק פרקטים ולהרכיבם מחדש? כן בהחלט ניתן לפרק ולהרכיב מחדש רצפת פרקט.

עונתיות של פרקטים ושטיחים
22/11/10 | שיפוצים
כיום השימוש בשטיחים או פרקט לבית ולמשרד הפך לנפוץ ביותר, הם מתאימים לכל החלקים בבית כמו הסלון המסדרונות, החדרים ואפילו מדרגות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI