דף הבית בידור ופנאי קולנוע מהיר ועצבני 5 לצפייה ישירה
מהיר ועצבני 5 לצפייה ישירה
strm 30/04/11 |  צפיות: 34107

הסרט מהיר ועצבני 5 אשר יצא בתאריך ה12/05/11 לאקרנים בישראל מגולל את הסיפור של חברותו של דומיניק (מגולם על ידיי וין דיזל), הפעם דום ובריאן (פול ווקר) נמלטים מידי החוק עקב סיכסוך עם המשטרה וה- FBI מפני שהם התעסקו עם סחר בסמים.

הסרט מהיר ועצבני 5 לצפייה ישירה מבוים על ידיי ג'סטין לין (Justin Lin) אשר להזכירכם ביים סרטים נוספים כדוגמת:

1. מבוא לסטטיסטיקה
2. ריקוד פרשני
3. יותר מזל מחר
4. Spotlighting
5. אנאפוליס
6. לסיים את המשחק

וכמו כן חלק ניכר מסדרת סרטי מהיר ועצבני (החל מהסרט השלישי).

בנוסף לכך תסריט הסרט הוכן על ידיי התסריטאי כריס מורגן (Chris Morgan) אשר בקורות חיים שלו ניתן למצוא את כתיבת התסריט למהיר ועצבני 3 (טוקיו דריפט) וכמו כן לסרט הנוכחי שהולך לשבור קופות, הסרט המדובר הוא כמובן מהיר ועצבני 5 לצפייה ישירה.


כמו כן בסרט משחק הראפר לודקריס בתור טג' (להזכירכם הראפר לודקריס הינו בין הראפרים הבולטים כיום בארצות הברית, הוא אחראי למספר להיטים גדולים וגם ללהיט של ג'סטין ביבר בשם "Baby".

שחקנים נוספים עיקריים במהיר ועצבני קודמים משחקים גם בחלק החדש שעומד לצאת, הלא הם דומיניק ( דום ), בריאן וגל גדות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 strm


 


מאמרים נוספים מאת strm
 
יעד סופי 5 לצפייה ישירה
05/07/11 | קולנוע
הסרט החמישי בסדרת הסרטים שלעולם לא נמאס לראות. למי שלא מכיר סדרת הסרטים "יעד סופי" היא ז'אנר בין סרט אימה ולבין סרט מתח עתיר שבחים בעל עלילה המותירה את הצורה במחשבות גם לאחר הצפייה בסרט.

סופר 8 לצפייה ישירה
05/07/11 | קולנוע
סופר 8 לצפייה ישירה הינו סרט מבית היוצר של סטיבן ספילברג והבמאי ג'יי ג'יי אברהמס. בסרט צפוי להיות סצנות שונות בין סצנות פעולה, מדע בדיוני ואימה. מכולם יוצא הסרט עם עלילה מרתקת ביותר שמביאות לסרט סופר 8 לצפייה ישירה הרבה ביקורות שונות.

בדרך לחתונה עוצרים בבנגקוק לצפייה ישירה
21/05/11 | קולנוע
הסרט בדרך לחתונה עוצרים בבנקוק לצפייה ישירה הינו המשך לקומדיה הקורעת וההיסטרית "בדרך לחתונה עוצרים בווגאס" שסחפה את העולם בשנת 2009.
הפעם החבורה הולכת לחתונה של סטו אשר מתקיימת בבנגקוק וההסטוריה חוזרת על עצמה.


שודדי הקאריביים 4 לצפייה ישירה
18/05/11 | קולנוע
שודדי הקאריביים 4 לצפייה ישירה: זרמים זרים (באנגלית: Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides) הינו סרט הרפתקאות מבית היוצר של דיסני הפקות, זהו הסרט הרביעי בסדרת סרטי שודדי הקאריביים.

סרטים לצפייה ישירה ברשת האינטרנט
07/05/11 | קולנוע
שימוש סרטים לצפייה ישירה - לכל אדם ישנם סדרי עדיפויות שונים, תחביבים שונים ופרטים המעסיקים אותו במשך הזמן. פעילות אחת שניתן להגיד שמשותפת לרוב האוכלוסייה היא צפייה ישירה בסרטים בזמן הפנוי, צפייה שלעיתים מתחילה כאמצעי להעברת הזמן ובהמשך כתחביב לכל דבר.

מהיר ועצבני 5 לצפייה ישירה
30/04/11 | קולנוע
הסרט מהיר ועצבני 5 לצפייה ישירה אשר יצא בתאריך ה12/05/11 לאקרנים בישראל מגולל את הסיפור של חברותו של דומיניק (מגולם על ידיי וין דיזל), הפעם דום ובריאן (פול ווקר) נמלטים מידי החוק עקב סיכסוך עם המשטרה וה- FBI מפני שהם התעסקו עם סחר בסמים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI