דף הבית בידור ופנאי קולנוע שודדי הקאריביים 4 לצפייה ישירה
שודדי הקאריביים 4 לצפייה ישירה
strm 18/05/11 |  צפיות: 20540

שודדי הקאריביים 4 לצפייה ישירה: זרמים זרים (באנגלית: Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides) הינו סרט הרפתקאות מבית היוצר של דיסני הפקות, זהו הסרט הרביעי בסדרת סרטי שודדי הקאריביים. הסרט יצא לבתי הקולנוע בארץ ב18 למאי ולעומת זאת בבתי הקולנוע בארצות הברית ב20 למאי. בהמשך לסרטים הקודמים (תיבה של איש מת), ג'ק ספארו (הדמות הראשית של סדרת הסרטים שודדי הקאריביים), אשר מגולם על ידיי השחקן המוכר ג'וני דפ הינו בחיפוש אחרי מעיין הנעורים, אשר מעניק חיי נצח ככל הנראה.

שודדי הים הקאריביים הם שודדי ים שפעלו במאה ה-17 ובמאה ה-18 בים הקריבי, במרכז אמריקה, בקרבת איי הבהאמה והאיטי. שודדי הים הקאריביים נודעו בעיקר בזכות אכזריותם וכך גם מזוהים הדמויות מתוך הסרט שודדי הקאריביים 4 לצפייה ישירה מבית היוצר של דיסני הפקות.

בסרט זה בנוסף נוסף לג'וני דפ וג'פרי ראש מככבים בסרט איאן מקשיין כשחור הזקן, פנלופה קרוז כביתו אנג'ליקה וקית' ריצ'רדס כקפטן טיג.

בפארק השעשועים "דיסני-לנד" אשר  נמצא בבעלותם של חברת דיסני ניתן למצוא מתקן בשם "שודדי הקאריביים".
המתקן נפתח לראשונה בשנת 1967 והיה הגדול במתקנים המשתמשים באודיו אנימטרוניקה באותה עת, כמו כן מתקן זה היה המתקן האחרון שמייסד חברת דיסני "וולט דיסני" היה מעורב במהלך תכנונו.

בשנת 2000 חברת וולט דיסני השיקה משחק מחשב אשר מבוסס על הרפתקאות שודדי הקאריביים בשם "שודדי הקאריביים: הקרב על זהב שודדי הים", המשחק כולל מסע מלא דרך עולם וירטואלי ודרך המחשב / קונסולת המשחקים (בזמנו הקונסולה המובילה הייתה פלייסטיישן 1 מבית סוני).

בעקבות סדרת הסרטים שודדי הקאריביים 4 צפויים מספר שינויים במתקן אשר נמצא בפארק השעשועים "דיסני-לנד".
הנה תיאור של השינויים השונים אשר המתקן עבר בשנת 2006, כמו כן בשנת 2011 יבוצעו שינויים חדשים בעקבות יציאת הסרט החדש "זרמים זרים": יופיע במתקן רב החובל ברבוסה (המופיע בסרט הראשון) ודיווי ג'ונס (המופיע בסרט השני).

המתקן מתוכנן להיבנות, בשינויים קלים, גם בדיסנילנד (הונג קונג).

הסרט שודדי הקאריביים החדש ('זרמים זרים') הולך להיות להיט גדול ושווה צפייה!

שודדי הקאריביים 4 לצפייה ישירה


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 strm


 


מאמרים נוספים מאת strm
 
יעד סופי 5 לצפייה ישירה
05/07/11 | קולנוע
הסרט החמישי בסדרת הסרטים שלעולם לא נמאס לראות. למי שלא מכיר סדרת הסרטים "יעד סופי" היא ז'אנר בין סרט אימה ולבין סרט מתח עתיר שבחים בעל עלילה המותירה את הצורה במחשבות גם לאחר הצפייה בסרט.

סופר 8 לצפייה ישירה
05/07/11 | קולנוע
סופר 8 לצפייה ישירה הינו סרט מבית היוצר של סטיבן ספילברג והבמאי ג'יי ג'יי אברהמס. בסרט צפוי להיות סצנות שונות בין סצנות פעולה, מדע בדיוני ואימה. מכולם יוצא הסרט עם עלילה מרתקת ביותר שמביאות לסרט סופר 8 לצפייה ישירה הרבה ביקורות שונות.

בדרך לחתונה עוצרים בבנגקוק לצפייה ישירה
21/05/11 | קולנוע
הסרט בדרך לחתונה עוצרים בבנקוק לצפייה ישירה הינו המשך לקומדיה הקורעת וההיסטרית "בדרך לחתונה עוצרים בווגאס" שסחפה את העולם בשנת 2009.
הפעם החבורה הולכת לחתונה של סטו אשר מתקיימת בבנגקוק וההסטוריה חוזרת על עצמה.


שודדי הקאריביים 4 לצפייה ישירה
18/05/11 | קולנוע
שודדי הקאריביים 4 לצפייה ישירה: זרמים זרים (באנגלית: Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides) הינו סרט הרפתקאות מבית היוצר של דיסני הפקות, זהו הסרט הרביעי בסדרת סרטי שודדי הקאריביים.

סרטים לצפייה ישירה ברשת האינטרנט
07/05/11 | קולנוע
שימוש סרטים לצפייה ישירה - לכל אדם ישנם סדרי עדיפויות שונים, תחביבים שונים ופרטים המעסיקים אותו במשך הזמן. פעילות אחת שניתן להגיד שמשותפת לרוב האוכלוסייה היא צפייה ישירה בסרטים בזמן הפנוי, צפייה שלעיתים מתחילה כאמצעי להעברת הזמן ובהמשך כתחביב לכל דבר.

מהיר ועצבני 5 לצפייה ישירה
30/04/11 | קולנוע
הסרט מהיר ועצבני 5 לצפייה ישירה אשר יצא בתאריך ה12/05/11 לאקרנים בישראל מגולל את הסיפור של חברותו של דומיניק (מגולם על ידיי וין דיזל), הפעם דום ובריאן (פול ווקר) נמלטים מידי החוק עקב סיכסוך עם המשטרה וה- FBI מפני שהם התעסקו עם סחר בסמים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI