דף הבית בית משפחה וזוגיות אירועים וחתונות איפה חוגגים?
איפה חוגגים?
nataly28 07/09/11 |  צפיות: 5289

עצות לארגון אירוע יחודי- מי לא חולם על ארוע שלא יפסיקו לדבר, אבל מה בכלל אורחים זוכרים? הלבוש, הקינוחים, הריקודים, וכמובן את העיצוב. יתכן שתופתעו מהתוצאות, אולם לרוב המכובדים אותם מאפיינים חשובים, ועל אלה נשים דגש.

איפה חוגגים?


האולם שתבחרו צריך לשקף אתכם ואת מה שאתם מייצגים. וילה בסביון תקרין אקסקולוסיביות, חתונה בשקיעה בים תקרין תמימות, גן חגיגי ירמוז על מעמדכם הגבוה בעוד אולם איורעים צנוע יעיד על חמימות משפחתית.

זכרו שהכי פשוט לפנטז על ארוע אקסקלוסבי ומופצץ, אבל לרוב שלאחר שלב התכנון מבינים בעלי האירוע שלצערם זה לאמה שלמעשה הם רצו. אז לפני ששוכרים גן אירועים תחשבו מעבר לדימיון אם באמת האולם הזה משקף אתכם .

תפריט הארוע

נגמרה ההתמודדות עם אולם אירועים בפתח תקווה? ללא עוררין אחד ההספקטים שצריכים לשקול בכובד ראש זה האוכל שיוגש למוזמנים. יכול להיות שזה נשמע מוגזם, אך רוב האנשים רוצים מאוד ליהנות והנושא המרכזי בחשיבותו הוא התפריט שיוגש.

טרם בחירת המנות תבדקו טוב טוב מי המוזמנים שיתפסו את החלק הגדול ביותר בטקס שלכם. אם נופל בחלקכם ומדובר במוזמנים מהמעמד הממוצע, שאוהבים אוכל ביתי, כדאי ללכת לכיוון של מנות פשוטות יותר. אם לשימחתכם מדובר בחבר'ה צעירים משנות ה-2010 כדאי לנסות מנות גורמה, אם זו בכלל יום הולדת והרוב יהיו בה בני נוער אז ברור כשמש שצריך ללכת על אוכל ילדותי יותר הכולל בופיצה, ציפ'ס ועוד.

ברוב המקריםאף פעם לא ניתן לרצות את כולם, לכן רצוי לקבוע תפריט פשוט ומורכב, ייחודי ופופולארי. כך יש יותר סיכוי שיהיו לכלל האורחים יותר אופציות לבחור מתוכן. לסיכום, מוטב שיהיו הרבה אופציות מאשר רק כמה מנות בודדות.

עיצוב האולם

אם יש לכם מעט זמןואתם באמת רוצים להשפיע עלרוב המוזמנים, תחשבו על רעיון , משהו מיוחד ובאופן מיוחד משהו שחשוב לכם שהאורחים יבינו. בדומה לבחירת האולם, גם כן הסגנון היחודי עושה רושם.

בכל הקשור לזה באמת ובתמים אין סוף; הכל אפשרי , או לחילופין אפשר להדגיש רק דברים אחדים; צבעי האירוע (חתונה אדומה, עיצוב רק בצבע מסוים), נוף מלאכותי (ציפורים,עצים) עיצוב החופה וכו', רק תאפשרו לעצמכם להתפרע. לעיתים קורה שאירוע אישי משתנה והופך לגם האירוע שלההורים של בעל השמחה, בגלל זה בעיקר בנושא זה, זה המקום הטבעי לתת ביטוי לעצמכם.

מתלבטים לגבי אולם אירועים כשר?

האופציה הכי קלה היא לנסות לרצות את כולם, אך שלא תשכחו שבסופו של דבר זה היום הגדול שלכם. היה ויש נושא שאין אופציה שאתם לשכוח ממנולמרות שהוא, מפריע למשפחתך, אז תעמדו על שלכם. תסבירו למי שזה מפריע לו בצורה הכי פשוטה שאפשר שזה סופו של יום הרגע שלכם. תלכו עם הרגש ובחרו במשהו שהכי משקף את אישיותכם.

אם אתם עדין צריכיםמאמרים נוספים על תחום זה המשיכו לקרוא, וחגגו אירוע מהנה!

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 nataly28


 


מאמרים נוספים מאת nataly28
 
ברית ובריתה במקום מיוחד
מאמר זה נסביר לכם על המספר הרב של הברירות והתכנונים שיעמדו בדרככם בשביל ארוע הברית.

מזל שיש מתרגמים
08/09/11 | בלשנות
בימינו החיים הם מאוד גלובליים, ומרביתנו נעזרים באופן קבוע באינפורמציה שמגיעה מחו"ל. אם לא היינו יכולים לתרגם טקסטים אלה לשפה שאנו מכירים, היינו מפסידים מידע חשוב ושימושי.

אולמות אירועים בהוד השרון
הילד הראשון בדרך? אחראיים על אירוע משפחתי בלתי נשכח ואתם פשוט לא יודעים איך עושים את זה?

ספרים מתורגמים
08/09/11 | בלשנות
מי יודע לתרגם טוב? איך מתרגמים טקסטים מורכבים? בטקסט הזה אפשר לקרוא קצת על תרגום ספרדית.

ארוע בשמורה יפהיפייה
כל זוג שהתנסה בעבר בעריכת ארוע כזה או אחר מכיר את הבעיה הזאת - איך לארגן ארוע מרהיב אבל שונה? ניתן לרגש את המוזמנים שלכם בלי גימיקים קלישאתיים?

לאהוב בלשנות
08/09/11 | בלשנות
החיים של היום הם גלובליים, ובלי לשים לב אנו עושים שימוש מידי יום באינפורמציה מחו"ל. בלי היכולת לתרגם מידע זה לשפה שאנו מכירים, לעולם לא היינו נחשפים למידע חשוב ומעניין.

מפנטזת על חתונה מיוחדת?
יכול להיות שתופתעו מהתוצאות, אבל לרוב האורחים חשובים אותם אספקטים, ועל החשובים נשים דגש מיוחד.

הפקה של מפגש משפחתי
מחפשים ללמוד יותר על מיתחתנים? מאמר זה יעזור לכם בכל כל פרט משמעותי שצריך להכיר אל אירועים.

ניסיון ורקע בבלשנות
07/09/11 | שפות
ללא היכולת לתרגם את הטקסטים לשפה שאנו מכירים, לעולם לא היינו נחשפים למידע אודות תרבויות אחרות.

איפה חוגגים?
זכרו שהכי פשוט לפנטז על ארוע אקסקלוסבי ומופצץ, אבל לרוב שלאחר שלב התכנון מבינים בעלי האירוע שלצערם זה לא מה שלמעשה הם רצו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI