דף הבית בית משפחה וזוגיות אירועים וחתונות ברית ובריתה במקום מיוחד
ברית ובריתה במקום מיוחד
nataly28 08/09/11 |  צפיות: 5485
נולד לכם תינוק חדש? רוצים לערוך טקס?

בימינו, אירוע ברית הוא הרבה מעבר לחובה דתית, אלא הילולה כבירה; המשפחה המאושרת חוגגת את התוספת למשפחה בנוכחות חברים ובני משפחה בגן, עם מגוון מאכלים, שתייה מובחרת ומוסיקה לפי בחירה. במאמר זה נסביר לכם על המספר הרב של הברירות והתכנונים שיעמדו בדרככם בשביל ארוע הברית.

לפני שנתחיל, אולי כדאי לבדוקמקום לברית בנתניה.

יש שטוענים שפעולת החיתוך היא יותר בריאה מהשארת העורלה. בטקסט זה לא נדון בהאם זה טוב, אלא נפרט על הברית.

כיצד תתכננו טקס ברית מילה?

הרבה אנשים לא יערכו את פעולת החיתוך באותו הארוע עם חגיגת הברית, אבל זה מקובל. מוהלים מוסמכים ניתן למצוא באתרים שונים או על ידי המלצות. מוהל לוקח כ2000 שקלים, לפי הסמכתו. בתוך התעריף הזה יש התחייבות עבור ביקור בית לפני הברית, מאחר וחובת המוהל לבדוק אם התינוק אכן בריא דיו לעבור ברית.

גן אירועים בו יערך הארוע זו בחירה שלכם לגמרי; כדאי להחליט על מתחם אירועים נגיש גאוגרפית ושימלא אחר הדרישות. צריכים עוד מידע לגבי אולמות אירועים כשרים? קראו עוד.

מה קורה כשהטקס נגמר?

בניגוד לבריתה, שהיא מסיבה, המילה היא פרוצדורה כירורגית, בגלל זה, נתמקד יותר בברית. אחרי פעולת החיתוך, אחריות המוהל היא לשים לב שהתינוק לא מדמם ושהתחבושות לא גורמות ללחץ. כהורים, תפקידכם הוא לשים לב שהתינוק מתנהג כרגיל, סה"כ לא נראה מוזר ויכול להשתין. אם אתם לא בטוחים - פנו למיון בדחיפות! עוד בנושא, מספר גדול של מוהלים יבקרו את ביתכם לאחר שהברית הסתיימה, על מנת לדעת בוודאות שהילד אכן מחלים וכדי להוריד את החבישה.

אחרי שקיבלתם עוד אינפורמציה, צרו לכם את ברית המילה אותה תכננתם זמן רב. יש לכם אפשרות לערוך ברית שגרתית, או לעניין את המוזמנים עם אירוע מיוחד. תוכלו לספר בדיחות, להכין הופעה, ועשרות אפשרויות אחרות, כי לטקס ברית המילה אין חוקים קפדניים. אין ספק, מסיבת הברית היא עבור הילד, אך מעשית - החגיגה היא שלכם.

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 nataly28


 


מאמרים נוספים מאת nataly28
 
ברית ובריתה במקום מיוחד
מאמר זה נסביר לכם על המספר הרב של הברירות והתכנונים שיעמדו בדרככם בשביל ארוע הברית.

מזל שיש מתרגמים
08/09/11 | בלשנות
בימינו החיים הם מאוד גלובליים, ומרביתנו נעזרים באופן קבוע באינפורמציה שמגיעה מחו"ל. אם לא היינו יכולים לתרגם טקסטים אלה לשפה שאנו מכירים, היינו מפסידים מידע חשוב ושימושי.

אולמות אירועים בהוד השרון
הילד הראשון בדרך? אחראיים על אירוע משפחתי בלתי נשכח ואתם פשוט לא יודעים איך עושים את זה?

ספרים מתורגמים
08/09/11 | בלשנות
מי יודע לתרגם טוב? איך מתרגמים טקסטים מורכבים? בטקסט הזה אפשר לקרוא קצת על תרגום ספרדית.

ארוע בשמורה יפהיפייה
כל זוג שהתנסה בעבר בעריכת ארוע כזה או אחר מכיר את הבעיה הזאת - איך לארגן ארוע מרהיב אבל שונה? ניתן לרגש את המוזמנים שלכם בלי גימיקים קלישאתיים?

לאהוב בלשנות
08/09/11 | בלשנות
החיים של היום הם גלובליים, ובלי לשים לב אנו עושים שימוש מידי יום באינפורמציה מחו"ל. בלי היכולת לתרגם מידע זה לשפה שאנו מכירים, לעולם לא היינו נחשפים למידע חשוב ומעניין.

מפנטזת על חתונה מיוחדת?
יכול להיות שתופתעו מהתוצאות, אבל לרוב האורחים חשובים אותם אספקטים, ועל החשובים נשים דגש מיוחד.

הפקה של מפגש משפחתי
מחפשים ללמוד יותר על מיתחתנים? מאמר זה יעזור לכם בכל כל פרט משמעותי שצריך להכיר אל אירועים.

ניסיון ורקע בבלשנות
07/09/11 | שפות
ללא היכולת לתרגם את הטקסטים לשפה שאנו מכירים, לעולם לא היינו נחשפים למידע אודות תרבויות אחרות.

איפה חוגגים?
זכרו שהכי פשוט לפנטז על ארוע אקסקלוסבי ומופצץ, אבל לרוב שלאחר שלב התכנון מבינים בעלי האירוע שלצערם זה לא מה שלמעשה הם רצו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI