דף הבית תחבורה ורכב אופנועים טיפים לקניית מצבר לאופנוע
טיפים לקניית מצבר לאופנוע
topseach 10/01/12 |  צפיות: 13951

מדבר יהודה, שמונה בערב. אתם רוכבים על האופנוע ונהנים מהטיול בנופים היפים של הארץ, כשלפתע המנוע של האופנוע שלכם דומם. הלך המצבר. אחרי עשרות טלפונים ושעות של ציפייה לגרר, המצבר הזה בהחלט פוגע בחופשה שהייתה אמורה להיות רגועה יותר. איך מוצאים את המצבר הטוב ביותר לאופנוע ומונעים תקלות שכאלה? מיד תגלו.

בדיקת המצבר לאופנוע

אם אתם מרכיבים מצבר לאופנוע או מצבר לקטנוע בעצמכם, בדקו מספר דברים לפני שאתם מתחילים במלאכה. מצבר לקטנוע צריך לשבת במקום מתאים, כשהוא מחוזק באופן מיטבי – כלומר שהוא לא יזוז במהלך הנסיעה. מדובר בפרט שרבים נוהגים להמעיט בחשיבותו, ואולם מצבר לאופנוע שלא יהיה מחוזק מספיק עלול להיסדק מהר מאוד.

כדי לוודא שרכשתם מצבר לקטנוע באיכות טובה, רכשו אותו רק אצל המשווק המורשה של החברה המייצרת מצבר לאופנוע או קטנוע שלכם. בדקו את החברה המשווקת את המצבר המתאים ביותר עבורכם, ובדקו דרכה את החנות המשווקת אותו באופן בלעדי. קניית מצבר לאופנוע אצל משווק מורשה תאפשר לכם גם לקבל תעודת אחריות שתכסה נזקים עתידיים.

סוגי מצבר לקטנוע קיים מגוון סוגים של מצבר לאופנוע או לקטנוע, הנבדלים האחד מן השני בחומר שממנו הם עשויים. ניתן למצוא מצברים המבוססים על חומצות וג'ל, מצברים יבשים או רטובים, ועוד. לכל אחד מהסוגים הללו יש יתרונות וחסרונות משלו.

תוכלו להחליט מראש מה מידת ההשקעה שלכם במצבר. אם אתם קצרים בכסף או מעוניינים ברכישה של מצבר זמני, עד שתקבלו חדש, תוכלו לקנות מצבר משומש – אמנם תעודת האחריות עליו תהיה לזמן קצר יותר, אולם הוא יעשה את אותה עבודה של מצבר חדש, לא פחות. לעומת מצבר חדש שיצא הרגע מהאריזה, מצבר משומש נמכר לאחר שנטען מחדש ונמכר ללקוח. לכן יש לוודא כי ברור לכל מהו סוג המצבר הנמכר...


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 topseach


 


מאמרים נוספים מאת topseach
 
תפאורות לירידים ואירועים
ירידים המציגים תפאורה מרשימה מעוררים עניין באמצעי התקשורת וזוכים לפרסום רב. ישנם מקרים בהם היריד כה מעורר התפעלות עד כי מבקרים מכל רחבי הארץ ממהרים למקום בכדי לחזות בעצמם בפלא

שירותי הנהלת חשבונות וחשבות בשפה האנגלית
שירותי חשבות חיוניים בעבור כל חברה או עסק, השירותים מתאימים לעסקים קטנים עם 2-3 עובדים וכמובן שעבור חברות גדולות שמעסיקות עשרות עובדים. חברות שנמצאות בבעלות זרה או פועלות לגיוס משקיעים בחו"ל זקוקות לשירותי הנהלת חשבונות באנגלית.

אימון אישי לחיים עשירים
ההבדל בין אימון אישי לחיים ואימון עסקי בא לידי ביטוי בתכנים המקצועיים. בשני סוגי האימונים פועל המאמן לחיזוק התכונות החיוביות של האדם, אך את האימון העסקי נהוג לכוון לחיזוק כישורים ספציפיים.

הכנת משכורות וראיית חשבון
רואי חשבון חשבי שכר משתמשים בתוכנות מחשב ומערכות מיוחדות לחישוב וניהול משכורות. התוכנות ממזערות את הסיכוי לטעויות ומייעלות את תהליכי העבודה

מנופאות בארץ
19/09/12 | שיפוצים
חפשו באתרי האינטרנט השונים בקטגוריות דרושים מנופאים ותתפלאו למצוא חברות המוכנות להעביר את המועמדים לעבודה שלהם קורס מנופאים מלא על חשבונם.

לטיפול בנשירת שיער- מינוקסי 5
מינוקסי 5 למשל דורש ידע כללי על תוצאות, סימפטומים ותופעות שונות, בררו באופן מקיף עם הרוקח את כל השאלות.

קורסים למקצועות האינטרנט
כמו קורס פיתוח אפליקציות גם קורס פרסום באינטרנט הוא פלטפורמה נהדרת עבור מפתח או מעצב פרילנס שמבקש לעשות פריצת דרך ולשדרג את עצמו או את משרדו בתחום האינטרנט

תפאורות לירידים – כי ההמונים כבר בדרך
כשאנו ניגשים לבחירת חברה התעבוד לצידנו בהפקת האירוע, חשוב לבחור בכזו בעלת ידע רב בכל האמור בהלכות תפאורות חוץ ופנים, ומתמחה בהקמת מתחמי ירידים לכל פרטיהם - החל ממבנים ארעיים, אוהלים והצללות, דרך הקמת במות ויציעים ועד הפרטים הקטנים .

עדשות מגע יומיות
עדשות המגע יומיות ועדשות מגע חודשיות משדרגות פלאים את ההנאה מהרכבת העדשות ומקילה באופן משמעותי על אוכלוסיות מסויימות כמו קשישים וילדים את השימוש.

מולטי ויטמין - לא רק לאטלטים וספורטאים
מולטי ויטמין - למי מתאים וחשוב לצרוך תוספי תזונה או מולטי ויטמין? מולטי ויטמין מכיל מגוון רב של ויטמינים ומינרלים החיוניים לגופנו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI