דף הבית חינוך ולימודים לימודי תעודה ומקצוע קורסים למקצועות האינטרנט
קורסים למקצועות האינטרנט
topseach 19/09/12 |  צפיות: 4189

מה שמפריד בין עסק מצליח מאד לבין עסק מדשדש הוא הדרך בה הוא זוכה למיתוג, פרסום ושיווק. הנתונים כיום מצביעים על כך שעסקים המופיעים ברשת האינטרנט ומגובים באתר בית אטרקטיבי, מעוצב וידידותי למשתמש זוכים לכמות כניסות גדולה הרבה יותר ולהצלחה מסחרית טובה באופן משמעותי.

עם פרוץ מהפכת הסמארטפונים לחיינו נראה כי בשנים הקרובות ההתמודדות על נתחי הפרסום והשיווק ברשת תועבר בהתאם גם למערכת הסלולרית ומי שלא יתהדר באפליקציה ייחודית, סביר להניח יישאר מאחור. כל בית עסק שיגבה את עצמו באפליקציה מושכת ואטרקטיבית עבור האנדרואיד או האייפון יזכה להגדיל את קהל הלקוחות הפוטנציאלי ואת כוח המכירה של המוצר או השירות אותו הוא מספק.

שתי העובדות הללו הביאו לגידול אדיר בביקוש לאנשי פיתוח, פרסום ושיווק ברשת. אנשי המקצוע הללו המתמחים באמצעות קורסים מתאימים מכירים את עולם התוכן לפני ולפנים ומעניקים לבתי העסק את האסטרטגייה הנכונה ביותר לקידום העסק שלהם.

קורס פיתוח אפליקציות

בקורס לפיתוח אפליקציות זוכה המפתח להכיר את עולם האפליקציות. ללמוד כיצד יש לבנות את תשתית האפליקציה בהתאם לכל הצרכים של הלקוחף לתדמית הקיימת שלו, למוצרים אותם הוא משווק ולשירות אותו הוא נותן. המפתח שם דגש על קהל הלקוחות המשתנה בין לקוח ללקוח, משלב גם עיצוב גרפי מתאים ועוד, זאת באמצעות פיתוח אפליקציה מתאימה ובאמצעות בניית מערך פרסום באינטרנט בעל השפעה ממוקדת ותואמת את צרכיו של העסק.

קורס פיתוח אפליקציות נועד לא רק למתחילים בתחום אלא גם למי שכבר עוסק בעולם המחשבים אך מעוניים להגדיל את אספקט הידיעות שלו ואת תחום ההתמקצעות שלו.

קורס פרסום באינטרנט

כמו קורס פיתוח אפליקציות גם קורס פרסום באינטרנט הוא פלטפורמה נהדרת עבור מפתח או מעצב פרילנס שמבקש לעשות פריצת דרך ולשדרג את עצמו או את משרדו בתחום האינטרנט. בקורס נלמדים כל יסודות הפרסום לרבות בניית מערך פרסומי, תכנון אסטרטגיות פרסום, התאמת אמצעי קידום ועוד.

שני בקורסים הנ"ל מתאימים גם למי שעושה את צעדיו הראשונים בתחום ורוצה להפוך למקצוען אמיתי, יש לבדוק במהלך פגישת ההתאמה אפשרות לקורס בסיס לחיזוק תשתית הידע ולאחר מכן השתלבות פשוטה וקלה בקורסים המקצועיים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 topseach


 


מאמרים נוספים מאת topseach
 
תפאורות לירידים ואירועים
ירידים המציגים תפאורה מרשימה מעוררים עניין באמצעי התקשורת וזוכים לפרסום רב. ישנם מקרים בהם היריד כה מעורר התפעלות עד כי מבקרים מכל רחבי הארץ ממהרים למקום בכדי לחזות בעצמם בפלא

שירותי הנהלת חשבונות וחשבות בשפה האנגלית
שירותי חשבות חיוניים בעבור כל חברה או עסק, השירותים מתאימים לעסקים קטנים עם 2-3 עובדים וכמובן שעבור חברות גדולות שמעסיקות עשרות עובדים. חברות שנמצאות בבעלות זרה או פועלות לגיוס משקיעים בחו"ל זקוקות לשירותי הנהלת חשבונות באנגלית.

אימון אישי לחיים עשירים
ההבדל בין אימון אישי לחיים ואימון עסקי בא לידי ביטוי בתכנים המקצועיים. בשני סוגי האימונים פועל המאמן לחיזוק התכונות החיוביות של האדם, אך את האימון העסקי נהוג לכוון לחיזוק כישורים ספציפיים.

הכנת משכורות וראיית חשבון
רואי חשבון חשבי שכר משתמשים בתוכנות מחשב ומערכות מיוחדות לחישוב וניהול משכורות. התוכנות ממזערות את הסיכוי לטעויות ומייעלות את תהליכי העבודה

מנופאות בארץ
19/09/12 | שיפוצים
חפשו באתרי האינטרנט השונים בקטגוריות דרושים מנופאים ותתפלאו למצוא חברות המוכנות להעביר את המועמדים לעבודה שלהם קורס מנופאים מלא על חשבונם.

לטיפול בנשירת שיער- מינוקסי 5
מינוקסי 5 למשל דורש ידע כללי על תוצאות, סימפטומים ותופעות שונות, בררו באופן מקיף עם הרוקח את כל השאלות.

קורסים למקצועות האינטרנט
כמו קורס פיתוח אפליקציות גם קורס פרסום באינטרנט הוא פלטפורמה נהדרת עבור מפתח או מעצב פרילנס שמבקש לעשות פריצת דרך ולשדרג את עצמו או את משרדו בתחום האינטרנט

תפאורות לירידים – כי ההמונים כבר בדרך
כשאנו ניגשים לבחירת חברה התעבוד לצידנו בהפקת האירוע, חשוב לבחור בכזו בעלת ידע רב בכל האמור בהלכות תפאורות חוץ ופנים, ומתמחה בהקמת מתחמי ירידים לכל פרטיהם - החל ממבנים ארעיים, אוהלים והצללות, דרך הקמת במות ויציעים ועד הפרטים הקטנים .

עדשות מגע יומיות
עדשות המגע יומיות ועדשות מגע חודשיות משדרגות פלאים את ההנאה מהרכבת העדשות ומקילה באופן משמעותי על אוכלוסיות מסויימות כמו קשישים וילדים את השימוש.

מולטי ויטמין - לא רק לאטלטים וספורטאים
מולטי ויטמין - למי מתאים וחשוב לצרוך תוספי תזונה או מולטי ויטמין? מולטי ויטמין מכיל מגוון רב של ויטמינים ומינרלים החיוניים לגופנו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI