דף הבית מתכונים ואוכל מתכונים - אחר מחיר קולר מים קרים
מחיר קולר מים קרים
אקבולוט יעקוב 19/01/12 |  צפיות: 5010

בריאות ומים

מי עוד לא יודע כמה חשוב לצרוך מים? ללא מים על כדור הארץ, לא היינו מתפתחים, וגם בימינו כולם צריכים מים. מה שצריך לשאול זה איזה מים אתם צורכים, אם הם טובים למשפחה שלכם ואיך הינכם מספקים מים לבית.

כל השיטות לדאוג למים בבית

לכל משפחה בישראל איזשהו פתרון שונה לסוגייה הזו; חלק מהבתים צורכים מים מהברז, יש כאלה שמרתיחים מים ויש כאלה שמביאים כל שבוע מים מינרליים. לכל השיטות כללו קיימים חסרונות ואף אחת מאלה לא ממש חסכונית. מהו הפתרון?

מים טובים - קולר מים קרים

הפיתרון הכי חסכוני שיש היום זה ללא ספק בר מים ביתי. על מנת לדעת שהמים שלנו אינם מכילים חלקיקים שיכולים להזיק לנו, צריך להציב מיני בר מים מקצועי. לא כל ברי המים יטהרו חיידקים וממש לא כולם יהיו מסוגלים לסנן מתכות מסוכנות, בדיוק מהסיבה הזאת חשוב מאוד לבדוק לגבי העניין המסוים הזה ברגע רכישת בר המים.

רוצים לדעת יותר לגבי מתקן שתייה?

ברי מים חדישים מאפשרים לנו לא רק לצרוך מים טובים יותר, אלא גם להנות מפיצ'רים שימושיים. עכשיו אפשר לכוון אוטומטית את המים לכל טמפרטורה, למזוג כמות מדויקת ואף להחליט על צבע הבר. ככה ניתן בקלות לחסוך במשאבים ובסוף החודש לחסוך לא מעט.

באמצעות מיניבר מים ביתי, אפשר לדעת בוודאות שתמיד תוכלו למצוא מים נקיים לשתייה. חייבים עכשיו מים חמים בשביל התה? זאת ממש לא בעיה, ניתן לשתות מים נקיים כשיתחשק לכם ובלי שום הגבלה. העניין קוסם לכם?

מיניבר מים זו שיטה פשוטה להנות ממי שתייה בבית, אך לפני שקונים בר מים צריך לדעת יותר על התחום. בשביל עוד מידע על סינון מים, גלשו לאתר האינטרנט. לרוויה!

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אקבולוט יעקוב


 


מאמרים נוספים מאת אקבולוט יעקוב
 
תכנון טיול לארה"ב בצורה אופטימלית
חלק גדול מפרוצדורת הוצאת הויזה אפשר לבצע על ידי דף השגרירות באינטרנט. ברר באתרי השגרירויות ואולי תוכל לחסוך טרטורים מיותרים.

טפטים מחירים והמלצות
22/01/12 | ריהוט
מרבית האנשים נוכחים שעות רבות בתוך הבית, והמראה מאוד משפיע על מצב הרוח. זאת הסיבה שרבים אומרים ששינוי וחידוש אחת לכמה חודשים, לווא דווקא שיפוץ נרחב, עשוי לשנות לגמרי את האופן בו אנו תופסים את מקום מגורינו.

תזמורת חתונות מקצועית
22/01/12 | חתונות
מעבר לדברים השיגרתיים שהתרגלנו לראות בארועים קטנים, יש עשרות רעיונות מעניינים שנכנסו לאחרונה וצוברים תאוצה. מה למשל? דוכני אוכל אקזוטיים, בריכות ועוד אטרקציות מטריפות. עם זאת בכל דרך שתבחר סופר חשוב שתזכור שבסוף יש גם הרבה מכובדים, מסיבה זו בדיוק רצוי שתנסה לכוון למכנה הגדול ביותר.

עבודת חוקר פרטי בחיפה
22/01/12 | חקירות
כאשר אנחנו נמצאים בבית, סוגרים את העסק ללילה למשך הלילה, או פורשים לפעילויות הפנאי שלנו, זכותנו לעשות כך מתוך הידיעה שאין אפשרות להיכנס למקום ללא הסכמה, לשדוד רכוש או חלילה, לגרום אפילו לחבלה גופנית.

מועדונים לבת מצווה ברחובות והסביבה
22/01/12 | חתונות
יהיה עלינו לערוך חישוב של מספר המוזמנים, ועל בסיס נתון זה - לחשב את גודל האירוע. יש להקפיד להזמין רק את מי שבוודאות ישמחו לבוא ושתרצו שיגיעו. דעו גם מראש שמתחם אירועים יותר מדיי גדול יעביר ריחוק רב בין האורחים.

עלות עורך דין לתעבורה
כאשר אתם נפגשים בפעם הראשונה עם משרד של עורכי-דין, מומלץ לוודא האם הוא בכלל מתאים למקרה שלכם. לא כל המשרדים מתעסקים בכל סוגי השירותים המשפטיים.

המלצות על אולמות אירועים פתח תקווה
22/01/12 | חתונות
התאמה אישית היא דבר שאנשים מוכנים לשלם עבורו, ניתן למצוא לא מעט אנשים שירצו בסופו של דבר לקחת את השירותים השונים מעסקים נפרדים כדי שיוכלו לחגוג אירוע שתפור עליהם בצורה הטובה ביותר בעל מקצוע מקצועי ומיומן יהיה זה שיוכל לחשוב עבורכם ולתת לכם את מיטב האופציות היצירתיות והאיכותיות שניתן למצוא היום שיתאימו לחגיגה שלכם.

עוזרים לכם לבחור מתנה לבוס
22/01/12 | צרכנות
הרעיון המקורי של הדפסת תמונות לא נחשב לחדשני במיוחד, אבל עדיין מרבית האפשרויות הפוטנציאליות בענף - גורמות לו להיראות לבבי ואורגינאלי.

איפה שווה לחפש מקומות לבר מצווה
בארוע פרטי אין צורך בהרבה שיקולים פיננסיים או שיקולים לוגיסטיים, ועם זאת אפשר עדיין לחוש אווירה כללית של מועד גדול והנאה גדולה, דוגמת בריתה או ימי הולדת.

מחיר קולר מים קרים
לכל משפחה בישראל איזשהו פתרון שונה לסוגייה הזו; חלק מהבתים צורכים מים מהברז, יש כאלה שמרתיחים מים ויש כאלה שמביאים כל שבוע מים מינרליים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI