דף הבית רפואה ובריאות הפסקת עישון מה כל כך כיף בלעשן סיגריות?
מה כל כך כיף בלעשן סיגריות?
menu velet 28/03/12 |  צפיות: 14193

גוברים על הניקוטין. איזה פרק זמן ייקח לכם להפסיק לעשן לצמיתות? יום - יומיים, קצת מעל שבוע, 7 חודשים, מקסימום שנתיים? בדוגרי,לא פשוטלהעריך. לרוב האנשים העישון הוא יותר מעוד תחביב, הוא צורך, ולצערנו הרב, כמה שמתמכרים ל"הובי" הממכר הזה בשלב מוקדם יותר כך קל פחות להיגמל.

חווית הסיגריות שלי החלה בחו"ל בכיתה ט', מה שהתחיל כקריאת תיגר חברתית, לצערי נמשך ונמשך כסוג של אובססיה,עד שהפסקתי לפני שנה.

אם גם אתם מנפגעי העישון, או החבר שלכם, ואתם ממש צריכים חומר לגבינזקי עישון הגעתם למקום הנכון.

מהן הדרכים שקיימות בשביל להיגמל?

בתקופה בה אנו חיים, יש המוןדרכים ושיטות להיגמל סופית, אך איך באמתיודעים מה עובד?מחקרים מראים שזהאישי לחלוטין, ועל כן רצוי לשאול ולדברעם חברים בעלי אישיות דומה לשלכם, בשביל לדעת איך ומה עזר להם בתהליך הגמילה מהעישון.

סיגריות זו התרופה?

יש את אלו שפשוט אומרים לעצמם: אני לעשן מפסיק והם מצליחים , ולאלו שלא, יש את השיטות שמצליחות לעזור:

מטפלים וטיפולים - כמו לדוגמה טיפול תרופתי , דיקור סיני וכו'. (מאוד חשוב לשים לב שחלק מהתרופות והטיפולים מצריכים מרשם רופא ועלולים לעורר תופעות לוואי לא קלות, ועל כן מומלץ לבדוק בצורה יסודית מה אתם לוקחים).

מאמרים וספרים - יש מאמרים וספרים שנתנו השראה להרבה מעשנים להיגמל מעישון, כמו לדוגמא הדרך הקלה להפסיק לעשן, ספרים לדוגמת זה עזרו אף למספר מפורסמים בארץ ובחו"ל להפסיק לתמיד - כמוהזמרת הגדולה בריטני ספירס ובעלי אמפרית ורג'ין .

סדנאות ומפגשי תמיכה - קימות הרבה סדנאות במגוון מתכונות, שאת רובןאפשר למצוא ברשת. הן מבוססות על תמיכה של חברי הקבוצה בפרט, בדומה למפגשי עזרה למכורים לניתוחים פלסטיים .

כמו שהסברתי קודם, לא חסרים דרכים ואופציות לשים סוף לעישון, אך לרוב הדבר שחסר זה הרצון, הרצון להגיד "אחרונה ודיי" "היום אני מפסיק". ברגעשעושים את הצעד המשמעותי, ההמשך יהיה יותר פשוט וקל, בעיקר אם למזלכם יש לכם תמיכה מהסביבה, זו התרופה שלי.

נקודה נוספת לסיום, תזכרו תמיד שהעשן פוגע בכולם - בקרובי משפחה, בעמיתים לעבודה ואפילו בחיות.

אם הינכם רוצים להפסיק לעשן ומעוניינים למצוא עוד מידע אתם מוזמנים להיועץ עימי.

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 menu velet


 


מאמרים נוספים מאת menu velet
 
רשתות ליונים מציקות
יש סיבה לחיות בסבל אם אפשר בקלות לפתור אחת ולתמיד את הבעיה? מדבירים מוסמכים מסוגלים לפתור בקלות את הבעיה, לטהר את האזור הנפגע ולבסוף לשים קץ לפולשים. לעיתים קרובות לא תצטרכו לערוך הדברה יותר מפעם אחת. מתי בדיוק חשוב לקרוא לשירות הדברה?

שולחנות משחק לאירועים משמחים
יש מאגר רחב של סופר אטרקציות שאפשר לשלב שללא ספק יתרמו רגעים קטנים של אושר לארוע שלכם. מה שכן, בכל רעיון שתבחרו משמעותי שלא תשכחו מי האורחים שלכם שיגיעו לערב שלכם ולפי זה להחליט על האטרקציות.

צילום מוצר לקטלוג
08/08/12 | צילום
מדפיסים שלט לעסק? עושים פלייר מושקע? מעוניינים לבנות אתר פרטי להצגת העסק? צלם יוכל לסייע לכם לכל המטרות הללו.

בשביל מה צריך בוסטר לרכב?
כשצעירים הופכים להורים הם גם ישר מגלים לא מעט בעיות שכמובן שבכלל לא שמעו עליהן בעבר. פתאום צריך להביא לול, אוכל מסוים, לדאוג לסורגים מיוחדים ולעשות שינוי קיצוני בהתנהגות שלנו.

אטרקציות לאירועים ושמחות
במסיבה אישית יחסית לא צריך הרבה שיקולים פיננסיים ודרישות לוגיסטיות, ולעומת זאת עוד קיימת רוח של שימחה והנאה, בסטייל של שמחות משפחתיות או ימי נישואין. תאמו את כמות האורחים עפ"י גודלו של הארוע וביחס לגודל המקום.

מעבדה לתיקון אייפון 4
כיום המציאות היא של תקופה טכנולוגית חדשה - זמן הסמארטפונים, תקופה בה הטלפון הוא הרבה מעבר לטלפון פשוט הוא מחשב אישי, הוא מצלמה, הוא שעון ולמעשה חוץ מלהדליק לנו את הדוד כבר אפשרי לנהל דרכו כמעט את הכל .

אם אתם צריכים שירותי צילום ברית או בריתה
30/07/12 | צילום
מתחתנים? עושים מסיבה גדולה? בעולם המודרני אין אפשרות שלא לקחת צוות צילום שלם לשם תיעוד את כל מה שקורה מהערב הגדול שלכם. בעתיד הכניסו את ה-DVD או עיינו באלבום התמונות וביחד תוכלו לראות את הרגעים הבלתי נשכחים.

מגנטים לאירוע המיוחד שלכם
26/07/12 | צילום
מדי פעם אנחנו שוכרים שירותי צילום בשביל לתעד תקופה מיוחדת: צילום שנתי של המשפחה למסגור ותלייה בבית, צילום של הקטנים כל כמה חודשים, צילום תקופת ההיריון ותיעוד פרק הזמן המיוחד הזה בחיים

מה היתרונות של פתרונות ענן?
אם כבר קניתם אתר אינטרנט, דאגתם לעצב אותו, העליתם אליו תוכן רציני והשקעתם בו זמן, מחשבה וכסף - זה הרגע לדבר על אחסון אתרים.

עריכת קליפ בת מצווה מרגש
מחפשים איך לחגוג יום הולדת שונה? אירוע גדול כבד לכם? במקרים מסויימים נרצה לציין אירוע מסויים, אך מצד שני, נעדיף שלא להפיק אירוע ענק.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI