דף הבית ניתוחים פלסטיים

מאמרים בנושא ניתוחים פלסטיים

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
משדרגים את המראה עם חומצה
השינויים בתחום האסתטיקה הובילו אל התבלטות בכל הנוגע לטיפולים שמסייעים לשמר מראה צעיר ככל האפשר, וכעת עם חומצה היאלורונית בהזרקה פשוטה כל אחד יכול להיראות צעיר מכפי שהוא במאוד
למאמר המלא...

ניתוחים פלסטיים – מה שרואים במראה
04/11/16 |  מאת: אורי | ניתוחים פלסטיים
אלפי אנשים בישראל עוברים מדי שנה ניתוחים פלסטיים, שלעיתים מערבים היבט קוסמטי בלבד ופעמים אחרות גם פן רפואי
למאמר המלא...

האם מתיחת פנים הוא פתרון יעיל להעלמת קמטים?
התשובה היא בהחלט כן. למעשה מדובר בטיפול היעיל ביותר הקיים היום, על אף שלל הטיפולים החיצוניים המוצעים. חשוב לציין שהטיפולים החדשניים שאינם כרוכים בניתוח כירורגי הם טיפולים יעילים המשיגים את התוצאה הרצויה, אך ההבדל הגדול בינם ובין ניתוח מתיחת פנים הוא שאלו הם טיפול זמניים בלבד, ויש לבצע אותם אחת לתקופה על מנת לשמור על המראה. ביצוע מתיחה של עור הפנים הוא ניתוח כירורגי שהשפעתו נותרת לאורך שנים ארוכות, ללא כל צורך לחידוש הטיפול.
למאמר המלא...

ניתוח מתיחת פנים לחידוד המראה החיצוני
לעתים, אנו חשים כי עור הפנים שלנו בוגד בנו, וזה קורה בעיקר כאשר אנו נעשים מבוגרים יותר. סוגים עיקריים של עיוותי פנים הם היווצרות קמטים – אבל לא במקומות המוכרים לנו מסרטי טלנובלות. במציאות, צמד קמטים נוצר, גם בגילאים לא מבוגרים מדי, באזור הלסת התחתונה, והוא עלול לזלוג לתוך הצוואר. קמטים עלולים להיווצר גם במעלה המצח, בצורה אופקית. לכך, יש פתרון אחד שיכול ביעף – להציל את המצב: ניתוח מתיחת פנים. כאן תוכלו ללמוד הכל אודות הדרך לניתוח מוצלח במיוחד.
למאמר המלא...

טיפול מילוי קמטים בפנים
סובלים מקמטים? יש לזה פתרון! טיפול ייחודי למילוי קמטים יישר את עור הפנים שלכם ויהפוך אותם להיות צעירים ורעננים כבעבר!
למאמר המלא...

מזותרפיה
מזותרפיה הינה שיטת טיפול המבוססת על הזרקת מנות קטנות של חומרים שונים, כדוגמת חומרים הומאופתיים, בצורה תת-עורית או שטחית.
למאמר המלא...

הליך הצמדת אוזניים
לעיתים אוזן של ילד, (או של מבוגר), בולטת באופן ניכר. מספיקה אוזן בולטת אחת על מנת לגרוע מהאסתטיקה של מכלול הפנים. מכאן שניתוח הצמדת אוזניים נועד לטפל בהיבט החזותי
למאמר המלא...

יש פתרון- הגדלת חזה
רבות כבר נחקר אודות ביטחון עצמי ודימוי גוף וכאשר מדובר על גוף האישה אין להתעלם מגודל החזה, צורתו והפרופורציות שלו ביחס לכלל הגוף. על כן אם אישה מרגישה לא שלמה עם החזה, חולמת על חזה יותר גדול, או מבקשת להיפרד מהחזיות המרופדות, אין היא צריכה לחשוב כ"כ הרבה וע"י ניתוח אסתטי יחסית פשוט היא יכול לשנות את הנתונים הטבעיים, יכולה להחזיק בחזה לו תמיד קיוותה.
למאמר המלא...

הרמת חזה לעיצוב מושלם של השדיים
אין ספק כי בתהליך ההתבגרות עם כל הלידות וההנקות, עם השינויים במשקל ועם חוסר הגמישות של העור בהתבגרותנו, השדיים של האישה משנים צורתם, צונחים ומתרוקנים לעיתים.
למאמר המלא...

ניתוח הסרת משקפיים בלייזר
ניתוח הסרת משקפיים בלייזר מאפשר להפטר מהמשקפיים בזמן קצר.
למאמר המלא...
1 2 3 4 5 עמוד הבא >
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI