דף הבית בית משפחה וזוגיות בגידות להגן על הזוגיות
להגן על הזוגיות
דפנה לוטן 01/04/12 |  צפיות: 14038

מערכת זוגיות טובה היא עמוד התווך לחיי אושר. במקרה שמרגישים שהיחסיםמתערערים חשוב ביותר להתאמץ לטפל במה שמטריד לפני שבוחרים להיפרד.

אינספורזוגות מנסים לברר מהן הדרכים האפשריות לשמירה על האהבה? האם הכל נגמר, אואולי עוד יש אופציה לצקת תוכן חדש לתוך היחסים אשר התערערו? טיפול זוגיותייתן לכם מסגרת טובה ומעודדת לאיתור ולפתרון הבעיות ביחסים. אימון או ייעוץזוגי מסוגל להציע לבני הזוג כלים אשר יסייעו בהתמודדות קשיים במערכתהיחסים הזוגית.

אינספור סיבות עשויות לגרום סדקים בחיי הזוגיות, החלמבגידה ועד מעשים אלימים. אך פרידה אינה הפתרון היחיד. לפני שבוחריםלהיפרד, תמיד עוד אפשר לנסות לפנות למטפל המסוגל לסייע ולהחזיר את הקשרהזוגי לדרך המלך.

זוגות רבים בוחרים ללכת על צעד אחר לדוגמה פנייה לחוקר פרטי פתרון בעייתי אבל לפעמים זה יכול להיות טוב. פנייה לכיוון של חברת חקירות צריך להיות הפתרון האחרון עבורכם ויש לשקול דרכים אחרות לפני שתעשו את הצעד הזה.

חשובלזכור שייעוץ זוגי הוא לא פיתרון של קסם וזה לא אומר שכל בעיה בחייהזוגיות תיפתר בהכרח במסגרת הטיפולית. הכוונה בטיפול זוגי הוא בהנחייה שלאיש מקצוע, שמכוונת לגשר על פערים. ותחת כל סיטואיציה שלא תהיה הטיפול אינויכול להציע פתרון לזוגות שפשוט אינם מתאימים האחד לשני, דבר המתגלה פעמיםרבות אחרי שמקיימים קשר זוגי של שנים.

אולם דעו שאם אתם לא שבעירצון מהקשר הזוגי שלכם, אינ נקיטת צעדים לשיפור מצבכם יכול להווצר מצב בוהקשר יגווע עד כי לא יישאר מה לשקם, מצב שבו יעילות הטיפול היא אפסית. אךאם תחליטו להיפרד במהלך הטיפול, יעוץ זוגי עשוי לתת לכם את הכלים לעשות זאתבצורה הבריאה ביותר, ובסופו של דבר גם מזה עשוי לצמוח משהו חיובי.

אם אתם רוצים מדריכים על חוקרים פרטיים חזרו אלינו בהקדם ובדקו מאמרים על יחסים וזוגיות או היכנסו לאתר שלנו וקראו מידע רב, טיפים והמלצות ועוד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דפנה לוטן


 


מאמרים נוספים מאת דפנה לוטן
 
זקוקים לתיקון מקררים?
18/10/12 | שיפוצים
מחובר לחשמל ואת החלק הפנימי נקו עם מטלית לחה. את האבק שהצטבר בחלקו האחורי של המקרר יש לנקות בעדינות עם מברשת או לשאוב עם שואב אבק.

רשלנות רפואית בניתוח
ועסקית יכולה להגיע לפתרון. הכל כרוך במאמץ משותף תחת הנחיה של איש מקצוע המכוונת לפתרון משברים

תיקוני שיש בבית
18/10/12 | שיפוצים
ניסיון ומיומנות של הרצפים. לעיתים בזמן הריצוף, צצות בעיות, לדוגמא: רצפה לא ישרה, איכות לא טובה של אריחים ועוד. רצף מנוסה יכול לעלות על כל בעיה מראש, עליכם

איך להתקין מעקות אלומיניום?
18/10/12 | שיפוצים
סעיפים כמו שינויים בתעריף העבודה, לוחות הזמנים וגם את תנאי התשלום. חוזה שכזה ישרת אתכם במקרים

מידע על תיקון מנעולים
להזמין שירות בחינם. אם לא, מחיר עבור ביקור של פורץ מנעולים תל אביב היא עד מאתיים ש"ח, תלוי במורכבות

הזעת יתר בכפות הידיים
לנסות ולשפוט את הצלחתו של ניתוח האף ממש אחרי הורדת התחבושת, יש צורך להיות סבלניים תוך שבועיים-שלושה הנפיחות תחלוף והאזור המטופל יקבל את

היכן קונים סוכך חלון?
18/10/12 | שיפוצים
מאוד לקבל 3-4 הצעות מחיר שיהיו מפורטות כולל מחירי התקנה. לעתים קרובות עדיף להשקיע

השוואת ביטוח צד ג
18/10/12 | ביטוח רכב
חוות דעת בדקו עם ידידים או מכרים קרובים, אולי להם יש מכונית בדיוק כמו שיש לכם

צריכים טכנאי מחשבים?
18/10/12 | שיפוצים
להציג לכם את עבודותיו, אם עדיין יש לכם ספקות נסו ללכת לפגישה עם רעיונות מוגדרים ככל האפשר לגבי המראה לו אתם שואפים להגיע ובקשו מבעל המקצוע שיציגו

ארונות דלתות הזזה
17/10/12 | ריהוט
בבית חדר ארונות? חדר ארונות הוא חלל בבית המוקדש לאחסון בגדים. אם חדר ארונות הוא יעדכם, כדאי לחפש בעל מקצוע שיעניק לכם הצעת מחיר. המחירים לחדר שכזה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI