דף הבית רפואה ובריאות דיאטה ותזונה הרזיה מהירה
הרזיה מהירה
noa levi 09/08/12 |  צפיות: 3975

 

הרזיה מהירה  - האם זה טוב ?

מכירים את המושג הרזיה מהירה? אם גם אתם מחפשים את נוסחת הקסם של הרזיה מהירה כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא ולחשוב שוב. הרזיה מהירה על ידי נוסחאות קסם לרוב פוגעות בגוף ולא מחזיקה לאורך זמן. אבל איך נדע כי הדיאטה שאנחנו שומעים עליה היא מתאימה לנו ולא מסכנת את הבריאות? דבר ראשון כדאי לחשוב האם מדובר בדיאטה הגיונית שאפשר להתמיד איתה לאורך זמן או לא.

בעיות נפוצות של הרזיה מהירה

נכון שהרזיה מהירה יכולה לעזור לכם להוריד במשקל בצורה מהירה בתחילת התהליך אבל הן ממש לא מומלצות.

רוב דיאטות הפלא שמבטיחות הרזיה מהירה מתאפיינות בויתור על ערכים תזונתיים חיוניים כמו חלבונים או פחמימות. לפעמים הדיאטה דורשת מכם הכנה של מזון מיוחד שכולל רכיבים מסובכים. דיאטות אחרות מכתיבות את התפריט וגם את הזמנים בהם תוכלו לאכול את הדברים ולפעמים מדובר בפרסומת של תוספי מזון שכלולים בתפריט.

דיאטות פלא לא מקנות הרגלי אכילה בריאים ונכונים, ניתן להתמיד בהם רק מספר שבועות שאחריהם המשקל חוזר ובגדול.

איך נבדוק אם שיטת הרזיה מהירה, מזיקה?

שאלו את עצמכם את השאלות הבאות

האם תזונאי מוסמך היה מעורב בתכנון הדיאטה?, האם היא מבטיחה ירידה של כחצי ק"ג בשבוע? האם התפריט משלב את כל אבות המזון? האם הדיאטה ממליצה על פעילות גופנית ומשנה הרגלי אכילה? אם התשובה היא כן מדובר בדיאטה טובה ובריאה.

הרזיה מהירה – שיטות מזיקות

האם הדיאטה מבטיחה לכם ירידה של קילו וחצי או שניים לשבוע?, האם אתן צריכים להימנע לגמרי ממזונות מסוימים? האם ממליצים לכם לקחת תוספי תזונה? האם אתם מרגישים שמנסים למכור לכם משהו? אם עניתם כן סימן שמדובר בדיאטה מזיקה.

הרזיה מהירה או הרזיה בריאה

סקרים רבים מראים כי נשים רבות מרגישות תחושה של כישלון כי הן אינן מצליחות לעמוד בדרישות של דיאטות מחמירות ולא מציאותיות – אולם מדובר בדיאטות עצמן שהכשילו את הנשים.

הדרך להרזיה בריאה כוללת

ארוחת בוקר כל יום, הגבלה על ארוחות מזון מהיר לפעם בשבוע, שתייה מרובה של מים וויתור על משקאות ממותקים, הקפדה של פעילות גופנית.

כאשר דיאטה מסוימת ממליצה על אכילה מאוזנת, שינוי הרגלי אכילה, הפחתה של מאכלים מזיקים והוספה של מאכלים בריאים כמו דגנים מלאים, קטניות ירקות ועוד לתפריט. מדובר בדיאטה בריאה וטובה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 noa levi


 


מאמרים נוספים מאת noa levi
 
כמה פנים לגמילה
ישנם סוגי גמילות רבות אשר אנשים מבקשים לעבור במקרים שונים והנה מספר מוקדים עיקריים: אלכוהול, סמים, פורנו, סרטי אלימות, קללות, קפה, שוקולד, עישון, תרופות, אכילה רגשית.

תזונה
כיום, ישנם אמצעים מפותחים ביותר שמאפשרים להעמיק את הידע אודות מרכיבים של תזונה בראיה. הקשר שבין התזונה שלנו לבין הבריאות, חשיבות התזונה ועוד.

דיאטנית
בוקר. אתם קמים אט אט. מצחצחים שיניים מול המראה, מרימים את הראש ומתבוננים בה. רוב הסיכויים שתעקמו את הפרצוף ותחשבו שאתם זקוקים לדיאטה. בעולם שלנו, רוב התזונה לא כל כך בריאה ומזינה כמו התזונה של פעם.

הרזיה מהירה
מכירים את המושג הרזיה מהירה? אם גם אתם מחפשים את נוסחת הקסם של הרזיה מהירה כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא ולחשוב שוב. הרזיה מהירה על ידי נוסחאות קסם לרוב פוגעות בגוף ולא מחזיקה לאורך זמן.

SugarLess טיפול טבעי בסוכרת
שוגרלס – SugarLess טיפול בסוכרת באמצעות צמחי מרפא. Sugar less מיועד לאנשים עם סוכרת התחלתית ולחולי סכרת סוג 2. מרכיבי הצמחים בנוסחה הייחודית של sugar less מסייעים להפחתה של רמת השומנים והכולסטרול בדם, איזון לחץ הדם, מונע נזקים חמצוניים ברקמות, מסייע להפחתת התיאבון למתוק ולהפחתה במשקל ומשפר את רמת האנרגיה במצבי חולשה כללית ותשישות פיזית ומנטאלית.

דיאטת LifeForte
שיטת לייף פורטה מתאימה לסגנון החיים ולאקלים הישראלי, מאפשרת לרדת במשקל, באחוזי השומן בגוף ובהיקפים באופן משמעותי, ובדרך טבעית, קלה, בטוחה וללא מאמצים יוצאי דופן. בנוסף, מעניקה שיטת לייף פורטה תמיכה שבועית וכלים לשמירה על התוצאה לאורך זמן והופכת אותה לדרך חיים בריאה ונכונה. עם לייף פורטה תוכלו לעשות את זה בקלות, בהנאה ובטבעיות: בשלושה צעדים פשוטים, תרדו במשקל באופן מבוקר ועם ליווי ותמיכה מקצועיים, ותלמדו לשמור על המשקל החדש לאורך זמן, אפילו לתמיד.

דיאטת EasyLost
איזי לוסט הינה חברה בעלת מוניטין מוכח המתמחה בשיווק מוצרים טבעיים מן הטבע. איזי לוסט משווקת בלעדית של הדיאטה המוצלחת והיעילה בנוסחה הטבעית ומסייעת להורדה במשקל של עד 2% מהמשקל הכולל בשבוע. זו הסיבה שלרוב האנשים לא קל להיות במשטר של דיאטה, גם אלא שמצליחים "להחזיק את עצמם" לתקופה מסוימת, קשה להם להתמיד ולשמור על שגרת חיים של שמירת דיאטה מצד אחד ורצון לאכול מצד שני, ולכן בשיטת Easy Lost הושקעו ידע רב וניסיון.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI