דף הבית השכלה ביתית

מאמרים בנושא השכלה ביתית

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
משחקי חשיבה לילדים להמשך תהליך הלימוד גם בבית
במסגרות החינוך מושקעים מאמצים רבים על מנת להעשיר את חוויית הלמידה של הילדים. על ההורים מוטלת האחריות להמשיך את תהליך הלימוד גם בשעות שבהן הילדים מבלים בבית. על מנת להעניק להורים את הכלים החינוכיים הדרושים לשם כך, פותחו אתרים מיוחדים לגיל הרך שמכילים משחקי חשיבה לילדים. משחקי חשיבה אלה, הם חלק בלתי נפרד ממסגרת החינוך הפורמאלית ובאמצעותם הילדים מתפתחים בסביבה הידידות עבורם. מה שעומד בבסיס רוב משחקי החשיבה לילדים, היא השאיפה להקנות לילדים את הכלים הדרושים להצלחה בלימודים.
למאמר המלא...

פיתוח החשיבה- משחקים לילדים בני 4
ילדים הם משחקיים מטבעם. גם בלי יותר מדי גירויים הם מוצאים בדרך כלל דרך לשחק, להשתמש במה שנמצא בסביבה הקרובה, לדמיין, ולשחק סיטואציות מורכבות ותפקידים שונים.
למאמר המלא...

לפתח לילדים את הדמיון והחשיבה עם דפי צביעה
יש הרבה דרכים שבהן אפשר להעסיק ילדים קטנים, וזה לא משנה אם מדובר על ילדים בני 4 או שמדובר על ילדים בני 6. אם גם לכם יש ילדים קטנים בבית, או שאתם שומרים על ילדים קטנים של אחרים, אתם בטח יודעים עד כמה זה לא פשוט להגיע למצב שבו הילדים יושבים במשך זמן רב מרוכזים ומשחקים במשהו, או עושים משהו מועיל.
למאמר המלא...

דפי צביעה - הפתרון הקל והזול לתעסוקה ופיתוח הילד
אין ספק שלהיות הורים זה עניין מאוד מאתגר. לא תמיד אנחנו יודעים איך לחנך את הילדים שלנו, ולא תמיד אנחנו יודעים איך לגרום להם להעביר את הזמן בכיף. האמת היא, שילדים מאוד אוהבים לשחק, אך הם משחקים חייבים להיות לא חינוכיים או מלמדים?
למאמר המלא...

השלמת בגרות באנגלית
המקצוע המתאים עבורכם ומבזבזים שנים יקרות על לימודים במקצוע שלא יועיל להם בעתיד. לכן לא צריך להיות פזיזים. בדקו היטב את אפשריות התעסוקה ההכנסה
למאמר המלא...

מכוני פסיכומטרי
בהווה מי שרק רוצה יכול להכנס לקורס המתאים וללמוד את כל התחום
למאמר המלא...

מורה פרטית למתמטיקה בקריות כדאי שהתלמיד יהיה מרוצה
05/10/11 |  מאת: maayan zaly | השכלה ביתית
ברגע שלילדכם קשה בלימודים אתם צריכים לשם כך לקחת לשם כך מורה פרטית למתמטיקה בקריות בגלל שאחרת ילדכם ילך לאיבוד בכיתה וזה יכול ליצור אפילו מצב שלא יהיה לו תעודת בגרות ברור שבעזרת מורה פרטית בקריות אפשר לשפר את הציונים של התלמיד פלאים.
למאמר המלא...
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI