דף הבית רפואה ובריאות הפסקת עישון היתרונות של סיגריות אלקטרוניות
היתרונות של סיגריות אלקטרוניות
מיכל ז 14/10/12 |  צפיות: 13355

אני מאמין שיצא לכם ללכת לאיזושהי מסיבה במרכז העיר עם כמה חברים טובים, אבל להכריז תוך כדי הריקודים שזה פשוט מגעיל להריח כל דקה את ריח העשן שיוצא מהפה של האנשים האחרים, וזה עוד במקרה הטוב. לפעמים אנו נלחמים כדי שלא לחטוף את הקצה הלוהט של הסיגריה על החולצה החדשה שקנינו, או אפילו עלינו. מה שאנשים פשוטים מבקשים זה רק ליהנות. לא יותר מזה. לסיים את יום העבודה השגרתי שלנו עד אחר הצהריים ואז בערב להיפגש עם האנשים שאנחנו אוהבים מבלי להתעסק בכל מיני פרמטרים של ריח רע ונזק בריאותי כתוצאה מעישון פאסיבי. זה לא פייר, וכמובן, לא מגיע לנו ולא לאף אחד אחר.

כדי להמחיש כמה מעצבן זה ריח רע של סיגריה רגילה, אפשר פשוט להיזכר במקרים שבהם יצא לנו להכיר בחורה נחמדה שיושבת על הבר ולאחר התחבטויות פנימיות רבות ניגשנו אליה וביקשנו להצטרף. אחרי כמה מבטים בוחנים, עברנו את תנאי הקבלה בהצלחה, אך לפני שניגשנו לטופס המבחן הביולוגי בין גבר לאישה נוכחנו לדעת באכזבה גדולה שיש לבחורה ריח חריף מהפה של סיגריה רגילה, שמה שעובר לנו בראש זה שלא בא לנו להיות חלק מהצחנה הנוראית הזו. אם כל הבחורות היו מעשנות סיגריות אלקטרוניות סביר להניח שבחורים איכותיים שבנויים לקשר רציני - לא היו נרתעים מהן.

אותן בחורות שמעשנות על הבר סיגריות רגילות, לא מודעות לעובדה שהן עוברות על החוק ומסתכנות בקנס כספי כבד. מי שמעשנת סיגריה אלקטרונית - לא עוברת על החוק. כי לא מדובר בעשן שיוצא מהפה, אלא מדובר באדים, כך שניתן לעשן אותה גם במקומות ציבוריים כמו באוטובוסים ובשאר מועדונים. לכל מי שמתעמקת גם בפאן הבריאותי: כאשר קונים סיגריה אלקטרונית מקורית לא נתקלים באף אחד מארבעת אלפים כימיקלים אשר נמצאים בסיגריות רגילות, שכבר גרמו לכל כך הרבה אנשים למות בגיל מוקדם מאוד, ולהחמיץ עשרות שנים רבות של אושר עם הנכדים והנינים. מי לא הייתה רוצה לראות את הנכד שלה מתגייס לצבא, ואת הנין שלה חוזר עם הילקוט החדש הביתה ואומר "איזה כיף היה בשיעור הראשון שלי בבית ספר"?


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מיכל ז


 


מאמרים נוספים מאת מיכל ז
 
החששות בהם כרוך ביצוע קידוח וניסור בטון
17/01/16 | שיפוצים
כל בנייה דורשת שימוש פעיל במרכיב של בטון ההכרחי לשלבים שונים של הבנייה. למשל, פעמים רבות בסיסים של בניינים דורשים משטח גדול של בטון לייצוב. בנוסף, רוב הבתים כיום מבוססים על בטון, כאשר רק קירות פנימיים ניתן ליצור מגבס. עם כל השינויים שעברו על התעשיות השונות במאה האחרונה, בטון בתמהילים שונים נשאר דומה לצורתו המקורית ומאפשר לקבל צורה רצויה.

מתי לפנות לטכנאי מחשבים – הסימנים הקטנים
רבים מאתנו לא מספקים למחשב האישי שלנו את התחזוקה הנדרשת, וכך גם קורה פעמים רבות עם מחשבים במשרד. וזה מתוך מחשבה שהכל תקין. הנה לפניכם סימנים שיגידו לכם מתי לפנות לטכנאי מחשבים מקצועי שיעזור לכם.

צילום הריון – עם או בלי הבעל
21/10/14 | צילום
בין אם את רוצה להצטלם עם הבעל שלך ובין אם לא, צילום הריון בקריות או בכל אזור אחר הוא דרך נהדרת להרגיש יפה וסקסית יותר ולהשיג תמונות יפהפיות ומרגשות.

צילום ימי הולדת – אלבום לכל החיים
08/10/14 | צילום
אי אפשר לחגוג יום הולדת מבלי לעשות מזכרת לכל החיים- אלבום תמונות. אבל לא כל אלבום יספיק, אלא רק צילום ימי הולדת שנעשה באופן מקצועי.

השלבים בפיתוח קריירה בתעשיית הבידור
אם אתם רוצים קריירה בתעשיית הבידור, יש כמה שלבים שתצטרכו לעבור כדי להגיע למעמד של אמנים עובדים. לא בטוח שתראו מזה הרבה כסף, אך כן תוכלו להתפרנס בכבוד.

חופשה בים התיכון בסוכות
רוצים ליהנות מהימים האחרונים של מזג האוויר הנינוח שיש אצלנו כאן בארץ? סוכות זה ככל הנראה ההזדמנות האחרונה שלכם. הנה כמה טיפים והמלצות לחופשה במהלך חג סוכות.

צילום ניו בורן לאלבום מקצועי ומעוצב
17/09/14 | צילום
אם אתם רוצים אלבום תמונות מקצועי ויפה לבייבי החדש שלכם, הדרך הכי טובה להשיג את מבוקשכם היא למצוא צלמים מקצועיים, ואך רצוי שאלה יהיו צלמות...

דוגמנות – מחלום למציאות
החלטת שאת רוצה להיות דוגמניות? אם עדיין לא מאוחר מדי ועדיין לא הגעת למה שנחשב בעולם הדוגמנות לגיל הבלות, הנה כמה טיפים והמלצות שיעזרו לך לקדם את הקריירה שלך.

אמרגנים לאמנים – הדרך הכי טובה להשיג עבודה
אמנים הם אנשי מקצוע שלא זוכים למספיק הערכה וגם אין להם היצע גדול מספיק של עבודות, ולכן הם "אמנים מורעבים". בעזרת משרד לייצוג אמנים אפשר לשנות את המצב ולהתחיל להשיג יותר עבודות שמתאימות לכישורים.

חופשה בורנה – היכרות עם אזור הבלקן
אחת החופשות הפופולריות ביותר בקרב הישראלים היא חופשה בורנה. ורנה , אחד האזורים המבוקשים והידועים בגלל הספא המפורסם שבה. החופשה בורנה, היא זולה, ולכן יש בה כ2.5 מיליון תיירים בשנה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI