דף הבית עיצוב ואדריכלות עיצוב פנים עיצוב גינה קטנה עם מטבח - עסק פשוט ונוח לאחסון מזון
עיצוב גינה קטנה עם מטבח - עסק פשוט ונוח לאחסון מזון
רובי 18/10/12 |  צפיות: 38137

כיצד נקים גינה קטנה וביתית בצורה מקצועית? באילו אלמנטים נוכל להישתמש? מה המחירים וסגנונות העיצוב? על כל השאלות האלה ועל שאלות נוספות היום ננסה לענות לכם ולכוון אתכם כיצד עושים זאת בצורה נכונה, מה האפשרויות שלנו, ואיפה אפשר לחסוך ובמה זה יתבטא

איך מעצבים גינה קטנה ופרטית?

אוקיי, אז יש לנו חצר קטנטונת, ואנחנו רוצים לעצב אותה מחדש ולשפץ אותה, מה נוכל לעשות:

1. דק דקורטיבי ומעוצב - ישנם מספר דקים מאוד יפים ובכלל רצפות עץ נהדרות שנוכל להישתמש בהם.

2. פרגולות - על מנת לאפשר לנו איזורים מוצלים

3. בריכה

4. צמחיה ועצי פרי \ נוי או בכלל פרחים על מנת שיהיה ריח טוב בכניסה לבית

5. אי למטבח חיצוני - אי חיצוני הינו פיתרון נהדר גם עבור עסק אחסון המזון בגינה וגם עבור האירוח ופינת הישיבה שנוכל לנצל ממנו.

חברות מטבחים -הכול על אודות חברות המטבחים


חברות מטבחים אצל חברות המטבחים אפשרי למצוא כל מיני מטבחים במחירים שאינםגבוהים בכל הצבעים והסגנונות. כדאי מאוד לברר כראוי את מחירי המטבחים בטרםשעומדים לרכוש מטבח אצל חברות מטבחים. מומלץ לברר מה המחירים אצל אי אלוחברות מטבחים .


מטבח גרמני-לשווק בכמויות וגם בהזמנה אישית


1. יש אפשרות לרכוש מטבח לפי הזמנה אישית אצל חברות מטבחים שמייצרות מטבחיםעל פי טעמו של כל לקוח , או אצל חברות מטבחים אשר מייצרות מטבחים עבורחברות גדולות וקבלני בניין.
2. חברות מטבחים הנן חברות המעודכנות בכל החידושים הטכנולוגיים של המטבחהעכשווי. צוות החברה נוסע לעתים קרובות לתערוכות מטבחים בכל מקום כדי לעקובאחרי החידושים בענף וליישם אותם.
3. ניתן לייצר מטבחים רגילים ולא יקרים ולצורך זה משתמשים בעץ פשוט ולאמשובח. ולעומת זאת ישנן חברות מטבחים המייצרות רק מטבחים משובחים ברמהגבוההמהמקובל המיוצרים מחומרים מעולים כגון עץ מלא ועוד.
4. המחיר של המטבח מושפע מאיכות החומרים ומהסוגים של הפרזול המגוונים כמומסילות למגירות, צירי דלתות, ארונות הזזה ועוד. ככל שהחברה משתמשת בחומריגלם מעולים יותר, כך מחיר המטבח עולה.
5.מטבח מושלם מורכב מארונות מטבח ומכשירי חשמל. חברות מטבחים מודרניות מייצרות את ארונות המטבח ואת המכשירים החשמליים ביחד.
6. קיימים הבדלים של מחיר משמעותיים בין חברות מטבחים, מסיבה זו , בזמן שמחפשים חברות מטבחים מומלץ לבדוק טוב את המחירים.


מטבחים פרובאנס –על אודות העדיפויות


1. מטבחים מתצוגה הם לא מטבחים באיכות ירודה. כל חברה המכבדת את עצמהמחליפה כל כמהחודשים את תצוגת המטבחים. אם תחפשו היטב תצליחו לאתר מטבחיםמתצוגה, מרשימיםואיכותיים.
2. מטבחים מתצוגה הם מטבחים אשר מתאימים עבור כל מי שמתעניין במטבח מודרניבמחיר מוזל. חברות רבות מציעות מטבחים מעולים ומרשימים שהוצבו מספר חודשיםבתצוגה.
3. מלבד העובדה שהמחיר של מטבחים מתצוגה הוא בהרבה יותר זול, קיימת מעלהגדולה במטבחים מתצוגה היא שרואים את המטבח בצורה מושלמת עוד בטרם שהואמותקן בביתכם , מטבח רגיל , אין כל אפשרות להתרשם ממראהו ואיכותו כי אם רקאחרי שהורכב בבית.
4. אפילו אם מחליטים לקנות מטבח מתצוגה מומלץ להוועץ עם מעצב פנים ולבואעמו לאולמות התצוגה התצוגה כדי שיתרשם באופן בלתי אמצעי ממראהו של המטבחויוכל לחוות את דעתו אם המטבח המדובר מתאים לחדר המטבח שלכם ובנוסף גם יוכללייעץ בדבר העיצוב של המטבח החדש ומה עוד ניתן לשפר.


מספר דברים שנחוץ לדעת


1. מטבח מודרני כיום מטבח מודרני מצוי במקום מרכזי בכל בית ומשמש מלבדלבישול גם כפינת אוכל ובילוי משפחתי. בעבר, המטבח היה משמש רק למטרת בישולואפייה.
2. בימינו הקדמה הגיעה אף למטבח. מטבח מודרני יש בו מקומות אחסון שונים, מכשירים חשמליים , משטח לעבודה וריהוט ייעודי למטבח.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רובי


 


מאמרים נוספים מאת רובי
 
המדריך לבחירת שירותים איכותיים של טלמיטינג לעסק שלנו
02/10/13 | מכירות
כפי שרובנו מכירים, מכירות הן הנושא הכי נחוץ בכל חברה. טלמיטינג הוא אגף שממונה על המכירות שלנו לכן חשוב ביותר למצוא חברת טלמיטינג איכותית. כדי שהעסק שיש לנו יכניס מספיק רווחים חשוב להקדיש משאבים רבים באגף הטלמרקטינג בעסק.

יתרונותיו של מוקד טלמרקטינג לעסקים קטנים
ניהול חברה זה דבר הדורש מומחיות, על מנת לשווק את החברה שלכם באופן כזה שנצליח לאגור כסף צריכים להיות עם ניסיון. במאמר ניתן המון טיפים על איך לעשות זאת.

במחירים זולים: מטבחים פרובאנס קנייה נכונה באמת
חידוש מטבח הוא לא נושא קל או זול, יש המון חברות שמציעים לבנות לנו את המטבח בצפון או במרכז. מטבח מעוצב כיום עם יכולת להיות מעוצב בהרבה אפשרויות עיצוב, עבור כל סגנון עיצובי קיים את הכללים שלו, עכשיו נדריך ספציפית לגבי סגנון עיצוב שונה ויוקרתי וניתן מספר טיפים.

מחירי מטבחים באשדוד קנייה נכונה באמת
עיצוב מטבח הוא איננו דבר פשוט או מהיר, יש המון יצרנים שמציעים לחדש לנו מטבח בדרום ובמרכז. עיצוב מטבח כיום עם יכולת להיות בהרבה סוגים, עבור כל סגנון עיצובי קיים את החוקים שלו, היום נדריך ספציפית לגבי דרך עיצוב מיוחד וובעל נגיעות יוקרה ונראה 3-4 טיפים.

טיפים מועילים בנושא ויזה לארה''ב
הרבה צעירים בימינו בעלי עניין ללכת לטייל בארצות הברית, על מנת להגיע אל ארהב אנחנו זקוקים לאישור ובשביל זה זקוקים להוציא ויזה. קיימים הרבה טכניקות לקבל ויזה וכאן נדגים בנושא. התהליך להוצאת ויזה לארה''ב כוללת 2-3 שלבים שנצטרך לבצע, ובכל מצב יש צורך לקבל סיוע מיועצים בתחום כי מחיריהם אינם גבוהים.

חידוש המטבח: מטבחים לבנים מטבח מודרני
חידוש מטבח זהו לא נושא קל או זול, ישנם המון עיצובים ויצרנים שמציעים לבנות בשבילינו את המטבח. עיצוב מטבח כיום יכול להיות מעוצב בהרבה אפשרויות עיצוב, לכל סוג קיים את החוקים שמתאימים עבורו, כאן נסביר ספציפית על סגנון עיצוב שונה ויוקרתי ונספק 2-3 טיפים.

מטבחים פרובאנס - חידוש מטבח אנגלי
18/12/12 | שיפוצים
מטבחים הם מרכז החום של הבית, כשאנו מתמקדים ב- עיצוב מטבחים פרובאנס יש הרבה דגשים בעיצוב שחשוב לדעת. למשל זהות בסגנון העיצוב, פיגמנט מאותו הקטגוריה וכו'. כשאנחנו מעוניינים ב- מטבחים פרובאנס אז הדגשים שהדגשנו קריטיים מאוד.עיצוב מטבח אנגלי זהו עיצוב מיוחד שכמובן יש לו את התכונות ששייכים לו, אך שלא להתעלם שקריטי לשים לב אל הדגשים. לפני הכל כל חוקי עיצוב הפנים הנפוצים, ואחר כך לבצע אותם על עיצוב בסגנון מטבח אנגלי.

חידוש המטבח:מטבחים לבנים מטבח אנגלי
עיצוב של מטבחים זה תחום גדול, ישנם סגנונות עיצוב פנים מרובים עם שוני גדול האחד מהשני, לכל סגנון עיצוב קיימים האלמנטים ששייכים לו וחיוני לדעת את ההבדל בין מטבח פרובנס, לכפרי, אנגלי וכו'. פה נציג באופן מדוייק איך משפצים בצורה מקצועית את המטבח שיש לנו ככה שיהיה מתאים לעיצוב הדירה ובאופן תואם לחוקי אדריכלות הפנים.

עיצוב גינה קטנה עם מטבח - עסק פשוט ונוח לאחסון מזון
עיצוב מטבחים בסגנון פרובנס ועיצוב גרמני הם שני סגנונות עיצוב מובילים - הנה מה קורה כאשר אנחנו משלבים את שניהם, הטיפים וההסברים כבר בפנים

דלתות פנים - העיצובים
ישנו מבחר כה עצום של דלתות פנים, עיצובים ויצרנים מובילים, אצל מי נקבל דלת איכותית? מהם מבחר העיצובים והסגנונות? ומה חשוב לבדוק למען ביטחוננו, ובקיצור כל מה שחשוב לפני רכישת דלת פנים לבית
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI