דף הבית עיצוב ואדריכלות עיצוב פנים חידוש המטבח:מטבחים לבנים מטבח אנגלי
חידוש המטבח:מטבחים לבנים מטבח אנגלי
רובי 17/12/12 |  צפיות: 4677

 מטבחים הם לב ליבו של כל דירה, במידה ואנחנו מדברים על עיצוב מטבחים לבנים ישנם מספר גדול של כללים בעיצוב פנים שנחוץ להבין. כך לדוגמא תאימות בעיצוב, גוונים מאותו הסדרה וכו'. אם חושבים על עיצוב מטבחים לבנים אז הכללים אלה קריטיים באופן מיוחד. עיצוב מטבחים לבנים הוא עיצוב קלאסי שכמובן יש לו את התכונות ששייכים לו, אך לא להתעלם שנחוץ להקשיב אל הכללים. ראשית כל כללי עיצוב הפנים האוניברסאליים, ואחר כך לקיים אותם על עיצוב בסגנון מטבח אנגלי.
מטבחים לבנים – שלבי העיצוב
אילו נביט במטבחים לבנים נהיה מסוגלים להתמקד בכמה מאפיינים, כגון התאורה האחרת, האי האחר וכמובן הצבעים. יחסית קל לראות שמטבחים לבנים מיוצרים באופן מיוחד קצת בכל האלמנטים הללו. במקרה ואנחנו לדוגמא מדברים על תאורה אז קיים הבדל בין תאורה בצבע חם אל מאור בגוון קר, בפיגמנט הצבעים זה בא לידי ביטוי בגוון מעומעם ביחס אל בהיר וכו'. אחרי כן נזדקק לקבל החלטה לגבי חומרי הגלם, עץ מלא ביחס לסיבית או סנדוויץ, חזיתות וכן הלאה. ובאופן סופי לעשות למטבח התאמות אל צרכי המשפחה, מטבחים שמנת מודרניים הם כאלה שעונים על צרכי המתגוררים, ובהחלט זהו פרמטר שחייבים לזכור לכל אורך הפרוצדורה, וזה סביר להגיד שהוא אפילו החשוב ביותר.
השוני שבין גישות היצרנים
כמו שכולנו יודעים, אפשרי לרכוש מטבחים לבנים ממספר סוגי מקומות, נגריות, יבואנים וחברות. וההבדל בהחלט הוא גדול. לעומת זאת, קריטי להבין שבהרבה מקרים נגר פרטי עבד בחברת מטבחים מקצועית ולכן הוא איננו איכותי פחות. החברות המובילות שמציגות כעת מטבח אנגלי הן באופן קבוע נותנות מהימנות מעט גדולה יותר, והמון סגנונות לבצע בחירה מהם מטבח שיתאים בשבילנו. יבואני המטבחים יתנו כמעט תמיד או מטבח אנגלי יוקרתי או מטבח אנגלי באיכות נמוכה ולא ברמת ייצור גדולה. ומאוד הכרחי לזכור לבצע בדיקה על מה שכל היצרנים מציעים לנו ורק אז לבצע בחירה לגבי מה שמתאים עבורינו.
מטבחים לבנים: ככה מעצבים
עיצוב איכותי של מטבחים לבנים הוא עיצוב שיביע את הצבעים בצורה נכונה ואת התאורה גם כן. הנושא הזה הכי קריטי. במטרה להחליט על פיגמנטים בדרך נכונה הכרחי להביט על כל הבית, ואחרי כן להכריע על העיצוב שיתאים ועל הצבעים. בחירת תאורה תקרה מאוחר יותר, ולאחר מכן נוכל לבצע מבדק לגבי החומרים שעונים על צרכינו, והמרכיבים שקיימים לנו לעיצוב מטבח אנגלי, כמו למשל חיפוי, מגירות מסד תחתונות ופינות ישיבה. מעצב פנים איכותי יתאים בין "משולש" של המטבח למשתמשים היומיומיים שלו, ואחר כך יסדר איזור נוח לבישול, הרי מטבח נועד לעבודה גם אם זה מטבח אנגלי או שאיננו. נוחות באה לידי ביטוי בהרבה מרכיבים, כך לדוגמא מרחב, אחסון, וגבהים. עיצוב מטבחים לבנים בצורה נבונה זה חשיבה יסודית על כל הנושאים שאינם גדולים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רובי


 


מאמרים נוספים מאת רובי
 
המדריך לבחירת שירותים איכותיים של טלמיטינג לעסק שלנו
02/10/13 | מכירות
כפי שרובנו מכירים, מכירות הן הנושא הכי נחוץ בכל חברה. טלמיטינג הוא אגף שממונה על המכירות שלנו לכן חשוב ביותר למצוא חברת טלמיטינג איכותית. כדי שהעסק שיש לנו יכניס מספיק רווחים חשוב להקדיש משאבים רבים באגף הטלמרקטינג בעסק.

יתרונותיו של מוקד טלמרקטינג לעסקים קטנים
ניהול חברה זה דבר הדורש מומחיות, על מנת לשווק את החברה שלכם באופן כזה שנצליח לאגור כסף צריכים להיות עם ניסיון. במאמר ניתן המון טיפים על איך לעשות זאת.

במחירים זולים: מטבחים פרובאנס קנייה נכונה באמת
חידוש מטבח הוא לא נושא קל או זול, יש המון חברות שמציעים לבנות לנו את המטבח בצפון או במרכז. מטבח מעוצב כיום עם יכולת להיות מעוצב בהרבה אפשרויות עיצוב, עבור כל סגנון עיצובי קיים את הכללים שלו, עכשיו נדריך ספציפית לגבי סגנון עיצוב שונה ויוקרתי וניתן מספר טיפים.

מחירי מטבחים באשדוד קנייה נכונה באמת
עיצוב מטבח הוא איננו דבר פשוט או מהיר, יש המון יצרנים שמציעים לחדש לנו מטבח בדרום ובמרכז. עיצוב מטבח כיום עם יכולת להיות בהרבה סוגים, עבור כל סגנון עיצובי קיים את החוקים שלו, היום נדריך ספציפית לגבי דרך עיצוב מיוחד וובעל נגיעות יוקרה ונראה 3-4 טיפים.

טיפים מועילים בנושא ויזה לארה''ב
הרבה צעירים בימינו בעלי עניין ללכת לטייל בארצות הברית, על מנת להגיע אל ארהב אנחנו זקוקים לאישור ובשביל זה זקוקים להוציא ויזה. קיימים הרבה טכניקות לקבל ויזה וכאן נדגים בנושא. התהליך להוצאת ויזה לארה''ב כוללת 2-3 שלבים שנצטרך לבצע, ובכל מצב יש צורך לקבל סיוע מיועצים בתחום כי מחיריהם אינם גבוהים.

חידוש המטבח: מטבחים לבנים מטבח מודרני
חידוש מטבח זהו לא נושא קל או זול, ישנם המון עיצובים ויצרנים שמציעים לבנות בשבילינו את המטבח. עיצוב מטבח כיום יכול להיות מעוצב בהרבה אפשרויות עיצוב, לכל סוג קיים את החוקים שמתאימים עבורו, כאן נסביר ספציפית על סגנון עיצוב שונה ויוקרתי ונספק 2-3 טיפים.

מטבחים פרובאנס - חידוש מטבח אנגלי
18/12/12 | שיפוצים
מטבחים הם מרכז החום של הבית, כשאנו מתמקדים ב- עיצוב מטבחים פרובאנס יש הרבה דגשים בעיצוב שחשוב לדעת. למשל זהות בסגנון העיצוב, פיגמנט מאותו הקטגוריה וכו'. כשאנחנו מעוניינים ב- מטבחים פרובאנס אז הדגשים שהדגשנו קריטיים מאוד.עיצוב מטבח אנגלי זהו עיצוב מיוחד שכמובן יש לו את התכונות ששייכים לו, אך שלא להתעלם שקריטי לשים לב אל הדגשים. לפני הכל כל חוקי עיצוב הפנים הנפוצים, ואחר כך לבצע אותם על עיצוב בסגנון מטבח אנגלי.

חידוש המטבח:מטבחים לבנים מטבח אנגלי
עיצוב של מטבחים זה תחום גדול, ישנם סגנונות עיצוב פנים מרובים עם שוני גדול האחד מהשני, לכל סגנון עיצוב קיימים האלמנטים ששייכים לו וחיוני לדעת את ההבדל בין מטבח פרובנס, לכפרי, אנגלי וכו'. פה נציג באופן מדוייק איך משפצים בצורה מקצועית את המטבח שיש לנו ככה שיהיה מתאים לעיצוב הדירה ובאופן תואם לחוקי אדריכלות הפנים.

עיצוב גינה קטנה עם מטבח - עסק פשוט ונוח לאחסון מזון
עיצוב מטבחים בסגנון פרובנס ועיצוב גרמני הם שני סגנונות עיצוב מובילים - הנה מה קורה כאשר אנחנו משלבים את שניהם, הטיפים וההסברים כבר בפנים

דלתות פנים - העיצובים
ישנו מבחר כה עצום של דלתות פנים, עיצובים ויצרנים מובילים, אצל מי נקבל דלת איכותית? מהם מבחר העיצובים והסגנונות? ומה חשוב לבדוק למען ביטחוננו, ובקיצור כל מה שחשוב לפני רכישת דלת פנים לבית
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI