דף הבית פיננסים וכספים בורסת ת"א מסחר המט"ח- דרכים ליצירת רווחים
מסחר המט"ח- דרכים ליצירת רווחים
מירב שמש 14/02/13 |  צפיות: 4350

המשכורות הסבירות כבר אינן מספיקות לאדם הממוצע, המיסים, הנדל"ן הבריאות, ההשכלה, הבילויים וכמובן התחזוקה השוטפת, גורמים לרבים לפנות אל ערוצים שונים. בין היתר, פנתה חלק מהאוכלוסייה  גם אל תחום המסחר.

כמו כל תחום אחר, גם עולם הבורסה מחייב הבנה, ובכדי להצליח ולגרוף רווחים, מומלץ לרכוש השכלה מעמיקה, לא רצוי להסתפק בהבנה בסיסית. בכדי להקל על הכניסה אל העולם הזה, להבין את מושגיו השונים-  הטכניקות המגוונות, מערך הכוחות וכמובן להימנע מהחשש אשר נובע מהתחלה חדשה, מומלץ להיעזר בסדנאות שנונות אשר ניתנות בחינם על ידי חברות גדולות. חברות אלו עשויות לשתף פעולה עם בורסות שונות וסוחרים מחוץ לארץ. בין סגנונות המסחר הרבים תמצאו את מסחר המט"ח.

מסחר המט"ח וחבריו

כאשר תכנסו את העולם הנרחב של מסחר בבורסה תגלו ותכירו סוגי מסחר רבים. מסחר במטבעות חוץ הינו מסחר טכני ופופולארי ביותר, בעיקר עבור סוחרים יומיים, בכדי לעסוק בו רצוי להשתמש בתוכנות מסחר משוכללות וכן לעבוד בסביבה נוחה, בכדי לאפשר את קצירת הרווחים הרבים ביותר.

קיימים סוגי מסחר נוספים, ביניהם יהיו מסחר אלוגריתמי, מסחר CFD, ועוד רבים. המסחר CFD, מהווה כ- 65% מנפח המסחר במדינות רבות. מסחר זה הינו נוח. תוכלו לשלבו יחדיו עם תוכנת מסחר מתקדמת אשר נקראת dealbook 360. תוכנת מסחר זו שייכת ל-interactive brokers של חברת GFT.

בעזרת אינטרקטיב ברוקר או ,r interactive broke, תוכלו לייעל ולהרחיב את סגנונות המסחר השונים אשר עומדות בפניכם מקור הסיבה לכך הינה כי בישראל קיימת רק בורסה אחת ובארצות הברית קיימות ארבע בורסות: וול סטריט אשר נמצאת בניו יורק, נסד"ק, בורסת שיקאגו ואמקס. כתוצאה מכך, כאשר מבצעים מסחר עם חוץ לארץ, קיימות אופציות רבות.נוסף על כך, במידה ותיעזרו בשירותיו של  הברוקר, תוכלו לבצע מסחר עצמאי, לעבוד עם מערכת מסחר בעלת פקודות מתקדמות, לשלם עמלות נמוכות ולסחור מכל מקום.

עולם הבורסה ושוק ההון הינו עולם מרתק עבור רבים, אך ישנם אנשים אשר מפחדים להניח בו את רגלם. בכדי להקל על עצמכם, תוכלו לקבל את סיועו של יועץ השקעות אישי. בעל מקצוע זה, יתאים את סגנון המסחר לצרכיכם האישיים, ימנע מכם לבצע טעויות שונות, יספק לכם ייעוץ מקצועי ויעזור לכם להניב רווחים גם בתקופות השפל. כמו כן,יעזור לכם בעל המקצוע לחוש בביטחון בתוך זירת המסחר.

בעזרת ליווי מקצועי ייעוץ אובייקטיבי, ניהול סיכונים נכון ובניית תיק השקעות אשר יניב רווחים, תוכלו לעסוק בסוגי מסחר מגוונים ביניהם יהיו מסחר המט"ח, מסחר בצורה עצמאית, ועוד רבים אחרים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מירב שמש

Betrader- ביטריידר מירב שמש

בורסת ת"א. 


מאמרים נוספים מאת מירב שמש
 
קרנות גידור- שומרים עלייך מביצוע טעויות
03/06/13 | בורסת ת"א
קרנות גידור- ללכת על הכי בטוח שאפשר

יועץ השקעות- בדרך שלכם
06/05/13 | בורסת ת"א
יועץ השקעות- לבחירה הטובה ביותר
עולם המסחר היה שייך בעבר רק לאנשים העשירים, אך כיום, השתנו פני הדברים. כיום יכולים כולם לעסוק במסחר עצמאי בבורסה, לקבל את סיועו של חבר בורסה ולסחור בארץ ובחו"ל בכל סגנונות המסחר אשר קיימים. בימינו, יכולים הסוחרים לבצע מסחר באמצעות מערכות מסחר מתקדמות ביותר. כמו כן, יכולים הסוחרים לשלם עמלות מוזלות ולהעביר את הפקודות שלהם און ליין.


CFD- לסחור בביטחון
07/04/13 | בורסת ת"א
CFD- באושר ועושר
בין סגנונות המסחר הרבים אשר קיימים בבורסה, קיים גם סגנון מסחר אשר נקרא CFD. מסחר זה נקרא בעברית מסחר בחוזה הפרשים. מדובר במוצר פיננסי אשר חל על מניות, סחורות, מט"ח ועוד.


מסחר המט"ח – שלום אני נוסעת
03/03/13 | בורסת ת"א
מסחר המט"ח- וול סטריט מחכה לי

מסחר המט"ח- דרכים ליצירת רווחים
14/02/13 | בורסת ת"א
מסחר המט"ח- הרחב את התודעה
בימים אלו, בהם עולם הצריכה הופך להיות יקר יותר ויותר, מחפשים אנשים רבים דרכים מגוונות להרוויח כסף .כמובן שאין הנושא חדש עבור רבים.


מסחר ב CFD- משתלם לך יותר
06/01/13 | בורסת ת"א
מסחר ב CFD- למה זה חשוב לך?
שוק ההון אינו מפסיק להתפתח. ההתפתחות והאפשרויות המתווספות אליו כה רבות עד כי קשה להישאר עם היד על הדופק ולהתעדכן לגבי כל החידושים.


מסחר במט"ח- אפשר להצליח גם בלי להיות תותח
06/01/13 | בורסת ת"א
מסחר במט"ח- משקיעים נכון ובחוכמה
ראשית, הוא תמיד פנוי, עשרים וארבע שעות ביממה, תמיד זמין עבורכם, לילה ויום.


מסחר ב CFD להשקעה טובה ורווחית
23/12/12 | השקעות
מהו מסחר ב CFD?
חלופה למסחר יקר ובר סיכון הוא מסחר ב CFD שהם ראשי תיבות של Contract for Difference. בעברית מסחר מסוג זה נקרא מסחר בחוזים הצמודים. הכוונה היא להסכם צמוד בין הקונה למוכר על ההפרש בין המחיר העכשווי של נכס בסיס לבין מחירו העתידי.


הקריטריונים לבחירת יועץ השקעות אישי
10/10/12 | השקעות
שוק ההון הישראלי עבר מהפך גמור בעקבות יישום המלצות ועדת בכר. ההשלכות של השינוי באו לידי ביטוי בחדירה של בתי השקעות חדשים לזירה, והחלשות התלות של הציבור בבנקים בכל הקשור להשקעות השוטפות.

הCFD- "החוזה הצמוד"
23/09/12 | שוק ההון
אילו הן ראשי תיבות של המילה - "Contracts For Difference" שהמשמעות היא "חוזה צמוד".
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI