דף הבית פיננסים וכספים בורסת ת"א יועץ השקעות- בדרך שלכם
יועץ השקעות- בדרך שלכם
מירב שמש 06/05/13 |  צפיות: 13089

האפשרויות הרבות אשר נפתחו בפני הסוחרים, הפכו את המסחר למעניין ומרתק יותר, אך ככל שיש יותר אפשרויות,ישנן גם יותר התלבטויות. הפיתרון לבעיה זו הינו פשוט למדיי. על ידי פנייה אל יועץ השקעות, יוכל הסוחר לקבל מענה לכל שאלותיו והתלבטויותיו. במהלך הפגישה בין היועץ והסוחר, יגדירו השניים את מטרותיהם והיועץ יתאים את עצמו לסגנון המסחר של הסוחר אשר משתמש בשירותיו.

בעזרת סיועו של היועץ יוכל הסוחר לנצל הזדמנויות ולפעול ביצירתיות משום שהוא יידע שבחירותיו אושרו על ידי היועץ וכי הוא פועל בצורה נכונה.

יועץ השקעות- אני יודע מה שאני עושה

במידה והסוחר למד כיצד לסחור והוא בקיא בכל מושגיו של עולם המסחר, צורות החשיבה, הטכניקות השונות ועוד, הוא יהיה מוכן לעבור אל השלב הבא. כמרבית הסוחרים, סביר להניח כי גם הוא ירצה לשפר את סגנון המסחר שלו ולאפשר לעצמו להרוויח בצורה יפה. ניתן יהיה לעשות זאת על ידי שילוב בין שני אנשי מקצוע.

שילובם של יועץ ההשקעות ו- interactive broker, הינו שילוב מנצח. בצורה זו יוכל הסוחר לעבוד יחד עם מערכת המסחר המשוכללת אשר נקראת dealbook360. מערכת זו שייכת לחברת GFT והיא מאפשרת לסוחר לקבל ציטוטים בזמן אמת ,סוגי פקודות מתקדמות וחדשניות, ניתוחים טכניים ואפילו אפליקציית מסחר לאיפון ולאנדרואיד בחינם.

סוחרים רבים נהנים לבצע מסחר בחוץ לארץ מכיוון שהמסחר בחו"ל מכיל יתרונות רבים: מחזורי המס הינם גבוהים למדי, ניתן לסחור במניות ומכשירים פיננסיים רבים (בבורסה של ניו יורק ניתן לסחור ביותר מעשרת אלפים מניות), ניתן לבצע שורטים, המסחר מתבצע תחת פיקוחן של הרשויות ועוד.

יחד עם יועץ ההשקעות שלכם, תוכלו לסחור בסגנונות מסחר שונים כמו למשל: מסחר אלוגריתמי, מסחר עצמאי, מסחר במניות, מסחר באגרות חוב, מסחר במט"ח ועוד. היועץ יאפשר לכם ליהנות מהמסחר ולחוש בביטחון.

במידה ואתם מעוניינים לקבל מידע נוסף לגבי מוצרי החברה ושירותי החברה או לחילופין במידה ואתם רוצים לשאלות שאלות נוספות אודות יועץ השקעות, אינטראקטיב ברוקר ועוד, תוכלו ליצור קשר באמצעות הטלפון או למלא את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ונציג מטעם החברה יחזור אליכם בהקדם האפשרי ויענה על כל השאלות שלכם.                                                             יחד עם ידע אישי, ידע מקצועי, מערכת חדשנית והרבה סבלנות, קור רוח וחוכמה תוכלו להרוויח כספים  רבים ולשנות את רמת החיים שלכם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מירב שמש

Betrader- ביטריידר מירב שמש

בורסת ת"א. 


מאמרים נוספים מאת מירב שמש
 
קרנות גידור- שומרים עלייך מביצוע טעויות
03/06/13 | בורסת ת"א
קרנות גידור- ללכת על הכי בטוח שאפשר

יועץ השקעות- בדרך שלכם
06/05/13 | בורסת ת"א
יועץ השקעות- לבחירה הטובה ביותר
עולם המסחר היה שייך בעבר רק לאנשים העשירים, אך כיום, השתנו פני הדברים. כיום יכולים כולם לעסוק במסחר עצמאי בבורסה, לקבל את סיועו של חבר בורסה ולסחור בארץ ובחו"ל בכל סגנונות המסחר אשר קיימים. בימינו, יכולים הסוחרים לבצע מסחר באמצעות מערכות מסחר מתקדמות ביותר. כמו כן, יכולים הסוחרים לשלם עמלות מוזלות ולהעביר את הפקודות שלהם און ליין.


CFD- לסחור בביטחון
07/04/13 | בורסת ת"א
CFD- באושר ועושר
בין סגנונות המסחר הרבים אשר קיימים בבורסה, קיים גם סגנון מסחר אשר נקרא CFD. מסחר זה נקרא בעברית מסחר בחוזה הפרשים. מדובר במוצר פיננסי אשר חל על מניות, סחורות, מט"ח ועוד.


מסחר המט"ח – שלום אני נוסעת
03/03/13 | בורסת ת"א
מסחר המט"ח- וול סטריט מחכה לי

מסחר המט"ח- דרכים ליצירת רווחים
14/02/13 | בורסת ת"א
מסחר המט"ח- הרחב את התודעה
בימים אלו, בהם עולם הצריכה הופך להיות יקר יותר ויותר, מחפשים אנשים רבים דרכים מגוונות להרוויח כסף .כמובן שאין הנושא חדש עבור רבים.


מסחר ב CFD- משתלם לך יותר
06/01/13 | בורסת ת"א
מסחר ב CFD- למה זה חשוב לך?
שוק ההון אינו מפסיק להתפתח. ההתפתחות והאפשרויות המתווספות אליו כה רבות עד כי קשה להישאר עם היד על הדופק ולהתעדכן לגבי כל החידושים.


מסחר במט"ח- אפשר להצליח גם בלי להיות תותח
06/01/13 | בורסת ת"א
מסחר במט"ח- משקיעים נכון ובחוכמה
ראשית, הוא תמיד פנוי, עשרים וארבע שעות ביממה, תמיד זמין עבורכם, לילה ויום.


מסחר ב CFD להשקעה טובה ורווחית
23/12/12 | השקעות
מהו מסחר ב CFD?
חלופה למסחר יקר ובר סיכון הוא מסחר ב CFD שהם ראשי תיבות של Contract for Difference. בעברית מסחר מסוג זה נקרא מסחר בחוזים הצמודים. הכוונה היא להסכם צמוד בין הקונה למוכר על ההפרש בין המחיר העכשווי של נכס בסיס לבין מחירו העתידי.


הקריטריונים לבחירת יועץ השקעות אישי
10/10/12 | השקעות
שוק ההון הישראלי עבר מהפך גמור בעקבות יישום המלצות ועדת בכר. ההשלכות של השינוי באו לידי ביטוי בחדירה של בתי השקעות חדשים לזירה, והחלשות התלות של הציבור בבנקים בכל הקשור להשקעות השוטפות.

הCFD- "החוזה הצמוד"
23/09/12 | שוק ההון
אילו הן ראשי תיבות של המילה - "Contracts For Difference" שהמשמעות היא "חוזה צמוד".
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI