דף הבית הודעות לעיתונות תרבות ובידור הקלטת שיר במתנה לאירוע
הקלטת שיר במתנה לאירוע
אולפני לי-רון 18/04/13 |  צפיות: 7381
שיר במתנה זהו מושג שהתחיל לתפוס תאוצה לפני כ5 שנים,הביקוש למתנות יום הולדת הולך וגובר ואולפני ההקלטות הציעו ללקוחותיהם מתנה ..להקליט שיר באולפן הקלטות..מתנה שיכולה לא רק לרגש ולשמח את החוגגים אלה גם להגשים להם חלום. אין אחד שלא אוהב/שומע מוזיקה ואין אחד שלא חולם בגדול..להיות כמו הזמרים הגדולים.. לראות מה זאת עבודה באולפן,איך נראה הציוד והמיקרופון מקרוב,איך מקליטים,איך שומרים על השקט והאקוסטיקה באולפן..ובכלל הדמיון הזה שגורם לכם להרגיש כמו הזמרים הגדולים ממש כמו שאייל גולן או ביונסה מקליטים.. בהתחלה מרגישים את ההתרגשות(כמו כל מתנה אחרת) אחר מהר מאוד תופסים את השיטה,מתחילים להקליט את השיר,אוספים טייקים ולאט לאט בלי לשים לב מסיימים את כל השיר והשיר כבר נכנס לתהליכים של עריכה והוספת אפקטים..ובשפה המקצועית,מיקס ומאסטרינג. לאחר שטכנאי ההקלטות שלנו עורך את השיר אתם מקבלים את השיר על דיסק וככה תרגישו זמרים ..והכל ביום אחד.. הדיסק הוא דיסק רגיל לכל דבר שאותו תוכלו להשמיע בכל מערכת גם באירוע שלכם/גם באוטו וגם תוכלו לתת אותו במתנה לחוגגים או לאהוב ליבכם עם הקדשה מכל הלב..ותוכלו אפילו לקבל תמונה שלכם על הדיסק..ממש כמו סינגל של זמר שנשלח לרדיו.. אופציה מומלצת: להוסיף לשיר שהקלטתם גם קליפ שתוכלו לתת במתנה ..כי "תמונה שווה יותר מאלף מילים"

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אולפני לי-רון

אולפני לי-רון בעלי ניסיון רב של למעלה מ6 שנים, מתמחים בעיקר בהפקת שירי מתנה, והפקות מיוחדות בכל סגנון, לכל אדם לכל אירוע ולכל מטרה שרק תירצו. 


מאמרים נוספים מאת אולפני לי-רון
 
קליפ במתנה - אז מה זה בעצם קליפ במתנה?
18/04/13 | מוסיקה
אז מה זה בעצם קליפ במתנה? קליפ במתנה זאת מתנה שתוכלו לשמור לכל החיים,שתוכלו לתת לכל אחד שאתם אוהבים והכי חשוב שאתם על הדרך תצאו גם זמרים ביום אחד.

מה ההבדל בין זמר ליום אחד לשיר במתנה?
הרבה לקוחות שלנו שואלים אותנו מה הרעיון מאחורי החבילה?מה ההבדל בין זמר ליום אחד לשיר במתנה? אז לכבוד קהל לקוחותינו פירטנו על כך..

להקליט שיר ולתת אותו במתנה עם קליפ
אולפני לי-רון בעלי ניסיון רב בתחום הקלטות שירים במתנה לכל אירוע ולכל מטרה,אצלנו תוכלו לצאת שמחים,נרגשים,מקוריים והכי חשוב גם זמרים והכל ביום אחד!

הקלטת שיר במתנה לאירוע
שיר במתנה זהו מושג שהתחיל לתפוס תאוצה לפני כ5 שנים,הביקוש למתנות יום הולדת הולך וגובר ואולפני ההקלטות הציעו ללקוחותיהם מתנה ..להקליט שיר באולפן הקלטות..מתנה שיכולה לא רק לרגש ולשמח את החוגגים אלה גם להגשים להם חלום.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI